Dveře z bílého popela: kombinace v interiéru (20 fotek)

Vstupní a vnitřní dveře jsou nejen provádění dělení a protihlukové funkční prostor, ale jsou důležitým designovým prvkem. Vhodně zvolené dveře mohou být v konečném rysem interiéru a styl kombinované v jediné místnosti v bytě. Dveře světlých odstínů, například popel „bílá perla“ nebo jasan „latte“ a vizuálně rozšíření prostoru je elegantní, dobře s různými moderní styl interiéru.

Béžové dveře popelníku

Bílé popelní dveře

Vlastnosti materiálu

Popelní dveře jsou často srovnávány s dubem - toto dřevo je tak silné. Popel se navíc vyznačuje určitými vlastnostmi:

  • velmi vysoká hustota vláken;
  • nezpracuje a nevytrhává čas;
  • odolné vůči hnilobě a teplotě;
  • ekologicky bezpečné, nevyzařuje toxiny a nemá nepříjemný zápach;
  • není náchylné k vysychání a hnilobě.

I přes úžasnou trvanlivost se nedoporučují vstupní dveře z popelu bez ochrany - toto dřevo reaguje negativně na konstantní účinek vlhkosti. Dveře popela se obvykle používají pouze tehdy, jsou-li v domě nebo v bytě dvojité dveře: vnější vchod, většinou kovový, a vnitřní, vedoucí do bytu.

Ze stejného důvodu, špatná reakce na vodu, vnitřní dveře v koupelně vyžadují povinnou úpravu se speciálními impregnacemi, které chrání před vlhkostí.

Ash Blanco dveře

Dveře klasického popelu

Vzhled a kombinace odstínů

Lehký popel má ušlechtilou barvu s výraznou strukturou dřeva. Existují různé varianty odstínů:

  • popelová šedá;
  • popelník latte;
  • popel, vanilka;
  • popelová bílá perla.

Tyto barvy jsou ideální pro moderní interiéry: skandinávský a ekologický styl nebo minimalismus.

1

Dveře z popola

Dřevěné popelní dveře

Dveře popela jsou dobře kombinovány s jinými odstíny v místnosti. Přírodní barvy ekostylu doplní bělený popel. Ash Ash se dokonale mísí s klidnými a chladnými barvami, dobře v přísném klasickém interiéru a minimalismu. Perlový popel je vhodný pro jemné a pastelový odstín, také ideální doplněk je barvení popelového latte. Přiveďte do místnosti svěžest a světelný vzduch. Stín popílků může vytvořit zajímavý kontrastní efekt.

Kombinace s jinými dřevinami je také možné: dveře popela zbarvené perly bude odstín světlý ořech dřevo a přidejte do něj teplo a popel šedé vypadá dobře na švestkové pozadí.

Některé druhy dřeva však vypadají podivně, například jaseňové bílé perly se nekombinují s bukem, ačkoli oba jsou světlé.

Kovové rukojeti vypadají dobře na všech typech dveří, zlacené jsou nejčastěji používané a pochromované pro interiéry s chladnými a tlumenými odstíny.

Dveře lehkého popela ve vnitřku domu

Dveře z ekologického stínu popela

Typy dveří

Na moderním trhu jsou dřevěné dveře popela různých typů, z nichž si můžete zvolit nejvhodnější variantu interiéru. Nejběžnější varianty - dveře z dýhového dřeva a masivního dřeva.

Array

Dveře z jaseňového dřeva mají zvláštní trvanlivost a pevnost, nejsou příliš vystaveny vnějším faktorům a teplotě, udržují teplo dobře a nezmeškávají zvuky. Díky své síle mohou být použity jako vstupní dveře.

Také dveře popelníkového stromu se vyznačují nezpochybnitelnou vznešeností vzhledu, krásný dřevěný vzor je z nich dělá elegantní doplněk do interiéru a barvení nezmizí s časem.

Dveře v obývacím pokoji

Laminované dveře popela

Zvláště působivý vzhled odstínů bílé perleťové popele a popílku latte - tyto dveře budou vypadat dobře a moderně zařízené pokoje s eko-designu v útulném venkovském domě, bude popel šedé dobře zapadá do bytu s Elite.

Dveře z masivního jasanu jsou pravděpodobně nejdražší varianta pro interiér bytu či domu, ale poptávka neklesá - díky své kvalitě a kráse popela není horší než jiné druhy cenných druhů dřeva, které nemohou však projeví v jeho ceně.

Barevný popel z latě

Dýha

Interiérové ​​dveře z dýhy nemůže pochlubit stejnou sílu, jako má pole, a přední dveře tohoto materiálu netrvá dlouho, ale oni se vyznačují mnohem přijatelnější cenu, v kombinaci s vynikající vzhled. Dýhované dveře jsou vyrobeny lepení vrstev dřeva, zbytky z výroby se často používají pro tento účel.

Dýhované dveře z popelu mohou mít jakoukoli barvu, včetně běžného světla: popelnatý latte a popel. Dveře s ekologickou obrazovkou mají všechny výhody pole, s výjimkou pevnosti, a budou stylovým doplňkem moderního interiéru.

Dveře z popola

Interiérové ​​dveře z popelu

Odrůdy modelů

Dveře s různými skleněnými vložkami jsou většinou vyrobeny z dýhy a používají se jako interroom. Barvy vložek se liší rozmanitostí a různými způsoby jsou kombinovány s odstíny dveří.

Šedivé blízkosti chladné namodralé skla dokonale zapadají do minimalistického designu a potaše nebo bělené jej doplní vložením narůžovělou nebo matné sklo.

Dveře v secesním stylu

Slepé dveře, obvykle z pole, mohou být použity jako vstupní dveře, nebo bude vynikajícím řešením pro ložnici, protože má dobrou zvukovou izolaci. Perlový popel dokonale doplní pastelové barvy, které se běžně používají v ložnicích.

Dveře dýhované z lehkého popela

Popelní dveře se sklem

Také není neobvyklé, že vidí modelů s vložkami z zápachem, pole nebo MDF - tyto dveře v některých případech může být použit jako vstup (například ve formě druhých dveří), udržuje vlastnosti zvukové izolace a nepřenáší světlo, zatímco to vypadá zajímavě do kontinuálního pásu.

Vstupní dveře z popela

Dveřní popel s vitrážem

Dveře popela bílá perla

Dveře z lehkého popela budou nejlepší volbou, pokud hledáte trvanlivost a eleganci. Široká škála modelů a barev vám pomůže vybrat dveře pro jakýkoli interiér a jejich kvalita a krásný vzhled vás potěší mnoho let.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

− 3 = 2