Vybavení pokoje pro dítě ve věku 6-8 let

řetězec (10) "chyba stat"
řetězec (10) "chyba stat"

Dětská místnost není jen místo pro odpočinek pro dítě. Je to jeho první osobní prostor, první pole pro kreativitu a realizaci, hlavní hřiště a jeho vlastní svět. Ve věku 6-8 let děti dělají důležité objevy - stojí za to říkat, že design této místnosti by měl být podrobně popsán?

Dětský design pro děti od 6 do 8 let

Přednostní principy návrhu dětské místnosti

Bez ohledu na pohlaví dítěte se základní pravidla musí vždy vztahovat na plánování a projektování školky:

 • materiály používané v každé fázi, od malby stěn k umístění dekorativních prvků, musí striktně dodržovat hygienické normy a být šetrné k životnímu prostředí;
 • maximální komfort a minimální traumatické nebezpečí ve všem - slib nespočetných šťastných hodin strávených batolem v mateřské škole;
 • čím více světla je v místnosti, tím víc pozitivní a temperamentní dítě je - to platí jak pro přirozené osvětlení, tak při plánování umístění umelých světelných zdrojů;
 • pokoj design pro dítě 6-8 let zahrnuje použití v interiéru jasných a sytých barev - to by bylo prospěšné pro rozvoj představivosti, tak tvůrčích schopností dítěte, s tou podmínkou, že použité barvy nejsou agresivní a korozivní.

Dětský pokoj 6-8 let

Dětský pokoj 6-8 let

Dětský pokoj 6-8 let

Plánování dětí pro dítě ve věku 6-8 let

Age of návštěvy první třídy, první vážné hobby, aktivní rozvoj čtení a psaní určuje plán sám - posezení a pracovní koutek by měly být jasně vymezeny a maximální funkčnost. Zde jsou některé praktické tipy:

 1. Pracovní část potřeb dětí, které mají být plně osvětlena a vzít v úvahu individuální vlastnosti vašeho dítěte: růst (a tedy - výšku stolem a židlemi), pracuje ruku (pro praváky nebo pro leváky), atd.
 2. Za 6-8 let je dítě obklopeno množstvím vlastních předmětů: učebnice a manuály, hračky a materiály pro kreativitu, oblíbené knihy a první sbírky. To vše vyžaduje prostor pro uložení. Spíše než patří i pracoviště a prostor pro tvůrčí činnost, a ergonomické výklenky pro úložný prostor, aby nepořádek police a skříňky, lepší koupit složitou strukturu.
 3. Pokud plocha dětského jsou velmi omezené, měla by být jeho konstrukce vychází ze snahy využít každé dva prostory pro: ve výklenku pod okenní parapet, můžete namontovat skříň, mezi kolébky a prádelník na oblečení pojme jasné box pro ukládání hraček, atd

Dítě ve věku 6-8 let

Dítě ve věku 6-8 let

Dítě ve věku 6-8 let

1

Poradenství odborníků

Pediatři a dětští psychologové zdůrazňují, že návrh prostor, v němž dítě vyrůstá, má přímý dopad na rychlost a kvalitu vývoje svých schopností, formování psychiky a emoční inteligence. Proto je třeba při jejich opravách a zdobení zohlednit jejich doporučení:

 1. Za pokojové chlapce 6-8 let nejvíce ekologicky čistá, přírodní barvy studené barvy - tradiční modré a modré, odstínů šedé a bílé, barvách zelené, fialové a ultramarínová. Harmonická kombinace použití těchto barev v návrhu stěn, oken a podlah, jakož i vybraný nábytek přispívají k příznivému vytvoření malého muže.
 2. Dívky ve věku 6-8 let, mají tendenci se teplými barvami (v celém rozsahu růžové žluté a béžové) a nenápadných tisků (melkotsvet, květinové motivy, tradiční „holčičí“ snímků) - Provádění těchto zásad bude základem místnosti plné malou princeznu.
 3. Zohlednění zájmů, sklony a preferencí dítěte při plánování a návrhu místnosti je schopností vychovávat harmonickou osobu. Povzbuzení dítěte, aby přijal aktivity, které jsou pro něj zajímavé, otevírá potenciál dítěte, diverzifikuje jeho světový názor a možná dokonce rozhodne o podnikání v životě! Proto se v dětské dívce, která má zájem o tanec, stojí za to umístit velké zrcadlo a hudební centrum; stálé dítě, které miluje strávit volný čas, musí umělecké řemeslo nutně vybavit funkční a ergonomické pracoviště pro kreativitu; Znalý kluk potřebuje pohodlné způsoby, jak ukládat své knihy a filmy tak, aby se k nim mohl dostat a snadno sladit věci do sbírky.

Dětská dekorace pro děti ve věku 6-8 let

Dětská dekorace pro děti ve věku 6-8 let

Dětská dekorace pro děti ve věku 6-8 let

Úspěšné zdobení techniky

Pokud jsou funkce a barevné řešení v pořádku, pak je čas posunout se do nejzajímavější etapy designové práce v dětské dekoraci. Naplnění dětského pokoje kompetentně vybranými detaily zajistí interiér interiér a pohodlí.

 • jasné rohože - nejen skvělé doplňky, ale také způsob, jak vytvořit prostor měkčí v přímém i figurativním smyslu;
 • malování stěn s bezpečnými akrylovými barvami je příležitostí k tomu, aby se děti individuálně zdůraznily, aplikovaly požadované motivy, vzory nebo nápisy;
 • Zavěšené dekorativních prvků (. Čísla, hvězdy, květiny, doprava, atd.), Navlečené na provázku visí ze stropu a aby se objem místnosti a „živé“ - děti milují tyto doplňky!

Dětský design pro děti od 6 do 8 let

Dětský design pro děti od 6 do 8 let

Shrnout problematiku dětského designu pro děti ve věku 6-8 let, je třeba říci, že trend stylistických směrů by nikdy neměla zastínit hlavní aspekty - dítěte bezpečnost, plné pohodlí bdění a odpočinku, hodně světla a maximální funkčnost na čtvereční centimetr. Dítě, navržené se všemi těmito zásadami, je velkým přínosem pro skutečně šťastné dětství!

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

+ 37 = 38