Kwietniki w wiejskim domu własnymi rękami (51 zdjęć): dekoracja kwiatów i projektowanie ogrodzeń

Kultura daczy jest szeroko rozwinięta w naszym kraju. Wraz z nadejściem pierwszych dni lata wielu ludzi wpada do swego domu na wsi, tam coś zrobić: do roślin, rosnąć, aby realizować swoje pomysły kwiatowych dekoracji. W kraju uprawia się nie tylko zdrowe warzywa, jagody i owoce. Większość chce być mała wyspa charakter funkcjonalny i wyglądał poprawnie i pięknie, więc jego konstrukcja jest estetycznie. Właśnie dlatego w kraju są klomby i kwietniki, które możesz stworzyć własnymi rękami.

Pionowe małe łóżko kwiatu

Kwiat łóżko azalie w kraju

Kwietnik z beczki w domku

Kwiaty na fasadzie domu

Wyliczyłem kwietnik w domku

Kwietnik i skalniak w kraju

Kwiat łóżko sukulentów w domku

Dekoracja działki z kwiatami, slajdami z kamieni i drewna jest szalenie przyjemna, aczkolwiek kłopotliwa. Piękna strona cieszy zarówno właścicieli, jak i przechodniów. Dlatego w artykule przyjrzyjmy się, jak tworzyć proste klomby i kwietniki na daczy samodzielnie, bez angażowania profesjonalnych projektantów krajobrazu do realizacji tego pomysłu. Każdy, kto ma dacza, może już być uważany za małego projektanta krajobrazu, a jeśli rozwiniesz się w tym kierunku, możesz osiągnąć sukces, prawie profesjonalnie. Dowiedz się, jak własnoręcznie wykonać szermierkę wykonaną z kamieni i drewna, a także inne ciekawe techniki.

Piękny flowerbed na starym tramwaju w kraju

Kwietnik z beczki w domku

Kwiat łóżko z kubka w domku

Kwiat łóżko fiołkowi kwiaty w dom na wsi

1

Kwietnik w doniczce w domku

Łóżko kwiatu z hortensji w kraju

Kwiat łóżko kaktusy w domku

Kwietnik na tarasie w ogrodzie

Kwiat łóżko tulipanów w domku

Wskazówki

 • Od razu należy dostosować, że po posadzić nasiona w ziemi, za nimi należy stale dbać, aby pomóc w rozkwicie i kwitnąć. Dlatego będziesz musiał nieustannie pracować, ale jest to przyjemne rozwiązanie, aw obecności wolnego czasu wielkiej pracy nie będzie. Nadal trzeba pomyśleć i zaprojektować, aby chronić klomby kwiatowe i kompozycje kwiatowe, i zorganizować wszystko tak, aby ogólny wygląd był harmonijny.
 • Jeśli wpadniesz na pomysł i naprawdę zrobisz "cukierka" z ogrodu, to tak, jakby pojedyncze kwiaty rozrzucone po witrynie nie zapewniały odpowiedniej wizualnej satysfakcji. Ale piękna kwietnik, gdzie projekt kamieni, drewna, ogrodzeń i kwiatów jest przemyślany - tak. Dlatego będziemy musieli pomyśleć o tej kwestii, być może, aby wezwać pomoc kogoś z rodziny, aby pomóc w wyposażeniu strony. Na przykład, potrzebna będzie pomoc w wykonaniu klombów z cegły lub starych opon.
 • Zanim zajmiesz się sadzeniem nasion, koniecznie przeczytaj przynajmniej niektóre z otrzymanych kwiatów - roczne lub nie, jak długo kwitną, czy rosną szybko, jaka będzie ich długość, jak niezwykłe i oryginalne są i inne niuanse. Informacje te pozwolą Ci wybrać odpowiednie kolory kompozycji, być może, aby stworzyć proste, ale ciekawe pomysły na swój ogród, aby jego projekt był bardziej profesjonalny.
 • Pokonaj kwiaty swobodnie, nie naciskaj nasion w jednym miejscu, tylko w centrum lub w pobliżu ogrodzenia. W przeciwnym razie można uzyskać chaotyczny, niezrozumiały projekt zamiast idei pięknej kompozycji.
 • Piękny design zakłada regularne przycinanie roślin i obciąganie gleby w kwietniku.
 • Zastanów się, jak zaprojektować ogrodzenie klombu. Często używane do tych śmieci, lub gruzu budowlanego, który leży w kraju. Pasuje do resztek cegieł, starych opon, nawet butelek lub resztek desek. Wszystko to może być pięknie pomalowane, oryginalnie zaprojektowane. A teraz masz ogrodzenia na klomb, zrobione przez ciebie, którego nikt inny nie ma.
Możesz więc ozdobić część domu lub garażu
Piękne kwiaty w półokrągłej misce
Kwietnik, ogrodzony kamieniami
Ogrody kwiatowe ogrodzone kamieniami

Kwietnik w domku

Łóżko kwiatowe w domku

Okrągłe łóżko z kwiatami w domku

Narożnik łóżko w domku

Kwiat łóżko curling kwitnie w kraju

Jakie kwiaty wybrać?

Rozumiemy, na jakich stopniach roślin konieczne jest powstrzymanie wyboru od początkującego floriculturist:

 • Lepiej jest wybierać ozdobne byliny. Mają wiele zalet w stosunku do jednorocznych, będą dekorować widok przez okno na zewnątrz i na trawniku przez długi czas. I choć wiele z nich nie zakwitnie w pierwszym roku sadzenia, ale w przyszłości będą mniej kłopotliwe, a każda pora roku nie będzie musiała aktualizować klombu i kamiennych ogrodzeń własnymi rękami. Dla najbardziej leniwych projektantów zaleca się zorganizowanie urządzenia strony, wzywając do pomocy plastikowych kwiatów.
 • Jeśli chcesz rozkwitnąć w pierwszych ciepłych wiosennych dniach w ogrodzie, wybierz żarówki kwiatowe. Ich okres kwitnienia rozpoczyna się wcześniej niż wszystkie inne i istnieje wiele odmian formy i koloru. Jednakże, chociaż są bardzo piękne i jasne, tulipany i hiacynty kwitną przez krótki czas, ustępując późniejszym odmianom. Sparkles, na przykład, zadowoli Cię swoim pięknem w marcu, a następnie linią uroczych krokusów, a następnie zostaną zastąpione aroganckimi żonkilami i eleganckimi tulipanami. Warto się rozkoszować taką estetyczną przyjemnością, a na miejscu wykonać projekt w formie kwietnikowego bulwiastego.
 • Jeśli zdecydujesz się stworzyć klomb z tulipanami, najlepiej będzie wyglądać w strukturach okrągłych kształtów, gdzie ogrodzenia wykonane z kamieni lub drewna, wykonane własnymi rękami, są również okrągłe.
 • Niezwykle patrzy na letni domek elegancki, bezpretensjonalny pierwiosnek. Ten piękny kwiat doskonale harmonizuje z fiołkami.
 • Róże pięknie łączy się z modnymi flokami. Takie pomysły są szczególnie cenione przez profesjonalnych projektantów.
 • Jeśli zdecydujesz się zrobić własne ręce złoże kamienia z jednoroczne, można każdego roku do eksperymentowania z odcieni palety grać z kształtach i kombinacjach kolorystycznych, proszę się z jasnych rozwiązań, pokaż swoją wyobraźnię i pomysłowość. Szczególnie dobre dla strefy podmiejskiej takich rocznych kwiatów jak nagietka, petunii, Impatiens, dalii i innych. Są one również bardzo skromny, pozwalając zapracowanych ludzi wyjechać w interesach lub do pracy w mieście i łatwo poczuć, wiedząc, że ozdobne kwiaty doskonale przetrwają i bez ich stałego udziału.
Piękni kwiaty na flowerbed
Pionowe łóżko kwiatu
Piękny kwietnik na działce
Piękne kamienne schody i klomby

Wystrój taras z kwiatami

Kwadratowy wielopoziomowy kwietnik w kraju

Kwiat łóżko odwiecznie kwitnie w dom na wsi

Niska klomb w domku

Kwiat łóżko roczni kwiaty w kraju

Łóżko kwiatowe wokół domu w kraju

Łóżko w japońskim stylu w wiejskim domu

Jak przełamać kwiatowy ogród w kraju

Zastanówmy się, jakie pomysły pomogą nam zorganizować prosty ogród kwiatowy w naszej daczy.

 • Po pierwsze, zdecyduj dokładnie, gdzie masz na trawniku przed oknem willi umieszczone zostaną kwietniki, czym one są, a ogrodzenia będą kształtowane i jakie kwiaty w nich wkładasz. Konieczne jest, aby wiedzieć, co dokładnie będzie potrzebne w sklepie: materiały, nasiona, różne produkty do pielęgnacji tworzyw sztucznych, rodzaje kamienia dekoracyjnego itp.
 • W ogrodzie kwiatowym odpowiednia jest nasłoneczniona przestrzeń. Właściwa gleba powinna być płodna, można ją wzbogacić odpowiednimi nawozami.
 • Po raz pierwszy weź bezpretensjonalne rośliny. Kiedy już zdobędziesz doświadczenie, będzie można eksperymentować z bardziej złożonymi w uprawie kwiatów, aby uzyskać bardziej dopracowany projekt i wprowadzić bardziej profesjonalne pomysły.
 • Jeśli to możliwe, zrób ogród kwiatowy w ogrodzie z kamienia na dwóch lub trzech poziomach. Takie formy pomogą stworzyć nawet prosty kwiatek bardzo piękną kompozycję.
 • Weź podobne kolory kwiatów. Ważne jest, aby wybrać ich harmonijną kombinację.

Nie ma nic szczególnie trudnego do stworzenia ogrodu kwiatowego. Dlatego robimy listę koniecznych zakupów, opracowujemy proste warianty działań - i przekazujemy do ozdoby na stronie kraju.

Jaskrawy czerwony kwiatu łóżko i inni kwiaty w kraju
Rozmaitość kwiaty na kwiatu łóżku
Piękny kwiat łóżko wokół drzewa
Piękne kwiaty w doniczkach

Kwiat łóżko pod drzewem

Kwietnik w jesieni w domku

Kwietnik z pnia w domku

Kwietnik z piwonii w kraju

Kwietnik z wiklinowymi stronami w domku

Pomysły na kwiaty

 • Projekt ze starych opon samochodowych. Wszyscy widzieliśmy takie klomby za naszym oknem. Są entuzjastami emerytów, którzy własnymi rękami dekorują podwórza i przestrzeń na trawniku w pobliżu wysokich budynków miasta. Możesz przyjąć ten prosty przykład w uzbrojenie, uzupełnienie "autorytarnymi" uderzeniami w postaci malarstwa i dekoru - bez specjalnych wydatków i przy minimalnej stracie czasu będziesz miał oryginalne ozdobne kwietniki na kwiaty.
 • I nie można po prostu przeciąć opony na pół, ale z ciekawością zginać ją w formie wazonu. Aby to zrobić, potrzebujesz jednak pewnej umiejętności. Wtedy ten "wazon" można pomalować na jasny kolor lub cokolwiek, i wszystko, można wypełnić ziemię i sadzić piękne kwiaty. Wygląda na to, że będzie na produktach z tworzyw sztucznych. Również z opon powstają wielopoziomowe klomby, dla których będą potrzebne opony o różnych rozmiarach.
 • Jeśli na stronie znajduje się niewykształcony pień, to z niego można zrobić piękny ogród kwiatowy, a także z kamienia.
 • Wykonane przez siebie kwietniki starych mebli, nienadające się do użytku zgodnie z ich przeznaczeniem, wyglądają szczególnie dekoracyjnie. Ale zimą wolą być w chłodnym pomieszczeniu. W przeciwnym razie, wiosną klombu niewiele pozostało.
Niezwykłe kwietnik w domku
Mobilne łóżko kwiatowe w koszyku
Pionowe klomb na palecie
Piękne klomby i oryginalny wystrój w kraju

Łóżko kwiatowe przed domem

Kwiat łóżko w stylu Prowansji w kraju

Kwietnik w domku

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

68 + = 77