Hnědé dlaždice v designu bytů a domů: zajímavé kombinace (36 fotek)

Jaké novinky by nám přinesla jakákoli interiérová móda, vždy budou univerzální materiály a odstíny, které se nedotknou. Hnědé obklady a dlažby nikdy neztratí svou důležitost, protože tato dekorace poskytuje komfort jakémukoliv místnost.

Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice

Hnědá barva je neutrální a označuje přirozenou paletu. Tento odstín je vhodný pro libovolný styl interiéru a může být použit v prostorách odlišného charakteru. Pokud je v interiéru otázka barevného řešení a volba požadovaného odstínu je neustále zpochybňována, je to hnědá barva, která vyhrává všechny bitvy. Teplý a ušlechtilý, bude muset ochutnat i ty nejnáročnější osoby.

Hnědé dlaždice

Hnědé dlaždice

A proto hnědá dlaždice není nikdy zaprášená na pultu budovy. Ona je ochotně koupena pro koupelnu, toaletu, chodbu, kuchyň a dokonce lodžii.

Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice

Pro koupelnu a toaletu

Tmavá paleta v interiéru koupelny vypadá elegantně a docela luxusně. Hnědá barva může uklidnit a uvolnit. Nikdy neřídí, ale zdá se, že se rozpustí v designu a vytváří příjemný tón pro místnost.

Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice

Navzdory výhodám může být hnědá koupelová taška překážkou, pokud je cílem zvýšit malý prostor. Ve velkém množství může vytlačit stěny. Ale tyto problémy je možné snadno zabránit, pokud vezmeme v úvahu rady designérů a přemýšlejte o designu před nákupem materiálu.

Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice

Pravidla výběru

Dlaždice v hnědých tónech je vydávána zpravidla v těchto stylech:

  • s imitací kamene nebo kovu;
  • pod stromem;
  • neutrální (častěji je to monofonní dlaždice).
Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice

Pokud je třetí možnost brána jako základna a stěny jsou plně vyzdobeny, interiér bude vypadat nevýrazně. Abyste tomu zabránili, jednobarevná taška by měla být spojena s přízvukem nebo přidat keramický dekor. Výjimečně krásné vypadá hnědá koupelová dlažba v kombinaci s mozaikou stejné velikosti.

Pokud interiér nemá dostatek tepla, nejlepším řešením je dlaždice pod stromem. Woody textury a příjemné zbarvení překvapivě transformují prostor.

V jakémkoli stylu vaší koupelny, ať už klasické nebo elegantní moderní, hnědé odstíny budou dobré.

Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice

Pro ty, kteří dávají přednost chladné atmosféře v koupelně, udělají dokončovací materiály s imitacími kameny. Mramorové dlaždice si zaslouží zvláštní lásku. V teplém dosahu vypadá velmi měkká.

Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice

V interiéru kuchyně

Hnědé odstíny pro dokončení kuchyně vypadají ne méně výhodné než pro koupelnu. Jsou spojeny s takovými lahodnými a voňavými produkty, jako je káva, čaj a čokoláda. Kde, není-li v kuchyni, je to místo "vonné barvy"?

1

Dlaždice v kuchyni lze použít jak na podlahu, tak na stěny. Je pokryta zástěry pracovního prostoru, protože místa, která jsou nevyhnutelná v místě, kde se připravují potraviny, budou díky barvě neviditelné.

Pro podlahové matné dlaždice jsou lepší a lesklé je lepší dát na zdi.

Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice

Vzorky, které opakují textura dřeva, dokonale kombinované s klasickým dřevěným kuchyňským nábytkem.

Pro chodbu

Nejoblíbenějším materiálem pro dokončení podlahy v hale je keramická dlažba. A to je pochopitelné, protože odolává vícenásobnému zatížení, které zahrnuje nekonečné "přijetí návštěvníků". Dlaždice je dobře vyčištěná a vyčištěná, což je důležité pro vstupní prostor trpící neustálou nečistotou.

Hnědé dlaždice

Hnědé lesklé dlaždice na chodbě

V chodbě se zřídka používají keramika s leskem. Jako podlahové dlaždice je lepší zvážit verze s matným povrchem, které nezpůsobují uklouznutí. Taková dlaždice překrásně maskuje stopy čištění, tj. milenka se nemusí dívat na rozvod z praní nebo ji otírat suchou po celou dobu. Mnoho konstruktérů doporučuje používat matné dlaždice s hrubým povrchem na chodbě, aby zcela vyloučila možnost klouzání.

Hnědé dlaždice

Balkon a lodžie

Nezáleží na tom, jak se používá váš balkon nebo balkon, měla by vypadat čistě. Jedním z nejlepších podlahových krytin jsou keramické dlaždice. Vzhledem k tomu, že vnikání prachu a nečistot je snadné, je rozumné přemýšlet přes design s důrazem na materiály, které se snadno čistí.

Hnědé dlaždice

Hnědé dlaždice ve vnitřku lodžie - skvělá volba. Univerzální barevná schéma nevyžaduje další přehrávání na malé ploše. Dobrý design - harmonická kombinace dlaždic v hnědých tónech

Hnědé dlaždice

Chcete-li navrhnout místnost způsobenou jen příjemnými emocemi, je velmi důležité, abyste získali materiál krásně. Dokonce i když jste koupili dlažbu v koupelně, která získala bohatství, měla by být krásně kombinována se zbytky odstínů. Malá exkurze do vědy o barvách nebude bolet. Nejlepší barvy jsou společníci:

  • "Související paleta": béžová, prášek, odstíny kávy, karamel, měkké pískové barvy. Nezáleží na tom, zda je použita lesklá dlaždice nebo matná hnědá aliance s jednou nebo více z uvedených barev, je vždy bezchybná kombinace.
  • Bílá + odstíny hnědé. Velmi úspěšné partnerství! Obzvláště oblíbené jsou takové kombinace v koupelně a toaletu, kde je zařízení častěji bílé barvy. Například podlahové a obkladové desky tmavé barvy utlačují konstrukci, pokud je nesmí zředit světlem. Může to být nejen monofonní dlaždice, ale také keramika se vzorem, jejíž odstíny odpovídají základní barvě.
  • Modré dlaždice. V interiéru jsou hnědé dlaždice zřídka kombinovány s barevnými dlaždicemi. Ale existují výjimky, které dělají tento duet krásný: modré a tyrkysové barvy. Chcete přidat čerstvost do vaší oblíbené kuchyně? Použijte dřevěné odstíny nástěnných dlaždic, které je kombinují s modrými skvrnami.
  • Zlato a bronz. Na pozadí vznešené hnědé barvy vypadají luxusní! Pokud jsou hostitelé fanoušci luxusního Art Deco, pak ani v kuchyni nebude nadbytečné přidávat trochu lesku na výzdobu zdí. Vypadá to skvěle, kde hnědá dlaždice na podlaze má stejnoměrnou barvu a obklad na zeď je zdoben vzorem se zlacením.
Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice

Geometrie kombinací

Existují určitá pravidla pro pokládání dlaždic? Profesionální mistři je dokonale znají, ale existují některé společné kombinace.

Hnědé dlaždice

Šachové podlahy

Tento způsob ukládání byl dlouho považován za klasiku. Když používáte stejný počet dlaždic dvou protilehlých odstínů, vypadá to, že položení podlahy v šachovnicovém vzhledu vypadá velkolepě. Zvláště se jedná o koupelny, kde se nejčastěji používá při opravě oblíbená velikost 30 × 30 cm.

Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice

Tmavé dno je vrchní část

Opět klasika. Taková výhodná volba pro koupelnu a toaletu. Tato kombinace je obzvláště dobrá, pokud se používají lesklé dlaždice.

Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice

Vložky

Registrace s diakritikou je módní technika. Například, pokud se pro podlahu použije hnědá keramika, stěny stejné barvy by měly odrážet kontrastní vložky. Mohou to být svislé nebo vodorovné pruhy, fragmenty se vzorem atd.

Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice

Hlavní věc je nezapomenout na jednoduché pravidlo: čím menší je místnost, tím více světlých obkladů se používá v návrhu.

Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice
Hnědé dlaždice

Neztrácejte čas na zbytečné spory o tom, jakou barvu tvoří stěny v kuchyni nebo podlahy na chodbě. Vyberte hnědé - nezaměnitelnou možnost.

Hnědé dlaždice
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

+ 16 = 18