Cihlová zeď v interiéru (56 fotografií): krásná kombinace v designovém designu

Mnozí věří, že v návrhu bytu nestojí za použití cihel, protože vypadá drsně, zima a má nějaký nedokončený vzhled. Nicméně, toto tvrzení je obtížné se dohodnout, protože tvář nebo přírodní cihly mohou vytvořit kontrast v interiéru bytu, přitáhnout pozornost na sebe, dělat dekorace přirozené, velkolepé a exkluzivní. Kromě toho existuje více než jeden styl, kde je důležitá součást přítomnost zdiva.

Cihlová zeď ve světlé obývacím pokoji

Bílá cihlová zeď v interiéru

Černá cihlová zeď v interiéru

Stěna z červených cihel v interiéru

Cihlová zeď v kuchyni

Cihlová zeď v interiéru může být považována za bizarní dekoraci, výrazný přízvuk nebo historickou hodnotu. S využitím základních principů v designu je s pomocí cihel možné dát jedinečnost každé místnosti, která bude neuvěřitelně atraktivní ve své vlastní nedokonalosti.

Cihla má svůj vlastní charakter a je perfektně kombinována s jakýmkoliv stylem: je to moderní, klasický nebo smíšený styl. V designu obývacího pokoje, chodby, chodby, ložnice nebo kuchyně můžete použít malované, staré nebo přírodní, červené nebo lehké cihly.

Červená cihla ve vnitřku kuchyně stimuluje chuť k jídlu
Bílé cihly a dřevěné police v obývacím pokoji

Dekorativní cihlová zeď v interiéru

Cihlová zeď v interiéru

Malovaná cihlová zeď

1

Cihla jako prvek výzdoby

V moderním designu lze použít jinou kombinaci zdiva a jiných povrchů.

 1. Nejkreatívnějším řešením v interiéru bytu je použití obyčejných cihelných zdí. Stěny nového domu mohou být ponechány "panenské", trochu je vyčistit různými malými kontaminanty, které se během výstavby zachovaly. V případě starého domu by měly být stěny důkladně vyčištěny nejprve odstraněním vrstev bělidla, základního nátěru a omítky. V tomto případě byste měli vědět, že pod vlivem nepříznivých faktorů je cihla schopná rozpadat. Proto je třeba, aby "holé" stěny domu z přírodních cihel byly ošetřeny vhodným ochranným vybavením.
 2. Obkladová cihla je charakteristická rozmanitostí textur, tvarů a barev. Takováto dekorativní cihla ve vnitřku bytu může být použita pro stavbu příček, sloupů, krbových zařízení, vytváření výklenků s policemi nebo pro pokládku malého fragmentu zdiva na zeď. Tvářící se dekorativní cihly mohou být použity pro libovolnou místnost: obývací pokoj, chodbu, chodbu, ložnici nebo kuchyň. Taková umělá obkladová cihla se etablovala jako velmi trvanlivý, ekologický, odolný materiál se širokou paletou barev stejně jako správný tvar.
 3. Nedávno se v moderním designu domu často používaly skleněné cihly. Skleněná jednotka může být průhledná, matná, šedá, červená, žlutá nebo zelená. Taková dekorativní cihla v interiéru může naplnit světla veškeré prostory v bytě. Často se používají nejen pro zdobení obývacího pokoje, chodby nebo chodby doma, ale také pro zónování samostatné místnosti. U malého bytu může dekorace ve formě vlnité skleněné příčky sloužit jako dekorační prvek nebo masivní obrazovka.
 4. Nejlevnější a nejjednodušší způsob, jak aplikovat zdivo z cihel v interiéru, může sloužit jako obyčejná tapeta, která má cihlový styl. Taková napodobenina neposkytuje přirozený vzhled, nicméně tato dekorace bytu bude zajímavá a přitahuje pozornost.
Obvyklá cihlová zeď v obývacím pokoji s krbem
Šedé cihlové zdi v obývacím pokoji
Cihlová oblouk mezi kuchyňou a jídelnou

Cihlová zeď ve vnitřku domu

Kuchyňská zástěra z cihel

Plocha zdiva v interiéru

Tváří v tvář, ve věku nebo slinku může být použita v designu jakékoliv místnosti v domě: obývací pokoj, chodba, chodba, ložnice nebo kuchyň. Hlavním úkolem je správně přistupovat k uvedenému problému, aby se konečný výsledek stal vrcholem domu a jednoznačně se vešel do koncipovaného interiéru.

 1. Kuchyně. V designu kuchyně, fantazie může být docela "roam". Cihla v interiéru kuchyně bude vypadat docela originální, obklopen kuchyňskými spotřebiči. Dekorativní cihla v interiéru zde pomůže zonat prostor, zdůraznit oblast jídelního stolu. V tomto případě můžete zvolit jinou barevnou kombinaci v interiéru, například použít šedou, černou nebo bílou barvu cihly. Bude to vypadat pěkně dlažba pod cihly. Cihlový dlaždic může pomoci vybudovat kuchyňský ostrov, může být vybaven zařízením nebo použit jako stůl ins
  talací stolu. Cihlové dlaždice - vynikající povrchová úprava oblasti kuchyňské zábrany mezi skříňovými stěnami, spotřebiči a pracovním povrchem. Pokud nemáte zavěšené skříňky, pak zděná zástěra krásně zdobí celou zeď.
 2. Vstupní hala. Cihlové dlaždice s "zničeným" okrajem budou vynikajícím prvkem zónování kuchyně a chodby. Na vystavené cihly v chodbě budou účinně vypadat dekorativní svíčky. Cihla dekorace bílá nebo světlá barva na chodbě vypadá velmi působivě.
 3. Obývací pokoj. Stěna z bílé nebo jiné barvy cihel v interiéru obývacího pokoje se může stát skvělým zázemím pro elegantní techniky, nábytek a doplňky. Teplo, pohodu a pohodlí budou představovat krb v obývacím pokoji, pro který se používá sádrovcová dekorační cihla. Řecký styl obývacího pokoje bude zdůrazňovat sádrové cihly a sloupy, které hrají roli zajímavých dekorů nebo příček. Sádrová cihla nebo přepážka ze skleněných cihel také nezvykle odlišují území kuchyně a obývacího pokoje.
 4. Cihlá stěna ve vnitřku ložnice bude také vhodná. Bílá cihla v interiéru moderní ložnice přinese pouze kouzlo. Ve dvouúrovňovém bytě nebo studiu můžete vytvořit velký oblouk cihel místo dveří do ložnice. Cihlové zdi v ložnici jsou nejvhodnější, pokud vytvoříte skandinávský styl, půdní styl, zemi nebo provence.
 5. Koupelna. Kvůli odolnosti vůči změnám teploty a odolnosti proti vlhkosti lze zdivo také použít v místnosti s vysokou vlhkostí. Například imitace zděného cihelného cihlového zdiva nebo zdivo dokonale zapadne do interiéru koupelny. Skleněné tvárnice se vyznačují vysokou pevností, díky které mohou být použity pro zdobení podlahy pomocí topení a dodatečného osvětlení. Imitace zdiva také vypadá velkolepě na stěnách koupelny.
Cihlová zeď v kuchyňském designu
Cihlová zeď v jasné kuchyni
Cihlová konstrukce v moderním designu kuchyně
Šedá cihla v interiéru kuchyně
Cihla ve vnitřku chodby
Bílá cihla v návrhu haly
Cihlová zeď na chodbě
Cihla v interiéru obývacího pokoje
Světlá cihla v interiéru obývacího pokoje
Šedá cihla v moderním designu obývacího pokoje
Bílá cihla v designu obývacího pokoje
Cihlové zdi a strop v obývacím pokoji
Cihlová zeď v designu ložnice
Bílá cihlová zeď v designu dvouúrovňové ložnice
Bílá cihlová zeď a světlá tapeta ve vnitřku ložnice
Bílá cihlová zeď v interiéru světlé ložnice
Červená cihla dává ložnici pohodu a dynamiku
Obrázky a fotografie na cihlové zdi ve vnitřku ložnice
Napodobování cihlové zdi v koupelně
Napodobování šedé cihlové zdi v interiéru koupelny

Cihlová zeď v interiéru podkroví

Cihlová zeď v secesním stylu

Oranžová cihlová zeď

Barva cihel pro dekoraci

Cihlové zdi nemusí být nutně červenohnědé. Kombinace barev, zvolený styl zde může být odlišný, takže barva cihel může být cokoli: bílá, šedá, černá a dokonce i bezbarvá. Například bílá cihlová zeď ve vnitřku ložnice bude prostor prostorné a světlé. Navíc mohou být namalovány cihly. Takže tmavě modré, hnědé nebo kaštanové barevné cihly v dekoru ložnice vytvoří romantickou atmosféru s jiskrou svíček.

Bude zajímavé podívat se na zdiva nebo imitace šedé cihly. Tato simulace je ideální pro návrh chodby. Obecně platí, že barva cihel by měla být zvolena podle individuální chuti, nálady a stylu místnosti.

Červená cihla v interiéru moderní ložnice
Bílá malovaná cihla v průmyslovém interiéru

Cihlová zeď v obývacím pokoji

Cihlová zeď v interiéru

Cihlová zeď v kanceláři

Regály z cihel v kuchyni

Půlkulatá cihlová zeď v kuchyni

Styly

 1. Je samozřejmé, že zdiva je perfektně kombinována v interiéru podkroví. V půdním stylu se předpokládá, že to je stará cihla, která je klíčem k výzdobě prostor.
 2. Skandinávský styl zahrnuje také použití cihel. Můžete snadno zdůraznit stěny, ale bez kontrastních rozdílů. Zde je nejlepší cihlová cihla, která má kombinaci světelných odstínů, šedé a černé.
 3. Etnice. Cihlové dlaždice - to je stále účinný a expresivní způsob, jak revitalizovat interiér, zmírnit tvrdou průmyslovou povahu a odstranit z tohoto stylu nadměrnou závažnost.
Cihlová červená zeď v interiéru podkroví

Cihlová červená zeď v interiéru podkroví
Cihlová zeď v útulném podkroví
Masturbace v půdním provedení
Cihlová konstrukce ve skandinávském designu bytu
Cihla ve skandinávském designu školky
Bílá cihla ve skandinávském interiéru
Červená cihla v etnickém vnitrozemí

Šedá cihlová zeď v interiéru

Cihlová zeď ve stylu šatek

Stěna ze starých cihel

Cihlová zeď v ložnici

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

27 + = 37