Wenge color hall: oblíbené stylistické řešení (20 fotek)

Hala barvy wenge je dokonalým řešením pro návrh místnosti klasického či moderního stylu. Barva wenge je jedinečná, protože nemá přesnou definici a vypadá luxusní. To může být hnědé se zlatým přetečením, tmavě hnědé s žilkami černé barvy a dokonce mléčné. Tato barva dřeva se vyznačuje nádhernou krásou.

Wenge chodba ve vnitřku domu

Wenge chodba s bílým dubem

Dnes je na spotřebitelském trhu široký výběr nábytku sálu pod wenge. Jedná se o analogové, rozpočetné a stylové řešení pro váš byt nebo dům. Nasycená barva nábytku dává místě úctyhodnost a styl. Kromě toho podle psychologů, tmavá barva slouží uvnitř jako další zdroj pohodlí a pohody.

Dvoubarevná vstupní hala

Interiér chodby z barevného wenge

Nábytek pro chodbu vybíráme se zvláštní péčí. Mělo by být nejen atraktivní, ale také pohodlné v každodenním provozu. Vestibul vestibulu vypadá esteticky příjemně a
původně. Vynikajícím řešením pro takovou chodbu je přítomnost zrcadla a skryté osvětlení na stropě. Při plánování nákupu barvy vstupního wenge můžete zvážit připravené možnosti nebo zakoupit nábytek na zakázku.

Malá chodba z barevného wenge

Wenge v minimalistickém designu

Úspěšná řešení kombinace barev Wenge v interiéru

Jedinečná barva wenge se snadno hodí do široké škály stylistických řešení. Barva wenge dává příležitost získat šlechtický vzhled, plný poznámek moderny. Nezapomeňte, že při výběru nábytku této barvy je důležité důkladně promyslet návrh, aby byly všechny jeho prvky konzistentní. Barva bavlny v interiéru vypadá ve většině případů poměrně striktně, ale může být snadno zředěna mnoha světlými barvami.

1

Hra kontrastu je skvělé řešení. Bylo by vhodné kombinovat wenge a jasné, jasné barvy. Aby bylo možné lépe odhalit hloubku barvy, doporučujeme upřednostnit řadu stylových doplňků. Například kombinace wenge a bílé, mléčného dubu, transparentní elegantní vázy na stole, zlaté doplňky vypadají velmi nádherně.

Velmi populární a módní je kontrastní kombinace burgundského a mléčného dubu. Interiér vyrobený v tomto stylu se ukáže jako jasný a nezapomenutelný. Pokud je chodba malá, pokud jde o zdobení prostoru, je obtížné najít mnoho možností. Malé chodby wenge vyžadují racionální využití volného prostoru. Kombinace tmavé a světlé desky, jmenovitě wenge a mléčného dubu, vypadá neobvykle a originálně. Tato hala wenge s mlékem je ideálním řešením pro každou volbu stylu, od klasických až po avantgardy.

Wenge ve stylu secese

Modulární chodba v barvě wenge

Wenge je dokonale kombinován na chodbě s jemnými mlýnskými stěnami. Pokud zavěste modulární obraz na takovou stěnu, dokonale doplní tmavý nábytek. Nezapomeňte použít barvu wenge nejen v nábytku, ale při zdobení dveří, podlah. Bílé, útulné, měkké koberce a poufáty vypadají obzvlášť ušlechtilá na tmavém pozadí.

Chcete vytvořit tajemné prostředí? Pak zbarvujte stěny chodby v bledě růžové barvě. Takový kreativní přístup pomůže vytvořit příjemnou romantickou atmosféru. Dnes je poměrně populární kombinace wenge v chodbě s různými květinovými motivy. Halenka wenge v kombinaci s jasnými barvami bude vypadat ziskově a zdravě.

Elegantní a stylový vzhled kombinace wenge a světle šedé barvy. Takový interiérový design ve vašem apartmánu bude symbolizovat krásu a rovnováhu.

Wenge s vínem

Wenge chodba s botou

Přidat ozdobné zvýraznění v barvě chodby wenge může být pomocí barevné obrazy, panely, čerstvé květiny, originální hodiny na zdi atd. Originální a kreativní vzhled kombinace prvků wenge a proutěného interiéru (koše, boty, krabice atd.).

Vezměte prosím na vědomí, že použití chodby v barvě Wenge znamená použití ve velkém množství přírodních nátěrů. Moderní materiály mohou být použity, ale občas. Doporučujeme používat co nejméně takové materiály, jako je plast, akryl.

Wenge chodba s policemi

Shrneme-li výše uvedené informace, je nutné načrtnout základní pravidla pro vývoj úspěšných řešení při použití barvy Wenge v hale:

 • Použití hry kontrastu.
 • Použití různých doplňků a trivia.
 • Použití originálních řešení - jasné barvy.

Barevné kombinace s barvou wenge a osvětlením

Barevná wenge módní a slušná. Zvláště návrháři doporučují preferovat palety světle žluté, kávové, bělené, mléčné a slonoviny. Původní wenge a bělený dub vypadají originální. Také se nedoporučuje používat jiné textury dřeva. To povede ke ztrátě prezentovatelnosti luxusní barvy wenge.

Zvláštní pozornost je věnována osvětlení. Doporučuje se věnovat pozornost míře osvětlení místností, které sousedí s chodbou. Lustry mají lepší výběr s matnými odstíny. Pokud jsou stropy nízké, světlo by nemělo směřovat dolů. Vizuálně rozšířit prostor může být, pokud jsou svítidla nastavena v řadě.

Ve výzdobě chodby v barvě wenge se často používají výklenky. Pokud je zvýrazníte, prostor bude vypadat neobvyklý. Strop může být osvětlen reflektory nebo proutěnými plafondy. Pokud máte na chodbě velký počet zrcadel, musíte použít jednotné světlo, které nebude vytvářet stín.

Wenge chodba s obrubníkem

Halloween barva wenge ve skandinávském stylu< /p>

Odrůdy odvrácených chodbách

Chodby v chodbě může být provedeno v různých stylů (od klasických až avantgardních), takže to nebude mít žádný další obtíže při výběru vhodného modelu. Můžete si koupit úzké nebo široké modely se zrcadlem, vybavené jednoduchými nebo dvojitými dveřmi. Velmi pohodlné a funkční možnosti na chodbách, které poskytla police na boty, tašky, deštníky a celou řadu příslušenství.

Pokud chcete efektivně využít prostor, vynikajícím řešením pro váš byt bude Wenge kupé. Dnes lze skříně zakoupit ve třech typech. Mohou být vestavěny. Tato možnost zahrnuje instalaci nábytku ve výklenku. Otevírání a zavírání dveří wenge se provádí pomocí válečků a vodítek. Velmi často je skříň instalována v prostoru bývalé komory.

Rohová chodba v barvě wenge

Úzká chodba z barevného wenge

Druhá oblíbená volba - rohová vstupní hala - kupé. Pokud máte v rohu nevyužitý prostor, je toto řešení perfektní. Další oblíbenou variantou chodby je použití radiálních skříní s posuvnými dveřmi. Přední část této skříně - chodba je zakřivená. Boční stěny mohou mít také zaoblené hrany. Šatní skříně se dokonale hodí do chodby, vyrobené z barevného wenge.

Nedílnou součástí každé chodby je obrubník. Důležitou roli v místnosti hraje skříňka na boty, stejně jako závěs a zrcátko. Dává příležitost uspořádat boty řádně a odstranit místnost z domu. Bota pomáhá ulehčit prostor na chodbě, poskytnout potřebné podmínky pro uložení bot. Obuv - je to špinavý a zaprášený prvek šatníku, který je vhodné oddělovat od jiných věcí.

Wenge chodba se vzorem

Wenge chodba s věšákem

Bota může být otevírána nebo zavírána ve formě malé skříňky. Také dnes si můžete koupit nějaký typ boty jako štíhlý. Je to vynikající řešení pro malé chodby. Takové modely bot jsou úzké a vysoké, vybavené skládacími policemi. Uložení obuvi se v tomto případě provádí ve vzpřímené poloze. Je vhodnější zvolit modely police polštářů, ve kterých lze v případě potřeby změnit vzdálenost mezi policemi. Tak můžete snadno ukládat boty různých velikostí.

Podstavec na chodbě může být nejrůznější. Můžete si koupit úzký nebo široký model. Moderní podstavec na chodbě může být se zrcadlem. Tato volba je praktická a pohodlná pro použití. Zrcadlo, závěsy, kombinované s obuví, vypadají elegantně a stylově. Také vestavěný prvek a vynikající doplněk ke komfortu může být skříňka pro telefon s sedačkou nebo pohovkou.

Je obtížné si představit jakýkoliv vestičok na chodbě bez praktického a praktického věšáku na oblečení. Dnes mají věšáky širokou škálu možností. Pro chodbu ve stylu Wenge jsou závěsy různých typů perfektní: jednoduché a kreativní, závěsy z dřeva nebo kovu. Zvláštní styl bude doplněn vstupní halou s kombinací wenge a kované věšáky. Na chodbě mohou být závěsy umístěné na podlaze nebo na stěně.

Wenge hala v japonském stylu

Hlavní kritéria pro výběr kvalitní vstupní haly wenge

Pokud se vaše volba zastaví na chodbě ve stylu Wenge, získáte při provozu tohoto nábytku mnoho výhod.

Charakteristickým rysem Wenge je přítomnost neobvyklé textury. Krásná a reliéfní kresba pomáhá získat originální tvary a design. Ke každému stylu chodby v barvě wenge můžete snadno najít správné příslušenství a příslušenství. Při výběru předsíně je vhodné dodržovat následující kritéria:

 • Velikost. Vyberte velikost nábytku musí být správně, pečlivě měřit prostor. Parametry musí odpovídat záběru a uspořádání místnosti.
 • Úroveň funkčnosti. Předsíň v barvě wenge by měla být nejen krásná a vysoce kvalitní, ale také funkční. V malém prostoru by měly být kompaktně umístěny oděvy, boty, výrobky pro péči a další příslušenství. Kromě toho by mělo být zrcadlo, stejně jako místo, kde se můžete pohodlně usadit, abyste si mohli vyměnit boty.
 • Vlastnosti kompletní sady. Moderní chodba může obsahovat odlišný počet modulů. Zpravidla základní vybavení zahrnuje skříň, skříň, zrcadlo, police na boty, závěs.
 • Praktické funkce. Nábytek Wenge by měl být pohodlný v péči a údržbě. Barva wenge - výhodné řešení, protože tmavý povrch je méně viditelné znečištění.
 • Kvalita nábytku. Pokud chcete, aby náhlavní souprava pro chodbu trvala co nejdéle, je vhodné upřednostňovat náhlavní soupravy od důvěryhodných výrobců.
 • Stylové řešení. Získaný nábytek by měl být vhodný pro zvolené návrhové řešení chodby.
 • Náklady. Dnes nabízí spotřebitelský trh široký výběr nábytku Wenge pro chodbu. V tomto ohledu můžete snadno zvolit tuto možnost s přihlédnutím k dostupnému rozpočtu.

Wenge se zelení

Wenge chodba pro malé byty: nuance

Malý prostor je nesmírně důležitý pro vizuální správnost. Designéři dnes nabízejí velké množství nápadů, protože s pomocí haly Wenge, aby z místnosti vizuálně pohodlnější. V této věci je důležité správně naučit se kombinovat tmavé a světlé barvy. Zvažte nejpopulárnější tipy pro zvýšení prostoru:

 • Strop a podlahu provádíme v tmavé barvě. To umožňuje vizuálně vytvořit chod podélněji, což znamená více.
 • Barevný wenge si může vybrat jakýkoli odstín. Pokud jsou podlaha a strop tmavé, pak nejlépe zvolte sadu dvou barev - tmavé a lehké.
 • Tmavou paletu zřeďte v interiéru jasnými originálními akcenty.
 • Dveře jsou vhodné pro výběr světelné palety.

V malé chodbě je důležité správně uspořádat nábytek v barvě wenge. Sada nábytku je lepší použít minimum. Pro pohodlné využití chodby stačí mít skříňku, police na boty, zrcadlo a závěs.

Wenge chodba se zrcadlovou skříní

Hlavním kritériem pro výběr nábytku a designu je multifunkčnost. Takže můžeme použít každý volný metr kompetentně. Nábytek je uspořádán tak, že když jste ve vesmíru, není pocit přetíženého prostoru. Spousta volného místa vám pomůže zachránit šatník a skládací police na boty. Někteří designéři za účelem úspory místa nabízejí regály barvy wenge zavěšené ze stropu.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

+ 57 = 63