Rám pro zrcadlo v interiéru (54 fotek): původní dekorace

Zvláštní je vytvořit jedinečný, jedinečný, na rozdíl od ostatních. A to může pomoci nejen navrhnout věci, které stojí za to. Takový nenápadný detail, jako rám pro zrcadlo, se může stát mistrovským dílem, zastínit luxusní kusy nábytku nebo exkluzivní textilie. Hlavní věc je plné dodržování stylu, šikovných materiálů, podílu tvořivosti a tepla vlastního srdce. A vaši přátelé budou vyzváni, aby udělali totéž!

Kovaný rámeček pro zrcadlo
Zrcadlový rám
Zrcadlový rám
Zrcadlový rám
Zrcadlový rám
Zrcadlový rám
Zrcadlový rám

Rámeček pro zrcadlo: funkce, které nelze vidět pouhým okem

Nepřítelné zrcadlo v rámci MDF před několika lety bylo povinným atributem - předmětem na chodbě, v obývacím pokoji a dokonce i v koupelně. Jeho funkce byla praktická, bez náznaku estetiky, jasu a stylu. Díky představivosti dnes můžete vytvořit své vlastní kouzlo, romantický zázrak nebo jemné vlákno zdokonalení a šlechty se svými vlastními rukama. A za to není nutné utrácet mnoho peněz!

Černý rám pro zrcadlo

Dekorativní rám pro zrcadlo

Dřevěný rám pro zrcadlo

Rám se stává:

  • dekorativní interiér. Bude zdůrazňovat zvláštní styl interiéru místnosti, dáte luxus a elegantní styl, vytvořený podle vlastního přání. Rám se stane vazbou nejen mezi sebou a objekty interiéru, ale také mezi ním a zrcadlem. A jak víte, zrcadlo je kouzelná věc, která splňuje touhy;
  • element nálady. Každý člen rodiny a host vašeho domu budou fascinováni, okouzleni a okouzleni stylovým tématem, zdobeným vlastními rukama. Rámování zrcadla vám umožní relaxovat, přání, postavit celý hrad nápadů a plánů;
  • fantazijní součást. Rozhodli jste se udělat nějaké kosmetické opravy, abyste změnili rustikální styl na high-tech? Výměna dokončovacích materiálů, další sada nábytku a nový rám pro zrcadlo - a nový styl je připraven i bez designového projektu!
Zdobení rámu zrcadla s perličkami
Zrcadlový rám
Zrcadlový rám
Zrcadlový rám
Zrcadlový rám
Zrcadlový rám
Zrcadlový rám

Zrcadlový rám z kávy

Kruhový rám pro zrcadlo

Měděný rám pro zrcadlo

Účel každého z pokojů a rámce pro zrcadlo: body kontaktu

Poté, co jste se rozhodli vytvořit rám s vlastními rukama vyrobenými ze dřeva nebo pomocí kované prvky nebo z mozaiky nebo z novinových trubek, věnujte pozornost funkcionalitám místností, pro které je zrcadlo určeno. To je jediný způsob, jak si vybrat ty nejlepší materiály a spojovací materiál, které mají co nejdéle trvat.

1

Zrcadlový rám zrcadla

Například rám pro zrcadlo, které bude zavěšeno / umístěno na zeď v koupelně (nebo kuchyni), musí být:

  • Minimální je náchylná k korozi, pokud je vyrobena z kovu nebo v něm jsou kovové prvky;
  • Udržujte vysokou vlhkost a extrémní teplotu. Pak se malé částečky / detaily / prvky nezapadnou, nebudou spadnout a rám ztratí svou přitažlivost;
  • odolné vůči ultrafialovému světlu. A jasnost barev bude trvat dlouho!
  • snadné péče. Vlhkost a mýdlové skvrny by měly být snadno odstraněny tak, aby rámeček znovu a znovu přitahoval oko, okouzlující a kývnutí.

Ale rám pro chodbu je nejen určitou barevnou škálu dokončovacích materiálů, ale také pozornost na osvětlení. Není žádným taje
mstvím, že v obývacím pokoji je minimální volný prostor a přirozené světlo. Proto vytvořit rám pro chodbu, brát v úvahu směr a sílu světla, umístění stojací lampy, reflektory nebo svícny. Vytvořte iluzi maximálního osvětlení, přivést do místnosti jemnost, lehkost a hlasitost. A to všechno - jen ozdobný rám, kdysi podporovaný vaší představivostí.

Nástěnný rám s dekorací
Oválné zrcadlo se skořápkovým dekorem
Náměstí zrcadlo s dekorace od hvězdice
Zrcadlový rám

Klasické standardy nebo přirozené rámové ozdoby pro různé styly

Můžete převést zrcadlo v rámci MDF za několik hodin. Hlavní věc je výběr materiálů a znalostí základů technologie. S druhým z nich nebude mít žádné potíže díky internetu a první je přírodní materiály.

Dřevěný rám

Klasický interiér v přírodních tónech je snadno ozdoben zrcadlem v dřevěném rámu. Chcete-li to provést, můžete ozdobit rám s přírodní dýhou nebo objednávat dekoraci z pole. V tomto případě může jako dekorativní dekorace sloužit dýhový vzor nebo nit.

Dokážete sami zpracovat nástroj? Pak jsou ornamenty a květinové melodie ideální pro přirozené styly, rostlinné melodie pro historické, přísné rysy kresby nebo abstrakce pro moderní.

Bude také důležitá barva rámu ze stromu. A pokud si někdo myslí, že přirozená barva vévoda, popelu, dubu nelze změnit, je nemožné tomu věřit! Dosažení mléčného tmavého, broskvového nebo olivového odstínu rámu je snadné, je to jen malovat. Vytvoření skutečného mistrovského díla pomůže jedné z metod stárnutí stromu, například craquelure. A mřížka vrásek - pavučiny vám připomene luxus starých časů!

Dřevěné a jiné rámy pro zrcadla
Dřevěné zrcadla s rámem dekorace
Zrcadlový rám

Rám zrcátka pro zavěšení

Rám pro zrcadlo s polici

Rám z kovu

Kov jako ozdoba je monumentalita, jisté odloučení a chlad. Je spolehlivý, praktický, odolný, takže je ideální pro minimalistický styl nebo funkční. Rámová výzdoba může být reprezentována jednobarevným plátnem bez jakýchkoliv dekorativních impregnací. Barva - stříbrná, tyrkysová, koňak a černá.

Kované rám s ozdobným vzorem, národní ozdoba, jedinečný vzorek je poctou jedné z historických stylů. Přidejte zvýraznění na barvu a získáte například rám pro rustikální nebo provensálský styl. Jednoduchý a stylový, světlý a originální, okouzlující!

Krásný kovový rám pro kulaté zrcadlo

Krásný kovový rám pro kulaté zrcadlo
Vlnitý kovový rám
Rám z kovu
Kovový rám

Přírodní styly nebo kouzlo praktických materiálů

Vaše volba je jednoduchý styl ve stylu Provence, vzdušné etno, dobrá země. Zde jsou vhodné materiály a dekorace, které jsou ve vašem domě, a vaše vlastní úsilí. Vezměte si místo pro kreativitu a vytvořte mimořádný rám!

Zrcadlová výzdoba rámu v barvené technice

Pozlacený rám pro zrcadlo

Skleněný rám s obrazem pro zrcadlo

Stropní lišta nebo lišta - to je jednoduchá volba, s níž můžete procvičit v půvabnosti rámu zrcadla. Můžete si vybrat podstavec se vzorem tažení a vyčnívajících prvků, široké nebo úzké, malovat ji v jednobarevném odstínu nebo několika barevných provedeních. Nezapomeňte, že soklová lišta se může stát základem pro zdobení. Například při připojení k základní desce korálky, peří, mince, knoflíky, kamínky, dostanete jasnou řešení pro ošumělý-elegantní styl, a moře pomůže vytvořit melodii mušle, kameny, oblázky, sušené mořské řasy, a dokonce i multi-barevný písek. Trochu trénink - a zázrak mistrovské dílo je připraven!

Zdobení zrcadla plastovými lžičkami
Zrcadlový rám
Zrcadlový rám

Rám pro zrcadlo v rustikálním stylu

Stříbrný rám pro zrcadlo

Mozaika a keramické dlaždice - skvělé pro přirozené styly. Navíc, tyto materiály jsou stále v domě, aby se obrátili na jednoho ornamentu, miniatura snímku - čím více magie! Použití při zdobení rámům suché poupata květin, stuhy, korálky, vyšívání položek, krajka - půvabné volbou pro styl etnického nebo eko, starožitnosti styly, které vyžadují velké množství jednoduchých luxusního zboží, jediném stylu. Monochromatický tón rám - představa harmonického interiéru, ale různé barvy a odstíny - je to příležitost, aby se rám obrazu s dekorativním zrcadlem hlavní předmět, základ, startovní bod. Element, který zatřese vše!

Mozaika rámová výzdoba zrcadla
Zdobení zrcadlového rámu pomocí lana

Takový vinaigrette: pro ty, kteří se nebojí stylu fúze, art deco a podobně

Je snadné převést zrcadlo do rámce MDF v případě, že se nebojí experimentů. Tučné a odvážné budou vypadat jako zrcadlo v rámci dřevěných clothespins nebo kusů starých CD. K tomu je třeba přilepit k existující základně. Zajímavou možností - kartonový obal na vajíčka, z nichž každá buňku můžete vytvořit květinovou růžici a dokonce i kus texturovaného tapetu. Hlavní věc je jasné dekorativní "žetony" a kompetentní upevnění.

Rám pro sluneční zrcadlo

Zastaralý rám pro zrcadlo

Rohový rám pro zrcadlo

Polička je originální nápad pro ty, kteří zbožňují praktičnost a funkcionalismus. V tomto případě může být poloha rámu zcela odlišných tvarů - obdélníkový, oválný, čtvercový nebo kulatý. V některých případech je to tvar rámu, který pomáhá zvýraznit zrcadlo v interiéru, což je součástí celkové stylistiky místnosti. Materiály - staré knihy kapesního formátu, krabice stejné velikosti, další trojrozměrné předměty, které mohou sloužit jako základ.

A rámeček se stal atraktivním, originálním, fantastickým!

Původní dekorace zrcadlového rámu
Zdobení zrcadlového rámu s dekorativními květinami
Dekorace zrcadla v technice dekódování
Dekorace kulatého zrcadla s hůlkami
Žlutý neobvyklý rám zrcadla
Zrcadlový rám
Rám pro zrcadlo ve vnitřku
Zrcadlový rám
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

97 − = 96