Panoramatický balkon v interiéru: pohled na město z jiného úhlu (22 fotek)

Dnes je panoramatický balkon na balkonu na špičce poptávky. Architekti vyvinuli obrovské množství projektů s různými možnostmi návrhu. Nezůstávejte pryč od designu balkonu a lodžie, protože změny často vedou k tomu, že se stávají další oblastí a součástí bytu (domu). Tato technologie zasklení umožňuje současně zdobit fasádní část budovy a vytvořit nejpohodlnější a pohodlnější obytný prostor.

Balkon s panoramatickými okny
Panoramatické panoramatické balkonové zasklení

Výhody nové technologie pro balkony

Pozitivní aspekty panoramatické technologie stačí, ale stojí za to zdůraznit ty nejzákladnější, které přitahují pozornost a odstraňují problém při výběru způsobu zasklení. Každý, kdo si vybere balkon s panoramatickým sklem, se může spolehnout na:

  • Možnost vychutnat si krásný výhled z okna bez ohledu na počasí.
  • Řešení problému přirozeného světla. To je velmi důležité, když v místnosti není dostatek pouličního osvětlení.
  • Přítomnost dodatečného prostoru, který je tvořen kompaktním designem skla, který nevyžaduje mnoho prostoru. Rám je upevněn na podlahové desky v dolní a horní části.
  • Snížení nákladů spojených se spotřebou elektrické energie pro osvětlení.
  • Současný panoramatický balkon a vynikající estetika. Původní vzhled vypadá mimo dům a zevnitř.
  • Spolehlivost celého systému zasklení i přes velkou plochu systému.
  • Výběr optimální varianty návrhu, která splňuje potřeby a požadavky majitele bytu (domů).

Při výběru panoramatického skleněného balkonu je nutné tuto práci svěřit odborníkům, kteří mají zkušenosti v této oblasti. Proto musíte pečlivě zvážit hledání společnosti, která dokáže uskutečnit vaše plány a tím i všechny výhody univerzálního okenního systému.

Bezrámové panoramatické zasklení lodžií
Panoramatický balkon ve venkovském domě

Balkonová výzdoba s panoramatickými okny

Vzhledem k tomu, že panoramatické okny zabírají celý otvor balkonu a prostor oplocený plným sklem má dobré osvětlení, je třeba věnovat zvláštní pozornost výběru stylu interiéru a designového řešení.

Tato část bytu nepatří do obytného prostoru a má své vlastní charakteristiky. Je žádoucí vyvinout několik variant projektů a zvolit optimální řešení, které bude plně kombinováno s okenním systémem a nebudou v rozporu s touhou majitele.

Francouzská okna na lodžii
Panoramatické balkonové zasklení s otevíracím mechanismem"гармошка"

Vzhledem k tomu, jaké barevné schéma a vzhled bude záviset na tom, jak pohodlné a pohodlné je, aby se na balkon nebo lodžii. Ve fázi návrhu balkónu je možnost výběru dokončovacích a podlahových materiálů. Sortiment na trhu je velmi velký. Jaký druh balkonu si vyberete barevnou schématem, každý majitel se rozhodne nezávisle nebo konzultuje s odborníky.

Panoramatická skleněná kuchyně s balkonem
Panoramatické balkonové zasklení se čtvercovými okny

Panoramatická okna na balkonu v Chruščově

Nevýhodou starých domů je nejen malá plocha místností, ale také nedostatečný přístup k pouličnímu světlu. Proto se při instalaci panoramatických oken můžete přes noc jednou a navždy zbavit těchto dvou problémů. Díky panoramatické technologii se zasklení balkonu v Chruščovu stane nejpraktičtějším a nejaktuálnějším, protože zcela transformuje neobydlené území, které je mimo samotný byt.

Panoramatické balkonové zasklení v interiéru bytu
Lodžie s panoramatickými okny

Lodžie s panoramatickými okny

Při takovém rozhodnutí musíme být připraveni na to, že to vyžaduje kompletní rekonstrukci a opravy kapitálu. Navzdory vysokým nákladům, které tato technologie vyžaduje, je to jedna z efektivních možností uspořádání balkonů a lodžií. V důsledku takových změn z malého nepohodlného a často vycpaného balkonu se dostanete do elegantního křesla, studia, domácí dílny, knihovny nebo zimní zahrady.

Balkon s panoramatickými okny v minimalistickém stylu
Modulové zasklení balkonu s panoramatickými okny
Panoramatická okna na balkoně

Zřízení a izolace

Ale že další plocha může být použita po celý rok, budete muset izolovat strop a podlahu. Pro tyto účely je zakoupen moderní tepelně izola
ční materiál (na stavebním trhu je velký výběr). Nebude nadbytečné instalovat topný systém, jedna z možností může být také elektrická možnost - "teplá podlaha".

Balkónové zasklení s panoramatickými okny
Balkon s panoramatickým výhledem

Provedení izolace podlahy a stropu může být z různých materiálů. Nejlepší pro vlastnosti:

  • Styrofoam včetně dekorativního vzoru pro strop.
  • Minerální vlna.

Tato izolace je lehká, takže balkonová deska nebude těžší. Jako vrchní podlahová krytina se používá silná dřevotříska, na níž se nanese linoleum nebo laminát. Pokud je položena "teplá podlaha", horní vrstva bude porcelánová kamenina.

1
Balkon s panoramatickými plastovými okny
Půlkruhový balkon s panoramatickými okny

Dokončovací materiály

Při výběru dokončovacích materiálů je třeba vzít v úvahu dobré osvětlení území a přímé sluneční paprsky (pokud je sluneční strana). Proto při výběru je třeba věnovat pozornost vlastnostem, jako je odolnost proti vyhoření a šetrnost k životnímu prostředí. Chcete-li se chránit před přímými paprsky, v letním období mohou být panoramatické okenice balkonu vybaveny žaluziemi nebo tlustými závěsy, které jsou umístěny nad okny na betonovou desku.

Půlkruhový panoramatický balkon s osvětlením
Posuvné panoramatické okna na balkoně

Na balkonu, který je silně osvětlen sluncem, byste neměli používat světlé odstíny, protože to dá ještě větší jas a nebude tam žádné normální vnímání. Kontrast vytvoří tmavší barvy, které mohou být jak na podlaze, tak na stěnách. Můžete použít kombinaci, která dává interiéru originalitu a jedinečnost.

Velký balkon s panoramatickými okny
Dům s panoramatickým balkonem venku

Jaký druh panoramatického balkónu by měl rozhodovat pouze majitel, ale pokud je těžké najít řešení samo o sobě, odborníci se vždy dostanou na záchranu a rozvinou projekt v souladu se všemi požadavky a přáními zákazníka. Navíc budou provedeny všechny výpočty o počtu materiálů, což vám ušetří peníze, aniž byste dostali příliš mnoho. Dokončení balkonu můžete provést sami, ale profesionální oprava bude trvat mnohem déle. Specialisté jsou si vědomi všech nuancí, které nejsou známé běžným lidem, kteří tyto dovednosti a dovednosti neznají.

Panoramatické zasklení rohového balkonu
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

− 4 = 1