Vybavením jednopokojového apartmánu: jak udělat dům útulný a funkční (59 fotografií)

Vybavení jednopokojového bytu je obtížné, ale zajímavé. Je nutné nejen, aby byl byt útulný a maximálně prostorný, ale také funkční. Vytvoření interiéru v bytě s jednou ložnicí obsahuje několik klíčových bodů, které s vámi budeme dnes sdílet.

Vybavení jednopokojového bytu v roce 2017

Zřízení bytu s balkonem 2017

Vybavení jednopokojového apartmánu s barem

Vybavení jednopokojového bytu v béžové barvě

Vybavení jednopokojového bytu v bílé barvě

Co potřebujete vědět

Útulný apartmán s jednou ložnicí každý den bude příjemně potěšit své majitele, zejména v dobrém designu. Existuje mnoho možností pro vytvoření interiéru, ale jsou postaveny podle určitých pravidel:

  1. Vytvoření prostoru. Snad jediná věc, kterou lze ztratit v jednom pokoji, je volný prostor. A hlavním úkolem při vytváření interiéru bude vytvoření maximálního prostoru.
  2. Zónování. V jednopokojovém bytě je nutné oddělit pracovní plochu a zónu odpočinku. V tomto případě můžete použít jak různé oddíly a závěsy, tak i jednoduché vizuální oddělení.
  3. Pohodlí a funkčnost. Špatný je byt, ve kterém není žádné pohodlí. Z tohoto důvodu je při vytváření interiéru důležitějším úkolem vytvořit pohodu a pohodu v bytě. Funkčnost také umožňuje racionální výběr a používání nábytku a domácích spotřebičů.
  4. Správná volba interiéru. Dobrý výběr interiéru pomůže vytvořit určitou náladu ve vašem bytě. Harmonně vybraná řada barev, příslušenství a vytvoření jediného stylu zajistí teplo a pohodlí vašeho bytu.
  5. Příslušný výběr nábytku. Volba nábytku pro jednopokojový byt je úkol, který zajistí především optimalizaci celého obytného prostoru a v důsledku toho i vytvoření většího prostoru. Pokud harmonicky dodáte byt, vyzdvihnete určitý nábytek, dostanete skutečné umělecké dílo.

Zlepšení pokoje

Snad nejtěžším úkolem je zkrášlit jediný pokoj v bytě, co nejvíce prostorné, útulné a pohodlné. První věcí je rozvržení místnosti a výběr nábytku.

Vybavení jednopokojového bytu s černými akcenty

Vybavení jednopokojového bytu v klasickém stylu

1

Vybavení a dekorace jednopokojového bytu

Vybavení jednopokojového bytu s mateřskou školou

Vybavení jednopokojového apartmánu s pohovkou

Vybavení a design jednopokojového bytu

Vybavení jednopokojového bytu v ekologickém stylu

Vybavení jednopokojového apartmánu s hradbami

Funkční vybavení jednopokojového bytu

Uspořádání místnosti do značné míry závisí na jeho ploše a počtu lidí žijících, takže v každém případě je nutné použít individuální přístup. Ve všech případech je však nutné rozdělit pracovní plochu a zónu odpočinku. Jak již bylo řečeno, můžete rozdělit různé oddíly a záclony. Jejich hlavní výhodou je mobilita, díky níž se můžete vždy snadno přesouvat. Můžete také použít vizuální oddělovače. Například koberec v rekreační oblasti nebo víceúrovňové stropy je vhodný. Někdy stačí prostě zdobit byt s nábytkem, aby bylo možné jasně vymezit zóny, je to spíše věc chuti.

Výběr nábytku do značné míry závisí na požadovaném designu místnosti, ale hlavní důraz je kladen na optimalizaci a funkčnost. Je to kvůli správné volbě pokojové náhlavní soupravy, můžete uvolnit velké množství prostoru. V každém jednomístném bytě je důležité racionálně používat každý centimetr prostoru.

Vybavení jednopokojového bytu ve stylu retro futurismu

Zajištění nápadů na jeden pokoj

Vybavení jednopokojového bytu v průmyslovém stylu

Vybavení a interiér jednopokojového bytu

Vybavení jednopokojového bytu s krbem

Vybavení jednopokojového apartmánu s komodou

Vybavení jednopokojového bytu v hnědé barvě

Vybavení jednopokojového bytu s kobercem

Vybavení jednopokojového bytu s červenými akcenty

Při nákupu nábytku stojí za to dát přednost kompaktním a vestavěným možnostem, které se snadno mění. Nejlepší je použít stěnu - kombinuje několik typů nábytku, je snadné zvolit poměrně kompaktní verzi a široký výběr se snadno přizpůsobí do jakéhokoli interiéru. Je vhodný pro jakýkoli design a moderní malý regál. Mohou být také vybaveny nejen běžnými věcmi, ale také různými dekoracemi, které pomohou vytvořit určitý interiér.

Při výběru lůžka je třeba věnovat pozornost nejen jeho pohodlí, ale také funkčnosti. Můžete použít lůžko zabudované do skříně. Pohovka, ve které můžete ukládat ložní prádlo, je také dobrý nápad. Stejným principem si můžete vybrat i malé křesla a talíře.

Hlavní věc je, že žádný velký nábytek by neměl být. V malém bytě to vytvoří pocit napjatosti. Při výběru tabulky byste si měli vybrat možnosti skládání a namísto velkých křesel používat malé židle, výhody velkého výběru a moderního designu nábytku snadno zapadají do vašeho interiéru.

Vybavení jednopokojového apartmánu s lůžkem

Vybavení jednopokojového apartmánu a interiéru černé kuchyně

Zařízený jednopokojový byt s kuchyní

Vybavení jednopokojového bytu v lakonickém provedení

Zařízený jednopokojový byt v půdním domě

Vybavení jednopokojového bytu malého

Vybavení jednoho bytu s nábytkem

Vybavení jednopokojového bytu a dekorativního koberce

Vybavení jednopokojového bytu ve stylu minimalismu

Kuchyňské uspořádání

Téměř všechny jednopokojové apartmány mají malou kuchyňskou plochu. Stejně jako v místnosti je hlavním úkolem maximalizovat volný prostor. Z tohoto důvodu byste při výběru kuchyňské soupravy měli upřednostňovat kompaktní možnosti. Optimální uspořádání kuchyňské soupravy není jednoduchý úkol, ale ve většině případů je připojen k jedné stěně. Můžete si zdobit kuchyň, stejně jako v klasickém stylu, a s použitím nestandardních řešení, například, dát pohovku v něm. Bez ohledu na počet lidí žijících, kuchyňský stůl je nejlepší vybrat si skládací.

Vybavení jednopokojového bytu v secesním stylu

Vybavení jednopokojového bytu se stěnami

Vybavení jednopokojového apartmánu a dekorace tapety

Zajištění jednopokojového bytu

Vybavení jednopokojového bytu s přepážkami

Pro fanoušky radikálních řešení můžete odstranit kuchyňskou stěnu a vytvořit studio apartmán. S touto volbou můžete rozdělit kuchyň a jídelní část s barovým pultem nebo použít kuchyňský set s ostrovní částí, existuje mnoho návrhových možností. Tímto způsobem můžete výrazně zvýšit celkový volný prostor.

Vybavení a přestavba jednopokojového bytu

Zajištění jednopokojového bytu

Vybavení jednopokojového bytu s regály

Vybavení vstupní haly jednopokojového bytu

Koupelna

Možná nejmenší pokoj je koupelna. Ale i zde existuje několik možností pro vytvoření elegantního interiéru. Nejčastěji je většinou v koupelně pračka. Ale bez ní v naší době, nikde. Z tohoto důvodu stojí za to udělat náhradní lázeň pro kompaktní sprchový kout. Kromě toho, že získáte dostatek volného prostoru, získáte také moderní vybavení, jehož použití vás nenechá lhostejné a originální design koupelny. Funkčně je sprchová kabina mnohem lepší než klasická lázeň a díky ní budete mít více možností jak zdobit koupelnu.

Vybavení jednopokojového bytu ve stylu Provence

Zřízení a opravy jednopokojového bytu

Jednopokojový apartmán v retro stylu

Vybavení jednopokojového bytu s vyřezávaným nábytkem

Vybavení jednopokojového bytu s obrazem na stěně

Ale pokud máte dostatek prostoru v koupelně, nebo vy z jiných důvodů se nechcete rozloučit s klasickou koupelnou, pak pro případ návrháři mají vlastní řešení. Kromě toho, že potřebujete odstranit zbytečné ze všech otevřených míst, můžete umístit spoustu zrcadel. S dobře vybráním osvětlení získáte nádhernou hru světla, která nejen zdokonalí koupelnu, ale také vytvoří iluzi o rostoucím volném prostoru.

Vybavení jednopokojového bytu v šedé barvě

Vybavení jednopokojového bytu se šatní skříní

Jednopokojový apartmán ve skandinávském stylu

Zařízený jednopokojový apartmán s jídelnou

Přírodní světlo

Můžete zvýšit volný prostor nejen pomocí kompaktního nábytku, ale také pomocí správného osvětlení. Jmenovitě - s použitím přirozeného světla. Pokud jsou vaše okna na slunečné straně - je to nesporná výhoda. Ale i jinak může být přirozené světlo prospěšné.

Zdobení s záclonami je nutné, vždy to dává určité kouzlo, ale snaží se používat malé a tenké závěsy. Přítomnost přirozeného světla nejen zvětší prostor, ale i váš byt zaplní teplem a pohodlí.

V malých bytech potřebujete maximalizovat využití skleněných a zrcadlových povrchů ve spojení s přirozeným světlem, což opět vytváří iluzi prostoru. A není nutné používat klasické zrcadla, jednoduché skleněné kryty a zrcadlové dveře. Správně vybavit váš byt nefunguje, ale efekt vás potěší každý den.

Studiové studio s nábytkem

Trendy v atmosféře jednopokojového bytu

Vybavení jednopokojového bytu je úzké

Možnosti barev

Při výběru barevné schémy je třeba věnovat pozornost lehkým jednobarevným řešením. Zvlášť se týká dekorace stěn, protože tmavé barvy, zejména tapety s obrázky, vizuálně snižují prostor.
Klasický bílý styl je dobrý. V přítomnosti přirozeného světla bude harmonicky kombinováno s jakýmkoliv interiérem. Docela populární a různé krémové barvy.

Můžete použít kombinace jasných kyselých barev, ale pouze jako další barevné tóny. Obvykle se používají přímo ve výzdobě místnosti. Základní barvy jsou v takových případech standardní.

Vybavení jednopokojového bytu a obložení s podšívkou

Zařízený jednopokojový apartmán s koupelnou

Vybavení jednopokojového bytu a interiéru koupelny

Dekorace a další prvky

Dekorace každého bytu je důležitou součástí každého projektového projektu. V případě zdobení jednopokojového bytu je však třeba použít pouze funkční dekor. Vyzdobit jednopokojový apartmán nebude velmi obtížné. Jako taková mohou vystupovat různé zdobené doplňky. Například - ubrousky, závěsy, ubrusy a další věci pro každodenní použití.

Vybavení koupelny s jednou ložnicí

Vybavení jednopokojového apartmánu se zrcadlem v obývacím pokoji

Vybavení jednopokojového bytu se žlutými akcenty

Jako ve všech případech je pro úplnou harmonii nutné udržovat v bytě čistotu a vyhýbat se hromadění věcí na významných místech. Čistota a uspořádání nejen zvětšují váš volný prostor, ale prostě vás potěší.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

+ 56 = 63