Vytvoření půdního stylu v pokoji dítěte a dospívající (23 fotek)

V dětství je třeba vdechnout smysl pro styl a dobrý vkus. To lze provést, pokud v mateřské škole vytvoříte krásný a stylový design. Vynikajícím řešením bude dětský pokoj ve stylu podkroví. Kromě originality a sofistikovanosti se půdní styl vyznačuje cenově dostupnými náklady na inkarnaci. Nejúspěšnější pokoj vypadá jako mladík v půdní podobě. Umožňuje dítěti vyjádřit se, ukázat svou povstaleckou povahu a osobnost. Může se však použít i uvnitř dítěte dítěte. Při zdobení dítěte ve stylu podkroví není nutné provádět veškerý prostor v jednom stylu. Můžete použít pouze určité detaily, které nastaví požadovanou náladu.

Béžová dětská místnost v podkroví

Bílá dětská místnost v podkroví

Podkroví v podkroví

Vlastnosti podkroví pro dětský pokoj

V dětské místnosti v obyčejné výškové budově je těžké najít odhalené trámy, cihlové zdi a otevřené komunikace, které jsou hlavními detaily interiéru v tomto stylu, takže všechny detaily musí být uměle vytvořeny. Je však možné vytvořit takový návrh s poměrně jednoduchými prostředky. Například použijte tapetu s obrazem cihel, otevřeným osvětlením a nábytkem ve stylu podkroví. V takovém případě bude vytvoření takového interiéru nákladné a nebude vyžadovat žádné závažné změny v prostorách.

Dekorace v dětském stylu

Dětský podkrovní styl pro dívky

V loftovém stylu se objevil téměř sto let. Zpočátku byla použita při změně starých průmyslových prostorů na obytné budovy s minimálními investicemi. Styl je vždy upřednostňován mladými a tvůrčími lidmi. Dnes se používá nejen pro všechny prostory, včetně dětských pokojů.

Dětský půdní styl z pole

Dětský nábytek v podkroví

1

Dětský podkroví s okny

Moderní dětský půdní styl je prostorný, světlý a funkční prostor. Vyznačuje se malým množstvím nábytku, jasným doplňkem a spoustou přirozeného a umělého osvětlení. Výsledkem je světlý, prostorný a pohodlný pokoj pro teenagery nebo malé děti.

Dvojpatrová dětská půdní vesta

Dětské loft stylu překližky

Dětský interiér v půdním stylu

Vlastnosti vytváření loftového stylu v dětském pokoji

Chcete-li vytvořit neobvyklý interiér ve sjednoceném stylu, měli byste dodržovat tato doporučení:

  1. Dětský pokoj v podkroví by měl zůstat prostorný a volný, bez ohledu na velikost místnosti. Dokonce i když je místnost malá, nepokládejte ji nábytkem, instalujte příčky nebo jiné prvky, které mohou zvětšit místnost vizuálně menší.
  2. Chcete-li ozdobit místnost by měla používat jednoduché materiály, které odpovídají stylu podkroví. Takové materiály zahrnují omítku, cihla, dřevěné desky nebo materiály, které je mohou nahradit. Například můžete zdobit jednu zeď cihlovou nebo použít místo ní tapetu s její obraz.
  3. Optimální podlaha - dřevěné desky. Mohou být uměle stárnuta a poté otevřena lakem.
  4. Vynikajícím řešením bude použití otevřených nosníků na stropě nebo jejich imitace. Jedná se o jeden z charakteristických prvků interiéru ve stylu podkroví, takže jeho použití je povinné.
  5. Nábytek pro pokoj je jednoduchý, nevrlý a funkční. Mohou to být staré věci, navíc výzdoba pod barevnou schématem místnosti. Například starý kmen, který už dávno shromažďoval prach v půdě své babičky, může být natřený jasnou barvou a uměle stárl. V takové hrudi můžete uložit hračky nebo oblečení. Starý nábytek lze kombinovat s novým nebo kombinovat nový nábytek a staré příslušenství.
  6. Dětský podkrovní styl pro dívku není nezdvořilý, může být změkčen originálními plakáty, světlými dekorativními polštáři a přikrývkami, stejně jako měkkými koberci.
  7. Při vytváření interiéru ve stylu podkroví se doporučuje provádět zónování prostoru pomocí polic. Tato technika vám umožní rozdělit místo pro odpočinek a studium, ale současně můžete zachránit přirozené světlo v celé místnosti, stejně jako její hlasitost.
  8. Dětský podkrovní styl pro chlapce a dívky by měl být zdoben spoustou plakátů, jasných prvků a funkčních věcí. Mohou to být plakáty s hudebními skupinami nebo herci a pro chlapce - fotografie vašich oblíbených fotbalových hráčů nebo jiných sportovců. Podkroví pro děti lze vyzdobit vlastními kresbami.

Dětský půdní styl je pohodlný a funkční. Při vytváření tohoto návrhu můžete nejúspěšněji použít staré a nové interiérové ​​předměty. Například na cihlové zdi můžete zavěsit zcela nový plochý televizor a na staré dřevěné police položit moderní audio systém.

Knihovna v dětském pokoji ve stylu podkroví

Postel ve školky ve stylu podkroví

Dětský podkrovní styl pro chlapce

Výhody dětského loftového stylu

Pro chlapce a dospívající dívku je důležité vystupovat na pozadí jednoletých, takže půdní styl bude vynikajícím způsobem, jak vytvořit originální nákres pro vkus dítěte. Není nutné používat všechny prvky půdního stylu. Maximální volný prostor, funkční nábytek a více světla pomáhají vytvořit pokoj útulné a neobvyklé.

Dětský podkrovní styl pro dítě

Dětský půdní styl v podkroví

Dětský podkrovní styl s písacím strojem

Výhody tohoto stylu zahrnují velké množství světla. Je důležité používat jak přirozené, tak umělé světlo. Pro přirozené osvětlení je třeba vytvářet velká okna a průhledné závěsy a pro umělé osvětlení - bodové osvětlení, svícny a hlavní lustr ve středu stropu.

Podkrovní pokoj pro dospívajícího

Lezecká stěna v dětském pokoji v podkroví

Jasné akcenty ve stylu podkroví pro děti

Přidání interiéru s pouhými detaily půdního stylu umožňuje, aby byl módní, praktický a útulný. Kromě toho je jeho tvorba levná díky použití jednoduchých materiálů.

Cihlová zeď v dětském podkroví

Dětský podkrovní pokoj

Vestavěný nábytek v dětském podkroví

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

− 6 = 2