Fotografické záběry v interiéru: hlavní typy (24 fotek)

Dosud bylo vymyšleno mnoho druhů dekorů, z nichž jedna je fotorásková. Fotorámečky v interiéru vytvářejí atmosféru místnosti. Jako součást textilu dodávají pohodlí, harmonii a úplnost stylu místnosti. Všechny záclony se liší barvou, strukturou, velikostí a vzhledem.

Záclony s černobílým potiskem
Záclony s fotografickými květy

Způsob kreslení obrázku

Navzdory množství záclon na trhu je někdy obtížné najít správný tisk nebo vzor pro konkrétní interiér. A pokud ji zjistíte, můžete ji použít na objednávku UV tisk. Toto utěsnění je šetrné k životnímu prostředí za pomoci speciálního inkoustu. Jsou tak neškodné, že s jakýmkoliv čistícím prostředkem není barva deformována a zůstává stejná nasycení a kontrast. Takové fotorámečky pro dětský pokoj s výtiskem animačních postav se stanou krásným detailem místnosti.

Strom fotografického tisku na záclonách
Dětské závěsy s fotoprintem

Technologie navíc umožňuje tisknout snímky s 3D efektem. Fotografické výtisky s výtiskem 3D obrazů se v hloubce obrazu liší, díky této malebné krajině, panoramatickým pohledům nebo animovaným charakterům vypadají přirozeněji a přirozeněji.

Záclony s fotoprint v mateřské škole
Fialové záclony s fotoprintem

Jednou z mylných představ je, že 3D fotografické odstíny nelze vymazat. To však není. Aplikační technologie je navržena tak, aby v budoucnu mohla být záclona snadno vystavena nejen opakovanému mytí, ale i čističům. Saturace barev a počáteční rozměry se navzdory tepelnému zpracování nedeformují, takže jejich původní vzhled přetrvává po dlouhou dobu.

Fotoprint v podobě novin na záclonách
Záclony s fotoprintem města

Inovační aplikační technologie umožňují uspokojit požadavky každého klienta, protože je možné aplikovat absolutně jakýkoliv obraz. To oživí situaci v místnosti a vytvoří jedinečný design.

Závěsy s fotoprintem ve vnitřku obývacího pokoje
Fotoprint na záclony

Typy fotografií

Svět záclon je různorodý a typy fotografických obrazů to dokazují.

Roman PhotoShorts

Jejich mechanismem je elektrický pohon a záhyby samotného materiálu, který se shromažďuje nad oknem. V tomto případě je lepší zvolit opakující se prvek, aby nedošlo k zkreslení tvarů kvůli neustálému zvedání a spouštění záclon.

Foto světla

Také známá jako japonská fotorásková. Všechny jsou známé žaluzie, ale s použitím fotografie. Opakují montáž na strop, kde je nainstalována kolejnice. Deformace postavy je zcela vyloučena, protože na stranách plátna jsou tuhé vložky. Díky němu můžete vyzvednout materiál z tenké tkáně nebo papíru. Je třeba poznamenat, že prvek aplikovaný na plátno bude viditelný pouze v uzavřeném stavu blindů.

Fotoprint na záclonách

Záclony s fotografickým tiskem

Klasický závěsový model lze snadno přeměnit pomocí obrazu. Hlavní funkce záclonů se zachovává současně, pouze nyní chrání před slunečním světlem nebo v temné době dne bude záclona s obrazem krajiny volně žijících živočichů.

Rolovací foto trepky

Známá jako fotografické žaluzie jsou vyrobeny ze speciálních materiálů odolných proti světlu. Hlavní efekt je dosažen několika vrstvami materiálu z polyesterových vláken. Stejně jako v provedení s uzávěry barevný obraz poškození obrazu je vidět pouze v otevřeném stavu, v kroucené verzi válečkové fotoshtory jsou nad čisté svazku. Nejvhodnějším místem pro ně - v kuchyni, protože jejich umístění v okně poměrně kompaktní plochu, a samotných vláken, která tvoří materiál odolný proti ohni.

1
Záclony s listovým potiskem

Fotografie z místnosti jsou také odlišným materiálem, z něhož jsou vyrobeny. Prakticky všechny rolety jsou vyrobeny z plachty. Pro ostatní typy fotografií jsou vhodné také gabardiny, saténu a zatemnění.

Římské fotografie: moderní výběr

Římské photoshorty jsou jedinečným dokončovacím akordem v interiéru. Dávají luxusní interiér ještě šikovnější a nejprestižnější. Kromě toho taková široká fotografická žaluzie spolehlivě skryjí chyby v povrchu. Římské fotografie - jedna z nejpraktičtějších a nejvhodnějších opotřebení, světlo ze slunce nevypaří plátno a barvy zůstávají nasycené a jasné, jako po malování.

Záclony s fotoprintem Londýna

Tato volba umožňuje hrát s látkami, protože románské fotografie mohou být vyrobeny z průhledného i krajkového materiálu a mají hustou neprůhlednost. Nelíší se v péči o ostatní, v případě potřeby mohou být omyty při teplotě 30 stupňů a pat v režimu "
hedvábí".

Záclony s mákem

Široké snímky budou nejlepší volbou v případě velkého a pevného obrazu. Na takovém plátně bude obraz s vysokým rozlišením jasně a jasně viditelný až po jednotlivé detaily. Aplikované snímky lze kombinovat s jiným druhem fototextilie uvnitř. Mohou to být ubrusy, polštáře, přehozy a malby.

Záclony s fotoprintem v secesním stylu

Široké foto-žaluzie v místnosti budou skvělou volbou pro milovníky lambrequinů. Dekor fotografického stínu může být vyroben ze stejné látky jako hlavní materiál a jeho geometrický tvar doplní styl použitého obrazu. Parametry závěsů jsou vybírány individuálně a mají šířku až 2,5 metru a výšku až 3 metry.

Tisk na záclony
Záclony s fotografickým potiskem krajiny

Photo-žaluzie pro kuchyň: krásná a bezpečná volba

Fotoshtory stylové kuchyně, která bude součástí interiéru, který bude vždy přitahovat pozornost monotónní pozadí květináčích. Fotoshtory Kitchen (jmenovitě, Roman nebo fotozhalyuzi) - to je také bezpečná volba, protože jsou těsně na okenní prostor na rozdíl od klasické verze. To také znamená, že budou méně kontaktovat s jinými předměty a v důsledku toho budou méně znečištěni.

V případě dlouhodobého užívání fotoshtory kuchyni lze snadno mýt nebo chemicky čistit projít a dostat stejný kvalitní materiály a bohatý put kreslení, stejně jako v den nákupu.

Můžete si vybrat lehký materiál pro denní fotoshtory kuchyň byla uzavřena a přenášeného světla nebo naopak, aby byly výhradně z hustého materiálu a uzavřen pouze v noci.

Tyrkysové závěsy s potiskem
Záclony s obrazem

Tipy pro výběr

Na první pohled je výběr stylových fotorealistů velmi jednoduchou záležitostí, protože stačí vybrat to, co se vám líbí. Je však třeba mít na paměti, že záclony by měly harmonicky zasahovat do interiéru. To je důvod, proč před zahájením výběru záclon by se mělo zabývat některými důležitými body.

Rolety s potiskem

Určete s místností

Abyste mohli pokračovat v výběru, musíte přesně vědět, ve které místnosti budou fotorezóny opraveny. Nepokládejte stejné žaluzie v ložnici, kuchyni nebo školky. Široké fotografické odstíny mohou vypadat harmonicky v ložnici nebo v obývacím pokoji, a zároveň mohou být ztraceny v mateřské škole. Pro každou místnost by měly být vybrány široké fotografické žaluzie.

Zvažte rozměry výzdoby oken a místnosti

Nezapomeňte na výšku stropů, šířku a hloubku okna, stejně jako velikost místnosti. Pokud je výška stropů malá, vizuálně se rozšiřuje vertikální ornament nebo vzestupný vzorek stěn místnosti. Pokud je místnost malá na šířku, je nutné vybrat záclony výhradně s horizontálně orientovaným obrazem nebo ornamentem.

Šedý fotografický tisk na záclony

Pochopte barvu

Barva hraje hlavní roli ve vnímání okenního textilu. Teplé a studené barvy vytvářejí odpovídající atmosféru, musí být kombinovány s barvou stěn, nábytku, podlahy a stropu. Jednoduchým řešením je zvolit záclony lehčí nebo tmavší než barva stěn nebo nábytku. Nezapomeňte, že barvy, jako je fialová, modrá a modrá, vizuálně způsobují, že místnost je studená a červená, oranžová a žlutá barva zahřívá pokoj.

Závěsy s fotoprintem v ložnici

Vyberte snímek

Návrh fotorámeček by měl odpovídat hlavnímu účelu místnosti. Například v dětském pokoji budou mít postavy animované série, krásné zvíře nebo hrdinové pohádek. Fotoshtory ložnice bude vypadat s výhodou s krajiny, východu a západu slunce, zatímco fotoshtory bydlení bude lepší s městy a v kuchyni - s květinovou výzdobu. Vybráním obrazu závisí na chuťových preferencích, ale je třeba mít na paměti o generelu areálu. Rolovací fotorámečky umožňují vidět obraz pouze v uzavřeném stavu.

Fotoprint"восход" на шторах

Z řádně vybraných fotografií ve tvaru, barvě, materiálu a zobrazeném obrazu závisí na vizuálním znázornění celého interiéru místnosti. Foto žaluzie pro ložnici nebo pro haly nejen určují náladu místnosti, ale také charakter osoby, která se rozhodla.

3D záclony
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

45 − 44 =