Dekorace rámy: tajemství magické přeměny vlastních rukou (50 fotek)

Efektivní a neobvyklé snímky pro fotografie nejsou levné, a zdobí doma s výrazným dekorativním prvkem, který chcete všem. Vzhledem k tomu, že tyto prvky slouží jako druh schránky pro nezapomenutelné fotografie, chci, aby vypadali opravdu hodně.

Rám květin dekorace
Dekorativní dřevěný rám

Dekorační rámeček pro motýlky

Dekorační rámečky pro fotografický papír

Rám dekoru pro fotografické korálky

Přinejmenším jednou v životě každý člověk odráží na to, aby zadekorirovat fotorámeček s vlastní rukou. Standardní věc, která se promění v tvůrčí výzdobu s autorovým designem, je poměrně jednoduchá.

Dekorace rámy ve stylu etno

Dekorační rám fólie

Rám dekoru pro fotografické korálky

Rám dekoru pro větve fotografií

Rám dekoru pro foto dřevo

Dětský dekorový rámeček pro fotografii

1

Dekorační rám pro fotoaluminii

Rám dekoru pro umělé květiny fotografií

Dekorační rámeček pro tužky fotografií

Mořské motivy

Nejjednodušší výzdoba rámu - je vkládána pomocí improvizovaných materiálů. Mořské motivy jsou vždy oblíbené. Mnozí, kteří se vracejí ze střediska, přivádějí památku mušlí. S jejich pomocí můžete rychle a efektivně vyzdobit rám.

Ve skutečnosti jsou všechny malé suvenýry, které prachu někde v daleké krabici, vhodné použít k vytvoření efektivní instalace. Suroviny pro navrhování dřevěných rámů mohou být užitečné mušle, ryby figurky a další mořský život, luky v námořnickém stylu pruhované tkaniny šrotu, perly a dokonce i obyčejný písek.

Dekorační kameny na rámu
Dekorace rámu

Zlaté ořechy

Pokud je ekonomika pokryta nenápadným rámem pro fotografie, může být překvapivě přeměněna pomocí ořechů a zlaté barvy ve spreji.

Na papíře vykreslují budoucí výzdobu a velkoryse stříká z lahve. Po vysušení zlaté výzdoby je plášť jemně přilepený k povrchu fotorámečku. Pokud v průběhu práce na povrchu zdobené prádlo jsou mezery, mohou být maskované s rozptylem korálků stejného zlatého odstínu.

Tvarovaná výplň rámu
Výzdoba kovových rámů

Dekorační rám pro fotografický karton

Rám dekoru pro nýtování fotografií

Rámy dekoru pro stránky s fotografiemi

Eko-stylistika pro estetiky

Eko-trendy jsou nyní neuvěřitelně populární. Chcete-li změnit povrch starých rámečků, budete potřebovat nejjednodušší nástroj:

 1. Vejce;
 2. Větve (nejmenší);
 3. Suché listy jasných barev;
 4. Semena.

Plášť je rozdělen na malé kousky. Větve stromů jsou malované bílou barvou. Povrch fotorámečku je pokryt dobrým lepidlem a fragmenty vajec jsou pečlivě připevněny. Boční větve jsou dodatečně upevněny podél okrajů rámu.

Mořské dekorace rámu

Dekorační rámeček pro fotografie krajky

Dekorační fotorámečky pro quilling

Rám dekoru pro fotografické pásky

Rám dekoru pro fotografii štuku

Rám dekorace pro fotografii v mořském stylu

Dekorace fotorámeček pro matice

Rámy dekoru pro foto podzim

Dekorace rámů fotografií pro hádanky

Vzhledem k estetice a stylu tohoto rámce se může použít nejen pro fotografie. Myšlenky propagace extravagantní ekologické kultury jsou hromadné.

Například v centru můžete umístit velkou neobvyklou skořápku, vytvořit instalaci přírodních minerálů. Účinně v tomto rámci vypadá květinová kompozice, minimalistické herbarium nebo dokonce sušené brouky, motýli a další zvířata.

Zdobení rámu s flitry

Rám dekoru pro fotografické plastové figurky

Rám dekoru pro foto plastelínu

Rám dekoru pro zátku

Dekorace fotorámeček pro tlačítka

Dekorační rám pro fotografické rostliny

Rám dekoru pro vyřezávané fotografie

Vůně pohodlí

Pokračování v tématu jednoduchých rámečků na vkládání lze vybírat zcela neočekávané dekorační prvky. Inspirujte nové tvůrčí experimenty a realizujte své nejoblíbenější nápady a fantazie na nejobvyklejším místě - v kuchyni.

Například krásné hvězdy anýzu se mohou stát luxusním dekorativním materiálem. Povrch je pokryt hustou vrstvou lepidla, jemně přiléhající jednu hvězdičku za druhou. Mezery mezi anýzovými prvky mohou být jemně zakryty jinými prvky. Například pomocí maku.

Trochu těžší pracovat se skořicí. Měli by být také umístěny na dřevěném plátně. Hlavní obtíž spočívá v tom, že práce není vždy správná.

Dekorace rámy ve stylu patchwork

Kouzlo vinobraní

Stylistika "vinobraní" se dotýká a útulně. Myšlenky k vytvoření velkolepé dekorace pro fotky s vlastními rukama navštívit romantické lidi, kteří chtějí do domu přinést trochu tepla.

Abyste vytvořili hodnověrnou kompozici, můžete bez problémů použít následující atributy:

 • Čipka;
 • Stuhy;
 • Květy;
 • Korálky;
 • Pearl;
 • Korálky;
 • Transparentní nebo husté textilie;
 • Výšivky;
 • Knoflíky;
 • Ruchy a luky.

Počet a poměr prvků musí být pečlivě zvolen tak, aby se dotyčný výzdobný prvek neprojevil špatnou chutí. Plátno lze vložit prostě bavlněnou nebo pletenou látkou. Vítejte v charakteristickém tisku s květinami, jarními barvami, zelenými motivy.

Dalším dobrým nápadem - zakrýt plátno fialovou barvou a nalepit krajkou. V horní části krajky tkaniny v chaotické pořadí korálky a krásné knoflíky.

Dekorace rámy ve stylu Provence
Dekorační rámečky s tlačítky

Dekorační rámečky pro fotografický textil

Rám dekoru pro fotografické tkaniny

Rám dekoru pro větve fotografií

Charizmatický denim

Ozdobné rámce a jiné atributy domácnosti netrvá dlouho a nevyžaduje kapitálové investice. Můžete například úspěšně použít tuto starou nežádoucí džínové věci.

Džíny na kusy. Dřevěná plocha rámu je pokrytá zbytky. Na okrajích můžete připojit kabel. Není nutné používat stejnou tkaninu. Vypadá skvěle jako kombinace jeans s koženými prvky.

Pokud jsou zbytky kůže nebo koženky pokryty v domě, obrobky jsou odříznuty od plátna, což umožní vytvořit zajímavý nástavec. Pro obzvláště účinný rámec můžete dokonce vytvořit vlastní květinové kompozice kožených náplastí a připevnit je ke spodní části rámu.

Dekorace rámy s mušlemi
Dekorace rámy s růží

Surgut: nový život jednoduchého materiálu

Z vosku po utěsnění je možné vytvořit úžasný dekorativní prvek. Vyberte materiál různých barev a razítka.

Vosk se roztaví do polotuhého stavu, nikoliv však do varu. Poté vytvořte několik snímků na rámečku. Kompoz
ice bude neúplná bez balicího povrazu, který je lepší spojit s lukem nebo dokonce tvarovat květinu.

Rámy dekoru ve středomořském stylu

Fotorámeček "srdce"

Romantické nápady pro dekor doporučují zajímavé doplňky, jasné barvy a odpovídající symboly. Rám "srdce", samozřejmě, přiláká oči ostatních.

Na papíru na pozadí musíte nakreslit srdce a nakrájet ho. Poté přiložte obrobek na přední papír a o kousek o jeden centimetr více. Nyní nakonec vystřihneme poslední kus.

Dekorační rám se sklem

Na hustém papíru nakreslíme malé srdce a vyřezáme okno pro budoucí fotografii. Všechny obrobky jsou připevněny k rámu, snaží se uspořádat prvky co nejúčinněji. Nad rámečkem papíru můžete vložit různé šperky:

 • Čipka;
 • Stuha;
 • Papírové květy a luky;
 • Pearl;
 • Tlačítka.

Speciální struktura a "bohatý" lesk pomůže stříbřité nebo zlaté pokovování. Hlavním úkolem není přehánět dekorace.

Dekorace rámy s textilem

Pružina na poli

Mnoho fanoušků ručně vyráběné lásky nejen zdobí interiérové ​​prvky, ale také vytváří návrhářské instalace s vlastními rukama, ale také vytváří tzv. Polotovary různých druhů. Například papír květiny.

Dekorační rám s látkou

Samotný proces vytváření papírové růže nebo jiného květinového výrobku se uklidňuje, přizpůsobuje se klidné náladě. A pokud zde dům nahromadil velké množství takových prvků, mohou být použity k ozdobení rámu. Papírové prvky jsou jednoduše připevněny k rámu. Kromě květin můžete použít skutečné suché listy, barvené větve stromů, textilní luky nebo perly.

Pružinová výzdoba rámu

Stylové a exkluzivní rámy pro fotografie budou mít v domě čestné místo, vyzařující radost, pozitivní a zvláštní kouzlo. Čas strávený na zdobení předmětu vám umožní relaxovat a ponořit se do fascinujícího světa tvořivosti.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

+ 11 = 20