Minimalismus je ideálním řešením pro jednopokojový apartmán

řetězec (10) "chyba stat"

V současné době je v kancelářích a apartmánech mnoho stylů. Je obtížné vyjmenovat jeden styl, není to nic, co říkají: kolik lidí - tolik názorů. Někteří majitelé přinese svůj majetek do přírody - to je styl „země“, zatímco jiní se zaměřili na funkčnost místnosti - to je „konstruktivismus“, a ještě jiní pořádané v bytě více prostor - „minimalismem“. Jedná se o rysy druhého stylu, o kterém se bude diskutovat.

Apartmán v minimalistickém stylu

Interiér jednopokojového bytu ve stylu minimalismu

V každém bytě, dokonce i jedné místnosti s jeho malou rozlohou, můžete vytvořit tento interiér. Hlavním úkolem je striktně dodržovat principy zvoleného návrhu, které musí být promyšlené do nejmenších detailů. Zvlášť se jedná o jednopokojové apartmány, kde celý design okamžitě zachycuje vaše oko. Minimalismus je kombinací přísnosti s pocitem proporce, je to jasnost a sofistikovanost, je to styl, který vyžaduje vytvoření vizuálního prostoru.

Známky minimalismu

Jako každý styl má minimalismus své vlastní rysy:

  • Jednotné odstíny. Strop, podlaha a stěny, provedené v jednom tónu, "vymazávají" hranice prostoru. Pokud je nábytek vyroben v barvě stěn, zdá se, že zmizí. Ještě větší objem lze dosáhnout pomocí lakovaných povrchů. Abyste ale nemuseli být příliš obličejové, potřebujete různé barevné doplňky - obrázky, svíčky, polštáře.
  • Zrcadla, jejichž vlastnost - pro zvýšení prostoru.
  • Jednoduchá, ale velmi kvalitní povrchová úprava.
  • Absence komplexních konstruktivních prvků, nebo alespoň jejich utajení.
  • Velké okna, které umožňují spoustu světla.
  • Studená barevná schéma: šedé a bílé odstíny. Minimalismus neakceptuje jasné barvy.
  • Náměstí a obdélníkový nábytek.

Jaké by měly vypadat všechny prvky jednopokojového bytu?

Minimalismus znamená určité vlastnosti, které je důležité pozorovat v každé části jednopokojového bytu:

Hala je první věcí, která zasáhne hosty

Tento prvek jednoho bytu je obvykle velmi malý, takže by měl mít minimální nábytek. Optimálně se zde umístěna malá skříň s prosklenou fasádou na oblečení, kde si můžete také odstranit nepoužité boty, klobouky, rukavice, deštníky, a tak dále. Na chodbě si můžete pověsit zrcadlo, které opticky zvýšit tuto část bytu. Také k rozšíření prostoru na chodbě může být kvůli podlaze laminátu světlé barvy.

Pokoj - nejdůležitější část minimalismu

To je hlavní část bytu, takže musíte dělat všechno velmi pečlivě. Při pozorování techniky minimalismu, jako nábytku, je třeba si vybrat útulnou přímou pohovku a pohodlné křesla s nízkými sedadly. Ve stylu minimalismu je postel nejen místem k spánku, ale také krabičkou, ve které můžete ukládat různé věci. Je nutné instalovat zrcadlovou skříňku v místnosti v celé výšce stěny, toto zrcadlo samo o sobě vytváří iluzi hloubky prostoru. Nejlepší je použít posuvné dveře, které v otevřené podobě zvýší byt, a v uzavřeném - vytvořit pocit soukromí v místnosti. Veškerý nábytek musí být umístěn podél zdí. Televizor by měl být zavěšen na stěně, aby se předešlo zbytečným nočním stolům. Doporučujeme umístit žaluzie na okna.

Pokoj ve stylu minimalismu

Kuchyně: není právo na omyl

Chcete-li vytvořit stylovou a pohodlnou kuchyni v minimalistickém stylu, který bude v souladu s místností, měli byste uvolnit maximální prostor. Z krabicové části je nejlépe odmítnout, takže kuchyň neztrácí integritu. Jako nezbytné vnitřní kovové pracovní desky. Pro dokončení jsou používány bílé dlaždice střední velikosti, podlaha bude vypadat dobře matné dlaždice v teplých odstínech.

Koupelna a WC: stylové doplňky

Koupelna a WC by měly být vyrobeny v obecném stylu. V této oblasti se doporučuje vytvořit měkké světlo pro větší pohodlí.

Koupelna ve stylu minimalismu

Balkon: malé triky

Dveře vedoucí k balkonu musí být vytaženy ze skla, pak bude mít místnost více světla a bude vypadat širší. Chcete-li dále zvětšit vizuální prostor, musíte odstranit oddíl balkonu a na volném prostranství nainstalovat výkyvné okno. Abyste trochu uvolnili pokoj, na balkóně můžete uspořádat šatnu a odstranit všechny své věci tam.

Kdo přistupuje k minimalismu?

Tento styl je velmi vzácný, protože není vhodný pro všechny. Minimalismus je vlastnictvím obchodních, vážných a organizovaných lidí, kteří dodržují objednávku a určitá pravidla nejen v uspořádání bytu, ale také v životě.

1

* Fotky z Google.cz

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

48 − = 40