Originální děti v námořním stylu – pro chlapce nebo pro dívku

řetězec (10) "chyba stat"
řetězec (10) "chyba stat"

Děti - zvláštní místnost, jejíž design se musí radikálně lišit od ostatních místností v domě nebo apartmánu. Pokud vaše dítě gravituje k námořnímu tématu, proč tento koncept nepoužít? Nejlepším řešením pro mladého pirátství je snad možná dekorace ve stylu pirátů. Yo-ho-ho, jak říkají, ale budeme dávat láhev.

Dětský styl v moři

Chybný názor, že takový dekor bude potěšit jen chlapci. Dívky taky nevadí, že se v moři dostane ložnice. Hlavní věcí je požádat je o to.

Návrh dítěte v mořském stylu

Klíčové prvky

Jaký interiér může být nazýván námořní a jaké atributy ho personifikují? Dekorace přinejmenším naznačuje:

 • voda, jak skutečná, tak malovaná;
 • námořní předměty, které mohou být vyrobeny ručně nebo zakoupeny v obchodě se suvenýry;
 • lodní výstroj v pirátském duchu;
 • mořští obyvatelé všech pruhů;
 • vhodných barevných technik a materiálů.

Dětský design v námořním stylu

No, od šroubu? Vyrábíme jasný a strukturovaný design v námořním stylu. Chcete-li začít, rozhodnout, jaké prvky chcete vidět v místnosti, stejně jako dekor, příslušenství a další maličkosti, které doplňují obraz.

Dětský pokoj v mořském stylu

Stěny

Stojí za to začít s těmito prvky. Stěna musí být pevný, i když je možno ředit jedna barva 1-2 odstíny, ale nepřehánějte to s kontrastem. Často konstrukce zahrnuje použití barev, jako například:

 • modrá;
 • okr (písek);
 • hnědá;
 • bílá.

Varianty na téma návrhu sady. Můžete přijmout hotové řešení ve stylu "In Search of Nemo" nebo "The Underwater Brotherhood". I když jsou takové triky vhodné pro nejmenší. Pro starší děti můžete použít dekor v duchu "Piráti Karibského moře", "Ostrov pokladů" nebo "Odyssey kapitána krev".

Děti v mořském stylu se svými vlastními rukama

1

Na druhou stranu, nic vám nebrání v tom, abyste sami postavili stěny ve stylu pirátů. Prvky nejsou obecně složité: veselý Roger, několik zajímavých postav, které můžete na stěnách malovat, stejně jako starý Pew, kde bez něj. Jedna stěna může být zdobena skutečnou mapou pokladu. Můžete je kreslit sami, nebo nakreslit vaše dítě, což bude velmi zajímavé, abyste se mohli podílet na procesu vytváření mateřského školky.

Dětský design v námořním stylu

Police, výklenky a závěsné skříně mohou být vyrobeny ve formě plachet. Pohled bude nesmírně neobvyklý a zajímavý. Navíc k tomu přispívá i návrh místnosti. Další věcí je, že takový nábytek bude muset být objednán. Nešetřete na zdraví svého dítěte výběrem levných materiálů. Upřednostněte strom. Za prvé, bude to trvat déle, při zachování původního vzhledu. Za druhé, pokud jste viděli korzáři, plachtění na moři na schooners z DSP?

Dětský styl v moři

Sex

Teď pojďme hovořit o pohlaví. Na lodi stožáry ze dřeva, ale ne slepě následovat kanovníky filibustering. Jako podlahovou krytinu si můžete vybrat:

 • strukturovaný laminát;
 • koberec;
 • kobercové cesty;
 • parketová deska.

Mramorové podlahy, stejně jako linoleum, okamžitě zmizí. První možnost je extrémně drahá a chladná a chlazené dítě s chronickou bronchitidou je daleko od toho, čeho se snažíme dosáhnout. Linoleum je toxický od přírody a je vhodný pro chodby a kuchyně, ale ne pro dětskou kajutu v námořním stylu.

Dětský design v námořním stylu

Ale laminát a parkety - to samé. Tyto materiály jsou teplé a dokonale vytvářejí texturu paluby. Kromě toho mohou být vyrobeny do postele s vlastními rukama, což výrazně ušetří při instalaci.

Návrh interiéru dítěte v námořním stylu

Strop

Buďte vedeni původně koncipovaným pojetím při výběru materiálu pro strop. Jeho konstrukce by měla odpovídat ostatním prvkům. Pokud jste se rozhodli zdobit interiér školky ve formě lodi s plachtami, pak na vrcholu dítěte měli "vidět" jasnou oblohu a slunce. Můžete si nakreslit snímek sami nebo využít umělec.

Pro strop vhodné materiály jako:

 • PVC fólie;
 • sádrokarton;
 • zavěšené konstrukce;
 • omítka a tmel.

Baby pro chlapečka v mořském stylu

Nezapomeňte, že podhled - to není banální natažené fólie po obvodu místnosti. Může dát nádech v námořním stylu a objednat tématický tisk. Zvláště populární je "hvězdná obloha", která radikálně změní interiér. Váš malý korzár na své pirátské lodi bude moci "orat" i v noci.

Nábytek a doplňky

Když je příprava na přípravu dětí ukončena, můžete jít na nákup nábytku a doplňků, které lze mimochodem dělat s vlastními rukama s podporou dítěte. Zastavte svou volbu na vysoce kvalitní přírodní materiály. Jediná věc, která mi přijde na mysli se slovem "přirozený", je strom, na kterém zastavíme. Jeho výhody:

 • hypoalergenicita;
 • síla;
 • trvanlivost;
 • estetická krása;
 • odolnost proti poškození.

Jen chcete říct, že nábytek je lepší, aby si "nechal růst", protože děti rychle rostou a častá změna interiéru a lůžek může být zničena. Zároveň je nesmyslné ho vyčítat, že postel nebo obrubník jsou drahé. To způsobí pouze nedorozumění a dětinské obavy z případných poruch.

Nábytek pro děti v mořském stylu

Z potřebných prvků v pirátovi musí být přítomen den:

 • lůžko
 • šatník
 • obrubník
 • psací stůl
 • několik židlí

Všechno ostatní pro chlapce není nutné. Děti jsou velmi aktivní, takže není zapotřebí přemísťovat pokoj.
Vezměte to v úvahu při vývoji návrhu a interiéru školky.

Nábytek pro děti v mořském stylu

Co se týče příslušenství. Samozřejmě, továrny na výrobu nábytku jsou připraveny vyvinout postel v pirátském stylu a vytvořit tak nějakou loď s kotvami, volantem a dalšími atributy. Ale pokud nechcete slepě sledovat svůj nápad a bojíte se, že interiér interiéru se může nudit s dítětem, použijte univerzální přijímací techniku ​​a přidávejte do standardního lůžka nebo stolu závěsné prvky, které vyrobí sám. Mohou být v důsledku toho odstraněny, čímž se místnost změní na nejběžnější.

Dětský styl v moři

Jako užitečné a funkční doplňky můžete použít houpací síť, která se táhne poblíž zdi. Na něm bude dítě šťastné, že bude odpočívat a bude se cítit jako námořník na dlouhé cestě. Záclonám se dá dát vzhled plachty, které se vyvíjejí ve větru. A na konci krabice zajistěte kolo a zvon upevněním kotvy a vodítka na boku. A nezapomeňte koupit kokršpaný klobouk v pirátském duchu nebo čepici. Zbytek dodatečných prvků a výzdob, které mění interiér na mateřskou školku do skutečné podoby schooneru, použijte podle svého uvážení.

Mořský styl v dětském pokoji

Chyby

Při vytváření optimálního interiéru jsou rodiče často odnášeni, překračují místnost zbytečnými prvky nebo se nechávají unášet hrou barev. Nezapomeňte, že modré a modré jsou studené odstíny, takže nadměrné používání je plné nepříjemných důsledků. Dítě prostě nechce žít v takovém pokoji.

Nepřehánějte ji designem. Mořští tvůrci a obyvatelé jsou krásní, ale hojnost ryb, piráti, lodě a další prvky dávají kříž na výzdobu. Nábytek by neměl být přísný a administrativní, ale přílišný styl je také škodlivý. Pokud si myslíte, že podstavec, symbolizující záchranný kruh, bude velmi kreativní, stojí na pozadí celkového designu, pak jste velmi špatní. Nejdříve musíte myslet na funkčnost.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

50 + = 60