Inteligentní domácí systém: funkce instalace (32 fotek)

Technologie smart house zajišťuje integraci automatizovaného systému spolu s intelektuálním řízením zařízení umístěného ve všech prostorách. Díky kombinaci zařízení s velkou funkčností, pohodlí při instalaci i provozu je zajištěno nejen maximální zabezpečení apartmánu, ale také komfort pro samotného nájemce.

Chytrý domov
Chytrý domov
Chytrý domov

Systém "smart house" umožňuje výrazné úspory energie a nižší provozní náklady. Po instalaci zařízení bude mít uživatel možnost ovládat vytápění, klimatizaci, osvětlení, poplašný systém, žaluzie, žaluzie atd. Z tohoto materiálu se můžete dozvědět, jak funguje inteligentní dům.

Chytrý domov
Chytrý domov
Chytrý domov

Plná funkčnost elektronických zařízení

Automatizační systémy, „smart home“ - je speciální funkce, která ovládá systém osvětlení (světlo typu scénář, algoritmy s automatizace, zásobování elektrickou energií, vícezónové ovládání klimatizace), elektrické pohony (clony s automatizací, žaluzie, speciální dveře), moderním zabezpečovacím systémem, vyvinutým nejnovější technologie (speciální vysílače, stanovení úniku toku informací ovládající obslužnosti inženýrství komponenty).

Chytrý domov
Chytrý domov

Chytrý domov

Zábavné funkce

Lepší možnosti „smart home“ jsou různé instalace multiroom zařízení (multi), který umožňuje distribuci zvukových a vizuálních signálů vysílaných z vnitřního města. Ti, kteří dávají přednost, aby se zapojily do sledování filmů, většinou si objednat instalaci domácího kina, což znamená zvláštní místnosti povrchovou úpravu (nastavení designové panely zvukově izoluje se zvukovou izolací, stejně jako nábytek), konstrukce osvětlení, nastavení kontrolního bodu, čímž se atmosféra zvuková a video zařízení, vytvořené pomocí aplikace špičkových technologií.

Chytrý domov
Chytrý domov
Chytrý domov

Systém "chytrého domu" z hlediska nákladů se liší v závislosti na druhu síťových připojení, které si kupující zvolí, a na potížích s instalací.

Chytrý domov
Chytrý domov
Chytrý domov

Systém řízení "inteligentní dům" je zodpovědný za práci těchto systémových subjektů:

 • Vytápěcí systém "inteligentní dům" (funkce vytápění je prováděna pomocí různých radiátorů a také vytápění podlah).
 • Systémy větrání a klimatizace.
 • Bezpečnostní / požární signalizace.
 • Kontrola přístupu.
 • Funkční monitorovací nouzové situace: únik vody, únik plynu, poruchy elektrického rozvodného systému.
 • Snímání videa (místní a vzdálené).
 • Ovládání vnějšího a vnitřního osvětlení.
 • Provádění distribuce toků ve všech domácnostech (multiroom technologie).
 • Monitorování teploty bouřlivých kanalizací, malých cest a schodišť.
 • Snižování spotřeby energie, stanovení mezí zatížení, provádění distribuce možných nákladů s ohledem na jednotlivé fáze napájecí sítě.
 • Provedení potřebných změn zdrojů elektrické energie s rezervami, které zahrnují napájecí zdroje napájené bateriemi, dieselové generátory.
 • Použití záclon, rolet a žaluzií.
 • Monitorování stavu čerpacích stanic.
 • Realizace dálkového sledování všech vnitřních systémových útvarů prostřednictvím internetu.

Automatizace a zabezpečení

Možnosti systému chytrých domů jsou poměrně rozsáhlé. Celá sada zařízení je rozdělena do 3 hlavních skupin. Jedná se o ovládací prvky, dálkové ovládání, ovládací panely a hlavní řídící centrum.

Chytrý domov
Chytrý domov
Chytrý domov

Do první skupiny patří čidla zodpovědné za parametrů prostředí, nebo na zařízení pro ovládání technických zařízení. Velitelským složkám charakterizované inženýrské sítě (zařízení produkující zámek vody v případě náhodného rozbití vodovodu), protipožární zařízení (využití senzorů reagujících na kouř), poplašná zařízení (Podrobnosti zamezení neoprávněné akce proniknout do budovy, produkovat poplašný signál bezpečnostního střediska) stejně jako další technologické prvky.

Chytrý domov
Chytrý domov
Chytrý domov

Skupina č. 2 je založena na monitorovacím systému Smart Home. Funkce je realizována v bezpečném režimu pomocí zařízení odpovědných za dálkové ovládání. Zařízení tohoto typu jsou rozdělena do dvou kategorií:

 • stacionární: velké projektory zabudované do stěn areálu;
 • Přenosný (má relativně malou velikost).

Moderní technologické úspěchy vám umožňují spravovat dům prostřednictvím domácího počítače nebo notebooku. Jako přenosné zařízení, tablety a smartphony jsou používány.

Třetí skupina se vyznačuje zřízení spojení mezi jednotlivými prvky ze skupin 1 a 2, a přenos signálů do vnějšího prostředí: zasílání SMS zpráv na hostitelském telefonu je mimo svůj domov, získávání informací o mimořádných situací na speciální zařízení, které bezpečnostní síly pracují buď služeb pro poskytování veřejných služeb.

1
Chytrý domov
Chytrý domov
Chytrý domov

 

Chytrý domov
Chytrý domov

Instalace inteligentního domova

Když jsou všechny otázky týkající se návrhu projektu, bude dohodnut v rukou uživatelů budou mít všechny pokyny pro uspořádání řídicích systémů, bude nutné realizovat uzavření smlouvy týkající se návrhu a začátkem pracovního procesu na základě spolupráce s hlavním projektantem projektu. All Design Smart Home systém poskytuje bude vytvořena vysoká úroveň vnitřní bezpečnosti pod vedením vysoce kvalifikovaných inženýrů pracujících na zvoleném výrobci vás.

Chytrý domov
Chytrý domov

Kvůli tomu, co nakonec projekt povede, budou záviset náklady na díla. Pokud chcete uspořádat bydlení optimálním způsobem, měli byste používat zařízení od takových výrobců, jako jsou "Kresstron" a Key Digital. Jejich moderní technologie poskytne příležitost ovládat veškerou domácí elektroniku. Je možné spustit pouze specifické konstrukční prvky, například osvětlení. Uživatel je také schopen implementovat tuto činnost v rámci jednotlivých sekcí.

Chytrý domov
Chytrý domov

Náklady na automatizační systémy zahrnují realizaci TV, realizaci doplňků SAT přijímačů, poskytování internetových a telefonních komunikací, instalaci směrovače s bezdrátovou sítí.

Chytrý domov
Chytrý domov

Instalovaný systém může být v budoucnu změněn, pokud to vlastník chce, zavede další komunikaci nebo rozšiřuje spojení mezi připojenými strukturami. Doporučuje se zpočátku používat nejrozsáhlejší verzi programu Smart Home a později postupně vytvářet sofistikovanější komponenty.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

+ 17 = 22