Oranžová kuchyně (40 fotek): krásná dekorace interiéru a barevné kombinace

Živá barva ohně, oranžová barva oranžové barvy, bohatý odstín slunce - je to atribut kouzel, pohádek, tepla a pohodlí, který může být ztělesněn jedním slovem - "oranžová". Tato barva je zvláštní - klidná a světlá, laskavá a měkká, útulná a odvážná. Přitahuje, láká, fascinuje a ... dokonce trochu se odváží, pokud si to vyberete pro jednu z pokojů svého domu nebo bytu. Ale pokud vaše touha je stylový design oranžové kuchyně, pak tato barva je správné rozhodnutí! Koneckonců, co by mohlo být lepší než kombinace živého ohně komunikace, vůně mistrovských děl a oranžové, obklopující teplo a pohodlí velké rodiny?

Oranžová, bílá a hnědá v interiéru kuchyně s polokoulí
Lesklý černo-oranžový apartmán v kuchyni
Oranžové akcenty na bílé kuchyni

Oranžová pro kuchyň: proč přesně to je

Není žádným tajemstvím, že chromoterapie produkuje zázraky, zejména oranžová. Proto si ji vyberete pro milované území svého vlastního domu / bytu nebo kuchyně, získáte spoustu výhod. A žádná chyba!

Takže oranžová v interiéru kuchyně je:

 • výborná nálada. A co jiného je třeba pro velkou rodinu skládající se z několika generací?
 • optimismus a touha jít vpřed, navzdory obtížím. Opustil kuchyň v oranžové a vyřešil mnoho problémů;
 • vynikající práce trávicího a močového měchýře. Takový vliv na tělo v harmonické alianci s dieta menu - a nebudete znát chronické onemocnění;
 • vzrušení chuti k jídlu. A to znamená, že v takové kuchyni můžete podávat i ty nejkrásnější "nehochuhu";
 • silná energie pohybu a jízdy. A dlouhé zimní měsíce, špatné počasí a špatná nálada nebudou překážkou pro váš sen!
Oranžová, žlutá a bílá v interiéru kuchyně
Oranžové stěny v kuchyni
Oranžová kuchyňská sada v interiéru

Nálada oranžové, nebo snad všechno

Oranžová barva je sada odstínů. A vy si můžete vybrat jednu z nich, vytvořit kombinovanou verzi mezi nimi a dalšími barvami palety, abyste získali chladné, teplé, přísné, útulné nebo jakýkoli jiný interiér vaší kuchyně. Hlavní věc je vaše touha a "pocit" místa, území, nálad a přání každého člena rodiny.

Oranžově-červená v kuchyni

Volba může být provedena ve prospěch:

 • Terakota, v blízkosti cihel, klidná a hluboká;
 • dýně, okouzlující a vzrušující touhy;
 • broskev, svaz červené, žluté a červené, připomínající léto;
 • jantarový interiér plný hlubokého smyslu;
 • měď, s propíchnutím a nějakou kovovou poznámkou;
 • mrkev a některé jiné, okouzlující a okouzlující.

Při výběru oranžové barvy pro kuchyň v každém ze svých projevů nezapomeňte na jeho kombinaci s ostatními. Hlavním pravidlem je harmonie, protože oranžová je aktivní zásada, která vyžaduje ideální stín. Vybrali jsme si to správně!

Krásná oranžová kuchyně

Oranžová kuchyňská linka v kuchyni s ostrovem
Oranžová bílá kuchyně s ostrovem
Oranžová-černá kuchyně ve tvaru U
Oranžová stěna a fasády v kuchyni
Šedo-oranžová kuchyňská sada
Šedo-oranžový kuchyňský interiér s ostrovem
Šedá, oranžová, černá a bílá v interiéru kuchyně
Klasický lustr v oranžové kuchyni s ostrovem
Oranžová stěna ve vnitřku
Oranžová lesklá kuchyňská sada
Tyrkysově oranžové akcenty v kuchyni

Kombinace s bílým nebo černým: základy klasiky žánru

Nejčastější možnosti použití odstínu oranžové - černé a oranžové kuchyně a její verze s bílým. Tento kontrast potěší každého, v prvním případě vytváří nevyjádřenou hru silných a pasivních černých a uhlí, ve druhé - přenáší energii, monumentalitu, pohání bílou.

Černá a oranžová kuchyně - to jsou hlavní body a detaily, akcenty. Tady je hlavní volba mezi světlým nábytkem a bohatými barvami stěn, nebo nechat černý nábytek a vytvářet výklenky, průchody, oblouky, další stěnové prvky nebo jednu ze zdi v oranžové barvě. V případě, že vyberete černo-oranžový nábytek - nechte barvy střídat v fasádě a detaily hardwaru budou neviditelné. V tomto případě mohou být zdivo zdobeny stejnými barvami, pouze v tišších a měkčích odstínech.

Černá, bílá a oranžová v interiéru kuchyně s pódiem

Černá, bílá a oranžová v interiéru kuchyně s pódiem

Ideální pro kuchyňský nábytek v černé a oranžové barvě - lehká myš, lehká ocel, matně bílé stěny, podlaha a strop. V závislosti na vaší touze můžete zdůraznit hlavní barevnou paletu spínačů, zásuvek, lamp a dalších malých prvků. Při výběru odstínu oranžové nezapomeňte, že na černém pozadí bude vypadat klidnější a chladnější, takže je možné použít nasycené odstíny.

Pozor: stojí za to pamatovat vlastnosti nábytku v oranžové barvě. Vzhledem k tomu, že často jsou moderní jídelní stoly a ergonomické židle, budou se k vám bližší, než skutečně.

Černá zástěra v oranžově bílé kuchyni

Osvětlení černé a oranžové kuchyně je zvláštní problém. To by mělo stačit nejen na území pracoviště, ale také za jídelní skupinou. Použití přírodního osvětlení a osvětlovacích zařízení harmonicky povede k duchovnímu vzestupu, maximálnímu vyjádření koncepce kuchyně v určitém stylu. Kombinujte tato nebo jiná osvětlovací zařízení se stylem místnosti: pro přísné moderní styly, přesné obrazy a přesné tvary se hodí pro národní a přírodní ornamenty a květinové vzory na plafondách.

Upozornění: osvětlovací zařízení a denní světlo by neměly klesat přímo, matné odstíny jsou zde žádoucí. V prvním případě budou vybaveny reflektory a určitě nasměrované svícny, ve druhém - žaluzie a okenice na oknech.

Kombinace oranžové, černé a bílé barvy v interiéru kuchyně

Na druhou stranu, bílá-oranžová kuchyň není ani méně náročná na design než její "tmavá" verze. Nicméně, je-li černá-oranžová ve stylu high-tech nebo podobně v místnosti, pak lehká varianta je možnost vyjádřit kuchyňský prostor ve stylu Provence a rustikální, art deco a podkroví, stejně jako v každém jiném.

1

Bílá oranžová je pohon, pozitivní a energie, zatímco bílá může být odlišná, stejně jako oranžová. Hojnost oranžové v kuchyni je obtížná, těžká a obtížná, takže můžete učinit pouze určité detaily / prvky. Může se jednat o stolní desku, závěs, akcentní stěnu, sadu nádobí nebo domácí spotřebič. Oranžová bude působit jako další barva, z níž se nemůžete unavit a která se naplní energií.

Oranžovo-bílá suita v kuchyni s černými stěnami

Současně bude oranžová na jedné ze stěn zvětšena vizuálně a dekorace desky nebo obdélníku jedné ze stěn je širší a prostornější. Skvělá volba pro malou kuchyni!

Pozor: moderní styly interiéru potřebují nejvíce čistou oranžovou, tradiční a klasickou - ve svém přísném projevu. Volitelně - směs s odstíny hnědého tónu.

Bílá oranžová kuchyně nebude stejně náročná na osvětlení jako její temný "partner". A to vše proto, že nějaký odstín bílé dá lehkost a vzdušnost a oranžová barva přinese! V takovém případě může být tato kuchyň doplněna o textilie ve formě záclon, ubrusů na stolech, výběžcích a dokonce i závěsů. Tím, že vytvoříte třetí barvu ve formě příslušenství, můžete zřešit jak eleganci bílé a oranžové, tak i speciální poznámku. Vše závisí na zvolené barvě z palety!

Černé akcenty v bílé a oranžové kuchyni
Malá bílá a oranžová kuchyně
Oranžová, černá a bílá v oranžové kuchyni
Bílá a oranžová stylová kuchyně
Černá a oranžová kuchyňská sada
Oranžová stěna v černé a bílé kuchyni
Oranžová bílá kuchyň s hnědým jídelním stolem a židlemi

Ora
nžová kuchyně v kombinaci s dalšími květinami

Oranžová barva se zelenou je výhodou, pokud vy a vaši rodinní příslušníci tvoříte opravdové inovace. Kompatibilita těchto dvou barev zajistí saturaci, objem a energii jízdy do vaší kuchyně, nicméně taková aliance by se neměla nudit. Co lze v tomto případě udělat? Zvolte klidný odstín oranžové za hlavní, zelenou přiřaďte pomocník, hrajte klidné odstíny.

Rohová bílá oranžová kuchyňská sada

Původní roztok je oranžový a šedý. Obě barvy pomohou navzájem identifikovat hlavní prvky místnosti a skrýt nedostatky. Tato šedá skryje sytost a agresivitu oranžové, nebudete se jí unavovat a oranžová zředí monotónnost šedého odstínu.

Elegantní a elegantní verze - oranžová a středně modrá. Současně můžete použít dýně nebo terakotu jako oranžovou a pouze několik fragmentů zdí, stropu nebo podlahy může být zvýrazněno modře. Zbytek prostoru je bílý. Nyní pochopíte, že oranžová kuchyně může být odlišná, ale nutně energická, fascinující a pozitivně silná!

Šedo-oranžová kuchyňská sada
Béžová, oranžová a šedá v interiéru prostorné kuchyně
Rohová oranžová sada v kuchyni
Světlá oranžová stěna a nábytek v kuchyni

Světlá oranžová stěna a nábytek v kuchyni
Šedo-oranžová kuchyňská sada
Oranžové lesklé fasády v kuchyni
Lesklý oranžový kuchyňský set ve tvaru U
Úhlová malá oranžově šedá sluchátka
Smetanová oranžová kuchyňská sada
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

+ 53 = 63