Černý nábytek v interiéru (19 fotek): elegance a elegantní

Černé barvy vždy způsobují spoustu kontroverzí, ale díky kompetentní aplikaci je možné vytvořit jedinečný interiér místnosti. Takže ložnice s černým lesklým dubovým lůžkem a toaletním stolkem může vypadat elegantně a lehce, a obývací pokoj je naopak velmi náročný.

Černá pohovka v obývacím pokoji

Černý nábytek - hlavní trend interiéru moderního bytu

Černý nábytek se může stát důležitou součástí stylového a neobvyklého interiéru. Hnědé nebo černé kožené pohovky, šedé závěsy, tmavé dlaždice na stěně nebo na podlaze, modulární dubový nábytek - tento styl je spíš jako muži. U žen je černá a tmavě hnědá spojena se strachem a úzkostí. I když existují výjimky.

Černý nábytek v kanceláři

Jaké triky pomohou vyrovnat se s temnou atmosférou v obývacím pokoji? V moderních designových projektech je černobílý nábytek obyčejný. Mnoho návrhářů se domnívá, že černý nábytek v interiéru kombinovaný s oranžovou úpravou je vhodný pro moderní styly, jako je minimalismus nebo art deco.

Černý nábytek v jídelně

Nábytek z černého dubu se stal v poslední době módní, takže kupující mají mnoho otázek, které je lepší vybrat: lesklé nebo matné, s nimiž harmonizuje, jaké záclony budou vyhovovat? A ačkoli dříve v interiérech se často objevil případ hnědého nábytku v barvě ebenu, černý - vypadá to jinak.

Černý nábytek v obývacím pokoji

Černý nábytek: nápady pro různé místnosti

Černý nábytek v interiéru v kombinaci s bílým měřítkem vám umožňuje vytvořit elegantní a stylový design bytu. Monochromatický kontrastní interiér se stal klasikou tohoto žánru - používá se pouze dvě barvy, lehce zředěné leskem zrcadlového povrchu - nejlepší řešení pro koupelnu.

Předpokládá se, že šedá, černá a hnědá barva - to je čistě mužský styl. Moderní modulární čalouněný černý nábytek v interiéru a tmavé závěsy dělají obytný prostor pokoje bezvadný pro muže.

Černý nábytek v jídelně

Obývací pokoj

V moderním stylu se často používá kombinace černého modulárního nábytku a dekor čistě bílé barvy. Černé okenní rámy s bílými závěsy, černá pohovka a lesklá dubová knihovna odpovídající barvě, na pozadí bílé tapety a bílo-bílé podlahy budou vypadat neuvěřitelně harmonické.

Černé regály pro televizi a stůl v obývacím pokoji

Nejoblíbenější možností pro vytvoření módního obývacího pokoje je černý měkký nábytek pokrytý kůží. Ale mnozí odmítají od měkkého nábytku s černým koženým čalouněním a ocelovými prvky, protože tento interiér se podobá kancelářskému stylu.

Ale pokud v obývacím pokoji stojí černý dubový nábytek, pokrytý jasnou tapetou s původním vzorem a sametovými závěsy na okně, není to nic společného s touto kanceláří. Světlý dekor a zdatné osvětlení mění obývací pokoj. Můžete si koupit osvětlovací zařízení podobné barvy, které lze použít pro zónování kombinovaného obývacího pokoje a kuchyně.

Černá rohová pohovka v obývacím pokoji

V ložnici

Hlavní část nábytku v ložnici je postel. Je-li její vysoká záda pokryta krásnou texturou, přispěje to k vytvoření intriky.

Ložnice, kde jsou veškerý nábytek a dokonce i závěsy a další textilní vzory zobrazeny černě, jsou vzácné. Pokud však vytvoříte osvětlovací systém na několika úrovních, aktivně využíváte vestavěné osvětlení a nebudete omezeni pouze na centrální lustr a noční osvětlení, tento design ložnice bude vypadat organicky.

Černá postel, skříň a šatní skříň v ložnici

Absolutně černá nebo hnědá ložnice s kobercem s dlouhým zdřímnutím na zeď a světlými závěsy - skvělé pro zvýšení zvukově odolných vlastností ložnice. Zdá se, že nábytek v černé ložnici zřejmě zmizí ve vesmíru, ale kvůli rozdílu v povrchových strukturách vyniká oproti obecnému zázemí.

1

V obchodech s nábytkem existuje mnoho hotových řešení, která jsou ideální pro zdobení ložnice v černé barvě.

Černá postel a obrubníky ve stylu země v ložnici

Kuchyně

Černá barva je elegantní, pevná a soběstačná. Chcete-li tyto vlastnosti co nejvíce ukázat, potřebuje místo. Nábytek z černého dubu je proto vhodný pouze pro velkou kuchyň.

Koncept kuchyňského designu je založen na pohodlí a pohodlí. Černá barva kuchyňského nábytku se často nachází v moderních designových projektech. Kuchyňská souprava z dubu vypadá masivně a vyžaduje zředění lehkými skvrnami. Může to být dřevěná deska, bílý kuchyňský ostrov nebo záclony.

Černá kuchyňská sada

Moderní kuchyně s modulárním nábytkem v černé a kontrastní kombinaci bílé je ideální pro demokratický interiér. Tento styl v kuchyni spolu s obývacím pokojem vypadá velmi působivě.

Různé designové kuchyně pomůže černé židle a stoly pro kuchyni různých úprav. Hladké linie nábytku a originální design umožňují kuchyni moderní a exkluzivní obraz.

Černá a bílá kuchyňská sada
Černá lesklá kuchyňská sada

Vstupní hala

Na chodbě se černá barva častěji používá v kombinaci s bílým, například "šachovým" stylem. Pokud jste unaveni ze sterilních interiérů s obvyklým černým lesklým nábytkem na bílé stěně a banálním sexem v kleci, odbočte od klasiky a použijte jiné barvy, například oranžovou.

Nedoporučuje se instalovat zrcadlo na chodbě naproti černé stěně, aby se zvětšil prostor.

Černá šatní skříň na chodbě
Černý podstavec na chodbě
Černá barva a šatní skříň na chodbě

Koupelna

Koupelna v černé barvě je luxusní klasika. V kombinaci s bílými klempířskými a černobílými matnými nebo lesklými dlaždicemi vypadá krásně, dynamicky a zcela přísně. Ale v koupelně malého rozměru je lepší nekouřit černý nábytek, místnost v tomto případě bude ponurá a nepohodlná.

Černá skříň v koupelně

Jaké příslušenství pomůže porazit černou barvu v designu koupelny? Výběr nábytku z ebenu v koupelně dodržujte několik pravidel:

  • pokud se rozhodnete v koupelně položit černou nábytkovou soupravu, pak vytvoříte stěny v lehčích tónech;
  • Nepokládejte všechny položky v koupelně v jedné barvě. Zlaté prvky jsou zde přijatelné;
  • Přidejte bílé nebo oranžové prvky do koupelnového dekoru a přidejte kouzlo do interiéru. Pro toto můžete namalovat stěny;
  • Zrcadla pomáhají vizuálně rozšiřovat pokoj. Experimentujte s jejich velikostí a tvary;
  • Chcete-li zvýšit prostor v koupelně, nainstalujte další svítidla na stěnách.
Černý klasický podstavec v koupelně

Jaká je barva černého nábytku

S bílou barvou vypadá černá docela organická. Toto je všeobecně uznávaná klasika. Nyní se černobílý-červený interiér stal populárním. U lesklého nábytku je vhodnější čistá červená barva, bez namodralých odstínů a také oranžová. Matný nábytek je vhodný pro malinové, rubínové, šarlatové a tlumené hnědé.

Černý a oranžový nábytek v obývacím pokoji

Pomocí kombinace černého lesklého modulárního nábytku s objekty oranžové, hnědé a jiné světlé barvy můžete nabídnout lidem, kteří jsou připraveni na radikální řešení pro zdobení obývacího pokoje.

Pro milovníky klasiky se vejde do černého dubového nábytku na bílém pozadí. Ale mnoho návrhářů považuje tento styl za nudný. Velmi moderní moderní interiér v kombinaci černé s oranžovou nebo módní žlutou.

Černá kožená pohovka v interiéru obývacího pokoje

Nábytek z černého dubu je kombinován se šedou barvou světlých barev, jinak by místnost mohla vypadat špinavě. Pro vytvoření tak čistě mužského stylu v obývacím pokoji jsou stěny pokryty tmavými tapetami a na oknech visí šedé závěsy.

Úspěšněji tento nábytek vypadá na jasně lesklé podlaze, ale neměl by mít červené, oranžové a hnědé odstíny.

Při správném přístupu elegantní černý nábytek zdobí nejen městský byt, ale i venkovský dům.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

12 − = 7