Kondicionér v interiéru (21 fotografií): ubytování a design v apartmánu

Klimatizační jednotka kazety nebo kanálu v interiéru je již dlouho nepostradatelnou součástí. Bez klimatické technologie je obtížné vytvořit v domě příjemné prostředí. U vlastního bytu mají lidé různé modely, ale často to není možné správně připojit. Chyby mění design místnosti, takže je nenáročný a dokonce nepříjemný.

Klimatizace v rekreační oblasti
Klimatizace v rohu světlé místnosti
Klimatizace, skrytá v rohu místnosti

Uspořádání klimatizace v interiéru

Projektanti se dlouho naučili správně umístit klimatizaci do interiéru. Používají jednoduché techniky, s nimiž lze pracovat bez pomoci. V praxi to bude trvat nejméně času, takže se nenechávejte, pokud chcete skrýt zbytečný prvek.

Stropní klimatizace v obývacím pokoji
  • Výstavba sádrokartonu;
  • Části nábytku;
  • Části interiérových dveří;
  • Vzduchové potrubí;
  • Nicky;
  • Výběr oblasti instalace;
  • Přizpůsobení barev;
  • Dekorace.

Pokud se zdá, že kanál nebo kazetový klimatizátor nelze skrýt, měli byste zvážit techniky návrhářů. Podrobný popis bude užitečný pro každou osobu.

Klimatizace v ekologickém interiéru

Výstavba sádrokartonu

Konstrukce sádrokartonu slouží k instalaci podhledů. Velitelé mají stále malou prořezávání, kterou lze použít k vytvoření jediné krabice. Je vybaven klimatickými technologiemi, které doplňují výzdobu bytu. Nezáleží na tom, jestli je kazeta nebo kazeta zakoupena, bude plně plnit vlastní funkce interně. Optimální prostor je prostor pod stropem, kde je volně namontována složitá konstrukce.

Varianty klimatizačních jednotek na černé stěně

Části nábytku

Fasády nábytku - nejjednodušší způsob, jak skrýt zařízení. Takže v kuchyni může být kazetový klimatizátor umístěn v malé krabici a v ložnici můžete použít krabici nad šatnou. V takovém případě zůstane bílá jednotka neviditelná, aniž by se zhoršila konstrukce místnosti. Takové techniky jsou užitečné, ale obvykle se stávají výherními jen na malé ploše.

Klimatizace v kuchyni

Části interiérových dveří

Prostor nad interiérovými dveřmi je vždy prázdný. Je v ní dobře umístěný bílý kondicionér. Je umístěn uvnitř a zůstává skrytý před očima hostů. V případě potřeby můžete použít výzdobu, která doplní krásu prostorového prostoru. Jednoduchý příjem je považován za optimální pro nezkušené osoby, které nenajdou alternativy ani se nepokusí instalovat rozdělené systémy ve středu bytu.

Klimatizace nad dveřmi v dětském pokoji

Klimatizace nad vchodovými dveřmi

Potrubí

Vzduchové kanály v bytech nejsou zpočátku vyrobeny. Lidé budou muset vytvořit takovou strukturu jako takovou, aby neměli jednoduchý dekor, ale spolehlivý systém. Mělo by to dát silnou klimatickou technologii, která může rozšiřovat čerstvý vzduch do všech místností. Tato metoda je praktičtější než ostatní, protože umožňuje vytvářet lepší podmínky v každé místnosti.

Klimatizace ve světlém moderním obývacím pokoji

Niche

Nishi - složité prvky interiéru bytu, ale bez nich často nefungují. Je-li nutné odstranit klimatizační zařízení, mělo by dojít k "utopení" ve stěně. Tento krok neporušuje funkčnost, ale umožňuje volně používat jakýkoli styl designu. Jednotka zůstává v pozadí a zůstává nenápadná. Ztělesnění zhotovení trvá trochu času, ale nestojí za to, když to odmítnete, když nechcete, aby se v budoucnosti znovu a znovu pracovalo.

Klimatizace, skryté police

Výběr oblasti instalace

Lidé, kteří se pokoušejí vypořádat se s instalací klimatizačního zařízení, by si měli pamatovat ještě jednu věc - výběr správného místa. V pokoji můžete vždy najít dobré místo, pečlivě posuzovat prostor. Dobrým příkladem je část stěny pod stropem za záclonami, kde není vyžadována žádná další výzdoba. Nejdůležitější je nezapomenout na požadavky výrobců, které uvádějí volné místo modelu, ačkoli to platí pro některé modely.

Klimatizace v interiéru ve stylu podkroví
Klimatizace nad oknem v místnosti

Přizpůsobení barev

Přizpůsobení barev je cenově dostupná technika nabízená výrobci klimatických technologií. Někteří designéři dělají vhodnou dekoraci na stěnu, takže se bílá k
ondicionér neliší, ale je to chyba. Nemá smysl změnit zásady vaší vlastní představy o pokoji, protože v obchodech můžete dokonce zakoupit černé zařízení. Tento tip se již dávno změnil v optimální způsob, jak vytvořit celý obraz interiéru. Pomocí modelu s pěkným dotykem můžete snadno skrýt vnitřní blok a přeměnit ho na malý dekor.

Bílý kondicionér v ložnici

Dekorace

Bílá kondicionér je tradice dlouhých let. Výrobci nadále založí svůj vlastní sortiment na této barvě, ale ve vnitřku se stává překážkou. Jednoduchou a spolehlivou možností je dekorace. K tomu, aby se používaly, se nevyžadují odborné dovednosti, protože osoba je založena na vlastních přáních a vybírá dekor. Zajímavým způsobem bylo využití obytných domů. Jejich větve a listy jsou umístěny na vrchu vnitřní jednotky a úspěšně je skrývají. To je povoleno konstrukcí, takže funkce jsou zachovány.

Černá klimatizace v interiéru

Světlý výzdobou a jednoduchými recepcemi bude klimatizace atraktivní částí interiéru. Přestane být "nápadný", stává se pouze jednou z detailů vesmíru. Poté se pokoj stane celkovým obrazem a zaujme svou vlastní krásou. Proto se člověk nemusí vzdát pohodlí pohody, tak důležitého v horkých letních dnech.

1
Kovový kondicionér v kanceláři
Bílá kondicionér v ložnici s bílými stěnami
Klimatizace v rohu místnosti pod stropem
Bílá klimatizace v minimalistickém interiéru obývacího pokoje
Bílé kondicionér na hnědé přepážce
Bílá klimatizace v obývacím pokoji v ekologickém stylu
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

37 − 32 =