Vitráž v interiéru (44 fotek): dekorace bytu nebo domu

Jemné zdokonalení, jasná individualita, zvláštní energie a stylistika, křehkost dávající kouzlo jsou vitrážová okna ve vnitřních prostorách domů a bytů, čímž se odlišují od ostatních. Od doby, kdy se člověk naučil malovat sklo a spojovat fragmenty s měděným drátem, se vitráže staly nejen součástí chrámů, ale také obydlí lidí. Moderní metody umožňují vytvářet vitráže v různých technikách s lehkostí a vysokou úrovní dovedností, což z nich dělá nejen stylový a jedinečný výzdobu prostor, ale také výraz vynikající chuti majitele. Vše o vitráží - jen tady!

Vitráže ve vnitřku lehkého domu

Výhody vitráže, nebo 3 důvody opravdové lásky k krásné

Při zdobení venkovského domu nebo luxusního bytu se vitráže stane takovým hlavním "písmenem" interiéru, přinese to světlo a blaženost, neklid a krásu. Nicméně, nejen díky estetické složce, vitráže jsou cenné, ale také kvůli:

  1. Ekologická / biologická čistota. Touha po přirozenosti, přirozenosti a přirozenosti v jeho domě jsou komponenty, které si potenciální kupující nejvíce vyžádá. A co může být přirozenější než písek?
  2. Odolnost proti kolísání teploty / vlhkosti / intenzity světla. To naznačuje, že vitráž okno v koupelně nebo v kuchyni, v knihovně nebo v obývacím pokoji, dětském pokoji nebo na chodbě bude vhodné, stejně jako odolné a praktické.
  3. Jednoduchost péče. Vitráže, vyrobené za použití určité techniky v určitém stylu, a to nejen zdobí okenní otvory, ale i dveře, skříně fasády, stropy a výklenky, což je součástí příslušenství a interiérové ​​dekorace. Zároveň sklo nevyžaduje mytí jako textil nebo důkladné leštění, například jako masivní dřevo z dubu. Jsou nenáročné, a proto máte více času, abyste si užívali jejich krásu!
Krásné vitráže v jídelně
Okno z vitráže s květinovým vzorem
Vnitřní sklo uvnitř
Dveře z barevných skříní
Krásné vitráže v obývacím pokoji

Okrasné okenní skvrny, nebo jak si vybrat a neztratit

Skleněné obrazy jsou nejen volbou velikosti, vzoru, odstínů, ale i výrobních technik. Každé z nich - umění, které vyžaduje dovednosti, zkušenost s mistrem, část jeho duše a druh kouzla. Když jste studovali klasické způsoby výroby, pochopíte, která vitrážová okna v interiéru vašeho obývacího pokoje, kuchyně nebo ložnice budou nejvhodnější.

Tak se seznámíte!

Mozaik z vitrážového skla. Zvláštní polotovary (s určitou velikostí a tvarem) se vyrábějí zpočátku a následně se připevňují. Původní nápad na určitý ornament, zeleninové melodie s jasnými liniemi a minimem odstínů.
Vitráže-tiffany. Klasickou metodou je použití malých barevných kusů skla, které jsou připevněny společně s měděnou fólií. Bohatý, luxusní a ... drahý. Takový skleněný obrázek - skutečný mistrovský majster řemeslníka!
Zateplení skla. Na plátně skla vzniká barevný vzor, ​​na kterém (přesně!) Jsou skleněné kusy. Obraz je pečený - a vy jste ohromeni na objemu, hlubokém, zmrzlém obrazu.
Okno z vitráže leptané. Technologie znamená vytvoření na povrchu skla hluboké obrysy - bradavky, které se objevují leptáním. Pak jsou vyplněny barvami a vytvoří kresbu.
Okno z barevného skla a fólie. První možnost - to je jen dovednost umělce, druhá - vytvoření efektu vitráže se speciálním filmem, který simuluje kusy barevného skla. Nemá nic společného s pravými skleněnými obrazy skleněných technik, ale dává představu o správném umístění aktuálního vitráže, jeho rozměrech, vzoru, barevné paletě. Tak mluvit, otestujte vitráže v interiéru, což bude nutně původní!

Vitráže na vchodových dveřích
Velké vitráže ve vnitřku bytu

Vstupní vitráž v interiéru
Okna a dveře z vitráže
Vitráže s kované prvky v chodbě
Přepážka z vitráže v obývacím pokoji
Vnitřní obloukové okenní vitráže
Okno z vitráže v domě

Dobytí všeho: území vitráže ve vnitřku vašeho domova

Okna z vitálních oken již dlouho nepřekvapí. Unikátní vitráž v int
eriéru našel řadu dalších míst a území, které si podmanily. Uveďte styl svého pokoje a vyberte umístění vitrážového okna!

Kuchyně a vitráže: požadavky, které se navzájem uspokojují

Vitráže v kuchyni ve stylu Provence, vinobraní, etno - je to stylové, světlé, netriviální. V tomto vitráže může být nejen okno, ale i fasády kuchyňských skříní, stojanů, stolů. Vynikajícím prvkem výzdoby mohou být dveře s vložkou z barevného skla a dokonce i ... zástěra, jejíž vitráže se vytvoří jako dlaždice. Velkou nebo malou velikostí skla se bezpochyby stane hlavní dekorativní dekorace kuchyně. Proto si vyberete paletu květin, umístění a rozměry, zvažte další odstíny v místnosti, dekorativní materiály, výzdobu. Vitráže by se neměla "ztrácet" mezi ostatními dekoracemi, doplňky a drobnými předměty, ale také by neměla přitahovat veškerou pozornost jen na sebe. Harmony, pocit proporce a krásy - a vitráž ve vnitřku kuchyně budou jiskřit novými barvami.

Dveře skříně z vitráže v kuchyni
Dveře skříně z vitrážů v klasické kuchyni
Okno z vitráže v kuchyni
Skleněná skříň v kuchyni
Vitráže v klasické kuchyni
Průhledné vitráže v kuchyni
Krásné vitráže v kuchyni s barovým pultem
Vitráže ve zlatých tónech v kuchyni

Vitráž v obývacím pokoji / kanceláři: plný rozsah

Vrchní vitráže, výklenky ve zdi, francouzské okno - designová volba místností velké plochy. Může se jednat o prostorný obývací pokoj, chodbu venkovského domu, z jehož území vystupuje schodiště, knihovna nebo studovna do nejvyšších patra. A pokud výklenek nebo okno plné stěn s vitráží vyhraje vaše hosty a členy rodiny najednou, pak strop z barevného skla fascinuje, kdykoli se oko dotýká.

Nezoufejte, pokud prostor místností pro dekoraci s vitráže není tak rozsáhlý. Strop s barevnými skly - a každý je fascinován světlem, dokonalou prací pána, krásou, která se neobtěžuje dobývat. Mimochodem, pomocí vitrážových oken v interiéru pro strop, nezapomeňte na kompetentní osvětlení. Velký lustr v úrovni osvětlení středního managementu, vestavěné lampy, bude nástěnné lampy a stojací lampy strop pomoci „rozsvítit“ zevnitř, zapálit, zapálení okolního prostoru silnou pozitivní energii, řídit a charisma na výhru!

V obývacím pokoji je vitráž v kulatém stropu
V kuchyni je strop z vitráže
V hale je strop z vitráže
Oválný vitrážový strop
Polygonální vitráž zasahuje do stropu
V chodbě stropní vitráž
Nástěnné nástěnné skleněné vločky v stropu s květinovým vzorem
Krásný strop z barevného skla v ložnici
Barevný strop z barevného skla
Kruhový vitráž v domě
V hale je strop z vitrážového skla

Několik významných detailů

Mnoho majitelů interiérů ve stylu funkčních, loftových, high-tech a podobných se bojí používat vitráže v jejich bydlení. Ale není třeba se bát, je pouze nutné vybrat správnou barvu a vzor. Nejlepší možností je objednat.

Například v moderním interiéru barveného pro kancelář nebo pracovní oblasti - je geometrické tvary čisté formy, plněné stříbrné barvy, uhlí černé, čokolády, koňak a
dokonce i tmavé hrušky. Současně by měly být okraje obrazu tmavší než nejtmavší odstín obrazu a dostatečná šířka.

U obývacích místností si můžete zvolit abstrakci barevného skla tím, že vytvoříte dveře, výklenky, interiérové ​​předměty tím, že budete pokračovat v obecném stylu podle barvy nebo jeho elementu kontrastního prvku. Několik náčrtů zkušeného mistra - a váš dům, vyrobený v jednom z moderních stylů, bude hrát s novými barvami.

1

Obraz skla však není jen celé velké plátno. Je také ústředním bodem interiéru v případě, že jde o stolní lampu, konferenční stolek, police nebo panel. Přes nádhernou výzdobu tento interiér přitahuje oko a přemýšlí znovu a znovu. Nicméně, toto bylo koncipováno.

Vitráž s květinovým vzorem v domě
Obloukové okenní vitráže
Krásné vitráže v klasickém interiéru
Okno z vitrážového skla v moderním interiéru
Překlenuté sklo v bytě
Vitráže pro okna a dveře
Grafické vitráže v interiéru
Divadelní vitráže v interiéru
Krásné klasické vitrážové okno
Vitráž v bytě
Průhledné vitráže ve dveřích skříně
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

33 − = 24