Černý strop v interiéru (20 fotografií): design a velkolepé kombinace

Okouzlující design, který dává domácí atmosféru klidu a pohodlí, je sen mnoha lidí. Kosmetické nebo generální opravy nás pronásledují po celý život. Často se objevuje obtížná otázka, aby člověk přišel a vyvinul styl ve svém bytě nebo venkovském domě.

Černý strop v kuchyni s ostrovem

Banal a biti podle možností času, například lepení tapety nudné barvy v chodbě, postupně ztrácejí jejich význam a relevance. Jsou nahrazeny tučným a nezapomenutelným designovým řešením. Jednou z nejoblíbenějších možností dnes je elegantní černý strop v bytě nebo v jiné obytné budově.

Černá barva: rady psychologů

Tmavé odstíny se vyznačují vysokou sytostí a hloubkou pohlcení. Černá barva v místnosti je symbolem životní síly, vytváří atmosféru bezpečnosti a pohodlí.

Chcete-li zvolit, který černý strop si vyberete, musíte se velmi opatrně obrátit kvůli osobní nesnášenlivosti nebo řadě stereotypů přijatých ve společnosti. Tento odstín v místnosti hodí člověku takovou výzvu, nastaví ji na rozhodující změny. Proto je rozhodnutí o vhodnosti černých tónů v interiéru obývacího pokoje, chodby, koupelny a dalších obytných prostorách velmi individuální.

Černobílý strop v ložnici

Malujeme strop v černé barvě: vlastnosti a výhody návrhu

Černý strop v interiéru je vybrán odvážnými a nezávislými osobnostmi, které mají silnou povahu a silného ducha. Ale před zahájením opravy si pamatujte, že tmavé stropy mají schopnost vizuálně přibližovat objekty. Proto se doporučuje montovat povrchy takových odstínů pouze v místnosti s vysokou stropní úrovní.

Černý strop v bílé koupelně

Užitečné informace o stropu barvy noci:

 1. Černá barva je ideálně kombinována s květinovými výtisky a živými, šťavnatými odstíny - žlutá, oranžová, atd. Podobná kombinace barev bude prezentovat projekci skutečného hvězdného nebe nebo celé galaxie na chodbě nebo na chodbě.
 2. Kombinace protikladů - bílá a černá - tvoří luxusní bytový design. A pozvaní hosté budou opět přesvědčeni o správnosti estetické chuti majitele.
 3. Černá barva neabsorbuje přirozené světlo, ale dává mu tajemnou auru.
 4. Matně černý strop několikrát posílí panoramatický efekt.
 5. Tmavé odstíny vyžadují kategorické odmítnutí tradičních závěsů. V obývacím pokoji nebo na chodbě je nahraďte svými možnostmi.
 6. Černý lesklý strečový strop má účinek odrážení objektů (vlastnosti zrcadla).
 7. Pokud se rozhodnete něco trochu zjemnit v místnosti, pomůže vám lampy (lustry, stojací lampy a svícny).
Černý strop s trámy v obývacím pokoji

Černý falešný strop splňuje požadavky nejrůznějších moderních stylů:

 • Urbanistika - barvy v místnosti jsou převážně šedé, stylové doplnění se přidává k prvkům velkého města (drobné noviny, fotografie, detaily každodenního života);
 • high-tech - vysoká funkčnost v každé místnosti (v obývacím pokoji, WC, chodbě);
 • minimalismus - očekávaný efekt lze zlepšit tlumeným podsvícením;
 • etnické možnosti - vyplnění interiéru tradičními prvky národností (červená dekorace, dekorace s kresbou);
 • Art Deco - design v živé, nasycené barvě.

Tmavé pozadí je výhodnou volbou a širokým prostorem pro projev fantasy při zdobení v jakékoliv místnosti: na toaletě, na chodbě, na chodbě atd.

Černý lesklý strop v kuchyni
Černý strop s reflektorem v koupelně

Černý strop v útulné ložnici
Černý lesklý strop ve světlé ložnici

Černý strop v jídelně
Černý matný strop v kuchyni

Černá barva uvnitř obytných prostor

Nejběžnějším řešením je černý strop v kuchyni, v obývacím pokoji, v koupelně nebo na chodbě. Domácí styl pomocí tmavých tónů zvýrazní závažnost a neodvrací oči od přebytečných barev.

Různá řešení pro obývací pokoje:

 1. Koupelna dekorace. Odvážná kombinace červené a černé vyplní design s jasnými poznámkami, přizpůsobí se rozhodující harmonii.
 2. Možná možnost pro chodbu - hosté s veselou náladou. Bílá dolní část dvoustupňového stropu, zrcadla na stěnách a nepřítomnost koberce na podlaze.
 3. Atraktivní obývací pokoj. Červená úprava některých částí s nasycenou stropní barvou.
 4. Design pro jiné místnosti. Na chodbě lze toaletu použít černé barvy s impregnací bílé nebo červené (dle vlastního výběru). Minimalismus v těchto prostorách je vítán.

Nezapomeňte, že světlý a relevantní výkres může být zdoben a dát čerstvé noty do interiéru každého bytu.

Černá a bílá ložnice

Víceúrovňové konstrukce stropních ploch

Víceúrovňové návrhy budou schopny zvýraznit a zdůraznit krásu a tajemství černého stropu. Dvouúrovňový černý lesklý strop vy
plní interiér novými barvami a vytvoří osobní design. Úspěšným řešením pro odvážné osoby je kontrastní černý strop (návrh jedné z úrovní ve světle tónu). Tato volba přitahuje oči a zanechává stopu v paměti.

1
Dvojúrovňový černobílý strop v obývacím pokoji

Dvouúrovňové stropy budou hlavním přízvukem designu s dovednou kombinací různých barev a výtisků v místnosti. Je zvláštní a drahé, aby se na ploše stropu podívalo, kdyby na něj byly použity floridské vzory pomocí digitálního tisku.

Černá barva je vhodná pro dokončení jakékoliv místnosti: změna obvyklého designu v chodbě, koupelně, WC, obývacího pokoje. Hlavní výhody stropních stropů této barvy zahrnují jejich přijatelnou cenu a snadnou obsluhu.

Takže černý strop uvnitř interiéru kromě atraktivního vzhledu má důležitý praktický význam. Závěsné stropy jsou spolehlivé a trvanlivé bez závad. Kromě toho je péče o takové struktury dostatečně jednoduchá - potřebné mokré čištění v místnosti nepotřebuje mnoho času a úsilí.

Víceúrovňový černý strop
Dvouúrovňový černobílý strop v interiéru
Černý strop v jídelně
Černý strop a stěny v pokoji teenagera
Černobílý krásný strop v ložnici
Krásný černý strop s bohatým osvětlením v koupelně
Černý strop a stěny v ložnici
Černý matný strop v domě
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

15 + = 23