Vytvořili jsme designový interiér v dětském pokoji s úzkým rozložením

Ne všechny apartmány jsou navrženy ergonomicky a pohodlně. Šířka některých pokojů připomíná úzkou chodbu a nepřesahuje dva metry. Ale neměňte paniku. Nic nebude zasahovat do pohodlného života vašeho chlapce nebo dívky, a to ani takového zvláštního rysu rozložení, jako křehkost prostoru. S kompetentním územním a kreativním přístupem k navrhování v dětském pokoji bude harmonická atmosféra, na kterou se budete pyšní.

Úzké děti s jasnými akcenty

Úzké dítě s motýly

Úzké béžové dítě

Úzké bílé dítě

Úzký dětský pokoj s loftovým patrem

Úzký dětský klasický styl

Úzké dětské dekorace

Moderní konstrukční metody umožňují obrátit nedostatky prostorů na jejich základní výhody. Především je třeba inteligentně naplánovat prostor kompetentním způsobem tak, aby bylo útulné v místnosti žít nejen jedno dítě, ale i dvě nebo více dětí.

Dívka má úzké děti

1

Úzké děti s pohovkou

Návrh úzkého dětského pokoje

Úzké děti pro dva

Efektivní zónování

Každý chlapec nebo dívka v dětském pokoji by měla mít dostatek prostoru pro širokou škálu činností. Celý prostor by měl být maximálně příznivě naplánován na hlavní aktivity dítěte. Návrháři identifikují následující povinné oblasti prostoru pro činnost dítěte:

 • Místo pro spánek a odpočinek,
 • Zóna pro hry,
 • Roh pro komunikaci a příjem hostů,
 • Pracoviště,
 • Sportovní koutek.

Úzké děti pro tři

Úzké děti jsou jasné

Úzké děti se zajíci

Úzké dětské žluté

Je logické a geometricky správné rozdělit úzký obdélníkový pokoj na dva čtvercové sousední místnosti nebo vizuálně vymezit sádrokartonové příčky. Bude také velmi užitečné, pokud dvě děti budou bydlet v místnosti, zejména pokud jsou pohlaví nesouhlasí. Regály, rozmístěné konzoly a police s knihami jsou také dobře položené s funkcí prostorového plánování. Navíc tyto nábytkové moduly vždy vypadají krásně v každém interiéru.

Při zónování prostorového prostoru se ujistěte, že příčky, stínítka, závěsy, skříňky nezasahují do volného průchodu světla do všech oblastí školky. A také zkontrolujte bezpečnost přepážky.

Úzký dětský dvojpodlažní

Úzký dětský pokoj s nábytkem z překližky

Úzké dětské modré

Interiér úzkého dětského pokoje

Stylový dětský styl

Vnitřní řešení

Nyní, když je místnost rozdělena do dvou, můžete navrhnout na obou polovičích. Jeden by měl být přijat na místo pro odpočinek a spánek, druhý by měl být přidělen pro aktivní studie, hry a komunikaci. Pokud dvě nebo více dětí žije v mateřské škole, pak je logické rozdělit pokoj do oblastí činnosti, ale do oblasti osobního prostoru pro každé dítě. To je obzvláště důležité, pokud v místnosti žijí děti různých pohlaví. Nebojte se těsnosti úzké místnosti. Dokonce i heterosexuální děti mohou dokonale žít společně a najít společný jazyk navzájem, pokud kompetentně strávíte zónování místnosti a vezměte v úvahu názor každého dítěte při výběru vhodného interiéru.

Úzký dětský pokoj s mapou na zdi

Úzké děti z panelu

Úzké dětské hnědé

Úzké dětské kované železné lůžko

Vyberte tapetu

Použijte při zdobení krátkých zdí stěnového papíru. Po výběru nejvhodnějšího výkresu pro ně můžete vizuálně vytáhnout krátké stěny. Vložením dlouhých zdí tapetu s vertikálním vzorem vizuálně vyrovnáte účinek chodby.

Úzké děti s polici

Úzký dětský stůl

Úzké světlo pro děti

Úzké děti s osmanským

Úzký dětský nábytek s transformátorem

Rozptýlit pozornost od zuřivosti místnosti může být pomocí tapety pruhy. Logika tohoto návrhu je velmi jednoduchá. Tapety s vertikálními pruhy vizuálně zvětšují prostor. Tapety s vodorovnými proužky budou vizuálně protahovat krátké stěny. Pokud jde o vhodný materiál, nejlepší možností pro zdobení dětského pokoje jsou papírové tapety. Jsou bezpečné a šetrné k životnímu prostředí.

Rovněž zdobí stěny pomocí výkresů a aplikací, závěsů s střapci a velkých měkkých hraček.

Na podlaze je nejlepší položit koberec nebo laminát. Měkké koberce dělají dětský pokoj útulný a pohodlný pro živé a bezpečné aktivní hry.

Úzké děti s kobercem

Úzké děti v lakonickém designu

Úzký dětský půdní styl

Úzké dítě pro dítě

Úzký dětský podkroví

Uspořádání nábytku

Dětská postel by měla být daleko od dveří, protože u dveří je vždy zvýšené zvukové pozadí a dítě se může vzbudit z náhlého hluku. V blízkosti okna bude spát mnohem pohodlnější, klidnější a útulnější. Pokud zahrnujete fantazii a představujete si místo spícího dítěte, můžete si představit, že bude skvělé spát ve výklenku odděleném obrazovkou nebo závěsy.

Atmosféra tiché hodiny a přirozený proces usínání podpoří zajímavá a originální noční lampa s tlumeným osvětlením.

Nepřekračujte nadbytečné interiérové ​​předměty v již stísněném pokoji. Nepokládejte do dětského pokoje další nábytkové moduly, lépe položte na podlaze načechraný a měkký koberec a nakreslete na něm mnoho zábavných a zajímavých hraček.

Úzký dětský nábytek

Úzký dětský styl minimalismu

Stylový dětský secesní styl

Úzký dětský secese

Nezapomeňte, že dítě by mělo během dne měnit aktivity častěji. Pro pravidelný fyzický výcvik nainstalujte do místnosti sportovní modul (prvek švédské zdi). Umístěte dětský stůl pro kreslení a výuku, křeslo nebo měkký vak. Při výběru nábytku můžete zobrazit fantasy 100%, ale nezapomeňte, že nábytek by měl být bezpečný, bez ostrých rohů a kluzkých povrchů. V malé úzké místnosti stojí za to dodržovat všechna opatření.

Nejlepší je pro kompetentní prostředí dětského pokoje získat praktický transformační nábytek:

 • Skládací, zvedací nebo palandy,
 • Skládací nebo skládací stůl,
 • Pevné na desce skříně.

Zahrnout do vnitřku školky pro dva chlapce, dívky nebo děti různých pohlaví společný stůl. Můžete jej umístit pod oknem nebo podél zdi.

Úzký dětský pokoj s modulárním nábytkem

Úzký dětský černobílý design

Úzký námořní styl dětí

Úzké děti s měkkým rohem

Úzké děti s doplňkem

Design Ideas

Konstrukce místnosti obdélníkového a podlouhlého tvaru spočívá hlavně v vyrovnávání dlouhých stěn a vizuálně stoupajících krátkých. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je pomocí kompetentní distribuce barev. Krátké stěny by měly vypadat co nejjasněji, barva dlouhých zdí by měla být provedena v tlumené barevné paletě.

Úzký dětský pokoj se skříní

Úzké dětské modré

Klasická barva pro chlapce je modrá, zelená, modrá, všechny barvy neutrálních měkkých barev. Pro recyklaci dítěte pro dívku, smetana, béžové odstíny, růžová, světle fialová bude dělat. Pokud děti stejného pohlaví žijí ve stejném dítěti, můžete tyto odstíny harmonicky kombinovat. Takže jak dívka, tak chlapec budou mít několik metrů čtverečních svého osobního prostoru.

Úzké děti s výklenkem

Úzké dítě pro novorozence

Úzká dětská tapeta

Úzký oken pro děti

Konečná doporučení pro uspořádání úzké místnosti

Pokud je vaše batole nadměrně aktivní a velmi mobilní, pak pro podporu rovnováhy a vytrvalosti budou v interiéru světlejší pastelové barvy. A naopak, aby se zachoval psychologický tón flegmatického a příliš tichého dítěte, používejte více jasných odstínů při zdobení a obložení školky. Navíc stojí za to dodržovat následující doporučení:

 • Na oknech je nutné vytvořit okno s dvojitým zasklením.
 • Vyberte záclony z lehkého materiálu. Nezavírejte těsné závěsy, zablokují cestu k přirozenému světlu a místnost vytvoří temnou atmosféru v již těsném úzkém prostoru.
 • Osvětlení by nemělo být agresivní. Vložte potřebné světelné moduly do zóny pro odpočinek a spánek a do zóny pro hry.
 • Dokončení by mělo být provedeno s levnými, ale bezpečnými materiály.

Dítě roste rychle a mění a jeho pokoj musí být přeměněn tak, aby odpovídal věku.

Úzké děti v pastelových barvách

Úzké děti pro teenagera

Úzké děti s pruhované tapety

Úzké děti ve stylu Provence

Úzké děti s obrazem na stěnách

Úzké děti se seznamem

Úzké dětské šedé

Pokud v místnosti bydlí dva chlapci, dívky nebo několik dětí jiného pohlaví, bude relevantní otázka vhodného návrhu a interiéru úzké místnosti. Koneckonců, každý může mít absolutně protichůdné koníčky a preference. Pro každé dítě je třeba rozdělit roh, dokonce i malý, alespoň jeden čtvereční metr. Podle psychologů společné bydlení bratrů a sester zlepšuje schopnost harmonické komunikace a učí se respektovat názor souseda. To vše samozřejmě bude pro dítě v budoucnosti užitečné.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

+ 12 = 16