Ivory v interiéru (50 fotek): příklady barevných kombinací

Barva slonoviny v interiéru zůstává aktuální, bez ohledu na častou změnu módních trendů ve světě designu. Ivory (to je druhá název elegantním odstínu) je vhodný pro všechny místnosti v bytě: obývací pokoj, kuchyně, ložnice, dětský pokoj, a vyplňuje vznešenost a luxus jakýkoliv styl: od jednoduchého klasiky, až po špičkové variací modernosti. Dekorace bytu v barvách bílé a mléčné je ztělesněním zvláštní aury měkkosti a harmonie. Ivory jsou kombinovány s mnoha odstíny a slouží jako ušlechtilé pozadí originálních barevných řešení.

Barevná slonová kost ve vnitřku kuchyně
Béžová v jídelně
Béžově šedá ložnice

Tóny a kombinace ayvor

Barva slonoviny není tak jednoduchá, jako by se nejprve objevila: má mnoho jemných nuancí:

  • Béžová aworr připomíná přirozenou barvu pleti. Výborný společník pro něj bude moka, světle béžová, tmavě hnědá s slabě nažloutlý, šedavé-fialové, purpurové-olovo, antracit, šedá, modrá hortenzie, světle oranžové, terakota.
  • Papír ze slonoviny má chladný bílý odstín. Je kombinován s kontrasty: černá, šedá, olivová, šedožlutá, žlutozelená, fialová a fialová.
  • Hnědá je v přátelském prostředí s tmavým khaki, hnědým, šedofialovým, šedo-lilačním, studeným růžovým.
  • Cream slonoviny v souladu s rozsahem odstíny šedé, tmavě hnědá, šedo-zelené a šedo-modrá, šedá, levandule, růžové, žluté.
  • Peach Ivory je ideální s šedou-modro-fialové, šedo-béžová, modro-šedé, hnědé, světle oranžové, korálů, šedé a modré.
  • Pink aivor vypadá dobře se šedým hroznem a jinými odstíny šedé, růžové, hnědé čokoládové barvy.
Barevná slonovina ve vnitřku ložnice

Pro co harmonické nábytku kombinace slonové kosti, podlahy a dřevo dokončovací prvky, které mají být vybrány přírodní materiál dub (přírodní a bělené), olše nebo kontrastující - ořech, Wenge.

Ivory a káva v interiéru obývacího pokoje
Pokoj s mléčnou hnědostí
Béžová a bílá koupelna
Béžová a černá koupelna

Útulná koupelna v béžových tónech

Ivory v obývacím pokoji

Obživy v barvách slonovinové barvy obě pedantský příznivců elegantním klasickém stylu, a dámy s non-chutí, která nemůže žít bez častých změn v interiéru. V případě, že obývací stěna dekorace jsou slonovinově zbarvené tapety, stačí změnit své závěsy, textilní dekorace nábytku a přidat několik nových ozdob do interiéru potěší nové barvy a nikdy nuda.

Ivory a černé v obývacím pokoji

Bílá a mléčná barva vypadá velmi ušlechtilý a vyžaduje vhodné prostředí: to je naprosto v kombinaci s přírodními materiály. Bělený dub podlahy a dveře vyrobené z podobného materiálu, mírně věku nábytkové fasády, zlato a stříbro, kožená křesla a pohovky s prádlo textilních polštářů, mušelínové závěsy se světelným kontrastem - a interiéru místnosti ohromí drahý jedinečný luxus.

V obývacím pokoji moderního designu bílé a krémové barvy stěny mohou být doplněny odvážnými barevnými akcenty: světlé dekorace na strop, podlahu nebo strop lesklé coated, chromovanými akcenty. Zbývá vybrat stylové dveře s kovovými a skleněnými vložkami, nábytek s tónovanými fasádami a kontrastními nebo monochromatickými závěsy.

Ivory a hnědé v obývacím pokoji
Ivory a další barvy v obývacím pokoji
Béžová a šedá obývací pokoj
Béžové stěny v obývacím pokoji s krbem
Béžově modrý obývací pokoj
Béžové stěny a nábytek v obývacím pokoji se žlutými akcenty
Tyrkysová béžová obývací pokoj
Bílá a béžová obývací místnost
Béžové stěny v obývacím pokoji
Béžové stěny a zelené akcenty v obývacím pokoji
Béžový obývací pokoj s velkým posezením
Béžový nábytek v obývacím pokoji
Nábytek a stěny béžových odstínů v obývacím pokoji
Luxusní béžový obývací pokoj s krbem

Stíny vaší v kuchyni

Kuchyně v barvě slonoviny vytváří pocit čistoty a čerstvosti krystalů. Vzhledem k tomu, tento prostor je obsazen velkým nábytku místnosti, zaměřit pozornost, barva slonová kost může být použit pouze pro kuchyňské linky, nebo uspořádat je do stěn, dveří a podlah. Odstíny teplé barvy mléka do kuchyně jsou vhodné pro všechny známé styly, a v kombinaci s pastelově a jasnými kontrastními přídavky oranžová, zelená, levandule, béžové, hnědé, zlaté.

Barevná slonová kost ve vnitřku kuchyně

Je to velmi harmonická kombinace tohoto odstínu s přírodním dokončovacím materiálem. To by mělo být zapamatováno výběrem vhodných fasád a desek pro kuchyň. Tato barva úspěšně kombinuje dub a olše.

Ivory v kuchyni
Béžová kuchyňská sada
Dřevěné béžové náhlavní soupravy
Béžový kuchyňský nábytek
Béžové stěny a kuchyňská podlaha
Béžový nábytek v kuchyni
Béžová kuchyňská souprava s ostrovem

Barva slonoviny v ložnici

U ložnice je nejdůležitější útulnost, pohodlí a klidná atmosféra, což je nejsnadněji vytvářet s lehkou nenápadnou barevnou schémou. Nechte interiér se stanou tapetou v teplých mléčných odstínech: zdobí se světlými odstíny, ložnice se vizuálně stává prostornějším, získává efekt čerstvosti. Slonovina slouží jako úrodná paleta pro kombinaci s jinými klidnými odstíny odstínů. Nejúčinnější barevnými kombinacemi v ložnici budou nábytek z hnědého odstínu, bílé a mléčné barvy závěsů. Výrazným přízvukem budou textilní a dekorativní prvky jaseň-růžové, šedé, pistácie nebo měkké modré.

Barevná slonovina ve vnitřku ložnice

Jasné zářivé barvy také přinesou do interiéru ložnice zvláštní kouzlo, pokud ho nepřehneme. Slonovina je kombinována se všemi odstíny fialové, oranžové a zelené a dokonce má schopnost změkčit jasnost nasycených barev.

Ivory, fialové a růžové ve vnitřku ložnice
Ivory a černé v interiéru ložnice
Béžová hnědá ložnice
Béžová hnědá ložnice
Útulná béžově-hnědá ložnice
Útulná béžově zelená ložnice
Violet-béžová ložnice

Dítě v klidných tónech

Odstíny slonoviny nemohou soutěžit v jasnosti a sytosti s hlavním spektrem barev. Ale je to v zdrženlivosti a eleganci ayvori, že jeho popularita je skrytá. Psychologové nedoporučují přetížit dětský pokoj světlým rozsahem, navzdory všem jeho atraktivitě pro děti. Ostré barvy vzrušují dítě, zasahují do klidného odpočinku. Příznivá situace vytvoří neutrální dekoraci stěn: slonovinovou tapetu, dobře navržené osvětlení. Neubližujte a několik světelných efektů: zdi, tapety nebo samolepky na stěnách.

Béžová a Coral Baby
Krémově hnědé děti
Dětský pokoj v klidných krémových barvách

Barva slonovin - ideální řešení interiéru

Ivory - oblíbená barva návrhářů, která vyhovuje jakémukoli stylu, je kombinována s pestrou paletou barev a má významné výhody:

1
  • vizuálně rozšiřuje prostor, což je velmi užitečné pro skromné ​​plochy prostoru;
  • vypadá luxusně v monochromatickém provedení, když stěny, nábytek a dveře jsou ve stejném barevném rozsahu ayvori;
  • vytváří příznivý psychologický účinek na osobu, proto se doporučuje jako hlavní pozadí ložnice, dětského pokoje a dalších obytných prostor.
Stíny béžové v interiéru koupelny
Béžová, hnědá a šedá ve vnitřku obývacího pokoje
Bílá krémová ložnice
Béžová a bílá ložnice
Béžová koupelna
Krémový nábytek v ložnici
Krásná ložnice z béžově bílé barvy
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

43 + = 49