Světlé dveře v interiéru: ne vážné, ale jak krásné (24 fotek)

Od nepaměti duchy prováděly jedinou funkci: chránit bydlení od cizích lidí. Pak začali zajišťovat soukromí jednotlivých místností v domě. Dnes bylo přidáno ještě jedno: ukázat úroveň pohody a dobrého vkusu majitelů. Světlé dveře v interiéru bytu prosadily praktické nepotkávání. Mají spoustu dobrého, hlavně je správně zapsat do celkového designu.

Proč světlo?

Pokud pro návrh vstupu lidé častěji vybírají pevné a ne tmavé tmavé varianty, interroom preferují lehčí.

Světlé béžové dveře ve vnitřku

Světlé klasické dveře v interiéru

Nejpopulárnější jsou neutrální bílé a šedé, stejně jako celá řada světle hnědých. Neutrální, protože jsou voláni, že jsou univerzální, vhodní pro téměř jakýkoli interiér, i když existují určité omezení.

V interiéru jsou lehké dřevěné dveře

Jasné, slepé dveře ve vnitřku

Výhody a nevýhody lehkých dveří

Lehké interiérové ​​dveře v interiéru mají pozitivní a negativní vlastnosti.

Pros

Jsou vždy krásné a slavnostní, ale kromě estetiky existují i ​​praktické výhody:

 • Nejtěžší nábytek nevypadá takhle na pozadí bílých dveří a místnost se stává lehkou, nezdá se, že by byla přetížená.
 • Taková gama se používá k vyzdobení všech místností, s výjimkou přísné studie s temným nábytkem. V něm je nevyléčitelné lordstvo nevhodné.
 • Pod světelnými dveřmi se hodí jakýkoliv interiér. Neexistuje povinnost hádat se o obecné slučitelnosti. Je nutné pouze vázat barvu stínu dveří na nábytek, stěny nebo podlahu. Na rozdíl od náročnějších tmavých odstínů je pro lehké světlo přijatelnější volnější harmonie odstínů.
 • Interiér s lehkými dveřmi je jedinou volbou pro malé místnosti, které se zvětšují vizuálně.
 • Maximální rozšiřující efekt vytváří na dveřích jasný lesk. Brilantní nátěr zlepšuje náladu a vytváří pocit přítomnosti slunce. Zvláštní výhodou tohoto dekoru je tmavý interiér chodby.
 • Dokončení stěn s materiály pod světelnými dveřmi dělá prostor nekonečný.

Světlé modré dveře ve vnitřku

1

Světlé dveře ve vnitřku obývacího pokoje

Nevýhody

Světlé dveře, v první řadě, vstup nepodporují praktické hospodyně - příliš marquee, vyžadují intenzivní péči. Moderní domácí chemikálie však tento problém snadno řeší.

Světlá srst, obzvláště bílá, se podívá dolů na estetiky a snoby. Mají takové příklady, ve srovnání s ušlechtilými tmavými strukturami, vypadají rustikálně, ale nekomplikovaný povrch snadno otevírá odpovídající plošiny.

Světlé dveře ve vnitřku kuchyně

Světlé dveře z MDF v interiéru

Oblíbené barvy lehkých dveří

Nekonečné množství barev vymaže rámce představivosti návrhářů. A přesto nejnáročnější interiér s lehkými dveřmi několika barev.

Bílá

Univerzální pro vnitřní dveře. Je neutrální, takže se dokonale hodí k objektům, dekorům, podlaze a stěnám všech barev. Vhodné pro všechny podlahové krytiny.

Možnost malých místností, jejichž světelná stupnice vizuálně stoupá. Největší efekt spočívá v kombinaci bílých dveří na chodbě a světlé podlahy.

Sněhově bílé dveře poskytují pevné místnosti pocit lehkosti a prostornosti. Elegantní doplňky se skleněnými vložkami: zrcadlo, matné, barevné sklo.

Ne každý má rád oslnivou bělost, ale ani to není problém. Na trhu je snadné vybrat barevné dveře pro plnění, slonoviny nebo roztavené mléko. Vizuálně jsou vnímány jako bílé, ale podvědomá úzkost nevyvolává.

Světlé dveře v interiéru moderního

Dveře pastelového stínu uvnitř

Drahé modely jsou vyrobeny z hmoty běleného dubu a bílého popela. Dub v interiéru - nejlepší volba pro klasický styl, který dodává dobrou kvalitu. Dveře bílého popela se vyznačují zdokonalením a pevností. Dřevo s krásnou jasnou strukturou vypadá důstojně v nejvíce úctyhodném domě nebo kanceláři. Vytváří auru svěžesti a čistoty v místnosti. Bílé dveře se stejnými okny a lištami vypadají zvláště dobře.

Světlé dveře pro malování v interiéru

Světelné dveře ve dveřích

Šedá

Hlavní výhodou světle šedé stupnice je jeho všestrannost. Modré odstíny přinášejí chlad, zdůrazňující náročnost interiéru. Šedo-béžový model zahřívá pokoj.

Stejné světlé podlahové a lehké dveře v interiéru dělají fragmenty jasných barev výraznější.

Existuje několik omezení pro šedé dveře:

 • vizuálně snižují prostor, takže nejsou určeny pro malé místnosti;
 • na stejném pozadí vypadají smutně nebo dokonce mazány;
 • Jednoduché dveře jsou schopné "kompromitovat" interiér klasického stylu;
 • Kombinace s hnědým nebo černým povrchem způsobuje negativní emoce.

Světlé dveře s horním expandérem uvnitř

Světlé dveře s obrazem v interiéru

Že šedé dveře v interiéru vypadají elegantně, stojí za to zvážit doporučení odborníků:

 • Duet šedé a žluté dělá pokoj slunečný a veselý;
 • Sv
  ětlé šedé dveře skvěle vyvedou bílý nábytek.
 • Kombinace fialové a růžové pod světelnými dveřmi je vhodná v ložnici nebo v koupelně.
 • šedé dveře vizuálně zvyšují prostor klidných tónů, je to šikovná volba pro ložnici nebo obývací pokoj s elitní dekorací.

Šedé dveře v interiéru dokonale harmonizují také modré nebo modré květy. Taková aliance vytváří vůni elegance a elegance. Používá se na dveře na chodbě, v ložnici, v místnosti dospívající dívky, někdy v obývacím pokoji.

Světlé růžové vnitřní dveře

Pro světlý obývací pokoj jsou dveře vybrány pouze náznakem šedého tónu. Bude zdobit jak skandinávský design, tak tradiční klasiku.

Chcete-li malou bílou ložnici vypadat vzdušně, ale ne tváří, dekorace je doplněna měkkými šedými dveřmi.

Pokud se změní kardinální změna vzhledu domu, ze šedých dveří můžete začít vytvářet elegantní aristokratický interiér ve světle fialových nebo stříbrných tónech.

Světlé šedé dveře ve vnitřku

Sklopné dveře světla ve vnitřku

Stíny hnědé

Dřevo světle hnědých odstínů přináší myšlenky na přírodu, vytváří útulnost. Barevný rozsah tohoto segmentu je rozdělen takto:

 • světle hnědá;
 • béžová;
 • žlutá-zlatá.

To je dobrá volba jak pro interiér, tak pro přední dveře.

Světle hnědá

Tato barva je dřevěný buk, třešeň, bříza, modřín, jiné druhy dřeva. Hnědé dveře jsou stejně ekologické v klasických, lidových nebo moderních interiérech. Vyvažují jasný dekor, ztělesňují jeho jednoduchost.

Světlé dveře ve vnitřku ložnice

Světlé dveře se sklem uvnitř

Béžová

Nejvíce neutrální a nenápadní z celé skupiny. Vhodný pro jakýkoli design, ale pokud je nábytek velmi tmavý, stojí za to zvážit před výběrem takového řešení. Pokud chcete mít béžová dvířka, ale v interiéru není nic podobného, ​​můžete jej přidat s barvami nebo soklem.

Béžové chladné odstíny jsou bezchybné v kombinaci se světle šedou nebo bílou barvou, zvláště pokud jsou dveře v chodbě pevné nebo dýhované.

Celá řada zelených interiérů se bude hrát novým způsobem v okolí s béžovými dveřmi. Jasné bylinné tóny v místnosti vyrovnávají teplá béžová, až do zlaté. Ztlumená zeleň je harmonizována šedivým chladem z běleného dubu nebo podobného dřeva.

Světlé vstupní dveře ve vnitřku

Lehké vitrážové dveře ve vnitřku

Zlato

Možnost pro špatně osvětlené místnosti nebo oblasti s chronickým poškozením sluncem. V interiéru je třeba nainstalovat model zlatého dubu a život se nezdá být tak ponurý.

Kombinace s vnitřními prvky

Světlé dveře zdobí interiér, pokud jsou v něm harmonicky zapsány.

 • Složení podobného tónu je populární. Takže atmosféra harmonie vytváří v interiéru světlé podlahy a světlé dveře. Materiál, který mají, může být odlišný, například struktura stromu.
 • Pokud jsou stěny a dveře světlé, jsou vyrobeny v jednom tónu, avšak v různých odstínech. Tímto způsobem tvoří součásti jeden celek.
 • Podlaha a dveře v teplých odstínech jsou dobře kombinovány: čajová růže, světle žlutá, hnědé dřevo.
 • Rozhodným rozhodnutím jsou dveře několika odstínů. V tomto případě je pro něj vybrána jedna barva a výplně nebo jiné vložky jsou tmavší.

Použijte v místnosti různé světlé barvy opatrně: zbytečné rozmanitost všech nul. Každý pokoj je vyzdoben v jedné barvě.

Světlé dveře v orientálním stylu v interiéru

Světlé dveře se skleněnou vložkou ve vnitřku

Styl místnosti

Světlý vchod nebo vnitřní dveře jsou vhodné pro interiér vyrobený v jakémkoli stylu, který přinese teplo a pohodlí domu.

 • Země. Model vhodně stárlého dřeva s tmavými stíny je vhodný.
 • Klasické. Dveře s neobvyklými panely, rytými skly dělají interiér elegantní.
 • Minimalismus, skandinávský. Lehké podlahy a lehké dveře v interiéru, lepší bílá.
 • Provence. Fit pastelové barvy na pozadí s vzorem luční trávy a květin. Kombinace studené modré s teplou béžovou atmosférou vytváří chladnou atmosféru, ale dekorace není nadbytečná. Dveře na chodbě mohou uměle stárnout.
 • Eco. Béžové varianty vstupních dveří jsou v souladu se stylovými atributy: zeleným pozadím, kamennými zdmi, stejnými podlahami nebo podlahou.

Pokud je byt určen k opravě a nákupu nových dveří, stojí za to vybrat lehký. Je to velmi krásné a stylové, i když nepříjemné. S obývacím pokojem, dětskou nebo kuchyňskou kuchyní se stává elegantní a ložnice je romantická. Život v takovém pokoji je velmi pěkný.

Světle zelené dveře v interiéru

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

48 − = 45