Kuchyňský design 11 m2 m. (54 fotografií): moderní interiéry

Útulný kuchyňský prostor o rozloze 11 m² je sen mnoha rodin. Dříve s takovou oblastí, bylo zřídkakdy možné najít byty, takže lidé stále neporušují celý volný prostor. Moderní design takový přístup neposkytuje. Má zvláštní pravidla, která by měla být brána v úvahu během opravy.

Návrh béžové a bílé kuchyně 11 m²

Bílá kuchyně

Design dřevěné kuchyně

Kuchyňské návrhy interiérů 11 metrů čtverečních

Nejprve musíte navrhnout projekt. Dokonce i drobné detaily jsou vzaty v úvahu, takže obývací pokoj nebo kuchyň plně splňuje všechna přání. Tento krok je často přehlížen a okamžitě pokračovat v práci. V důsledku toho není možné okamžitě porovnávat jednotlivé prvky, takže možnosti zůstávají pouze volitelnými. Ve skutečnosti zůstávají nenaplněné. Jaké funkce byste měli brát vážně?

  • Rozložení;
  • Dekorace interiéru;
  • Výběr nábytku;
  • Další funkce.
Projekt světlé kuchyně 11 m²

Design kuchyně v rustikálním stylu

Návrh kuchyňské jednotky

Profesionálové potvrzují, že návrh se může stát jedinečným, pokud se nic neztratí. Projekt důkladně prozkoumávají, čímž je co nejpřesnější a přemýšlivý. Nechte kuchyni s balkonem a takovou oblastí vypadat nekonečně, může také mít nedostatek místa, pokud uděláte chyby.

Bílý roh v kuchyni
Bílá a hnědá apartmá v kuchyni

Černá a bílá kuchyně 11 m²
Béžová a bílá kuchyně 11 m²
Černá a bílá malá kuchyně ve stylu Provence
Béžová a bílá rohová kuchyňská linka
Černá zástěra v bílé a hnědé kuchyni 11 m²

Rozvržení

Rozložení je hlavní problém. Tradiční možnosti nemusí vždy vyhovovat majitelům a 11 m² vám umožní přemýšlet o zásadních změnách. Obvykle rodiny upřednostňují standardní možnosti, protože jsou srozumitelné a srozumitelné, a tak i nábytek je vybrán podle zavedených zásad. Zřídka, kdo se okamžitě rozhodne vybavit pokoj barovým pultem, ale ve skutečnosti je to nejlepší způsob, jak rozdělit pokoj.

Kulatý jídelní stůl v malé kuchyni

Kuchyňský design ve venkovském stylu

Kuchyňský design v bytě

Po výběru vizuální bariéry dostane člověk bezkonkurenční situaci. Takže můžete rozdělit pokoj tak, aby po odpolední večeři bylo místo pro odpočinek. Takový interiér je moderní řešení, které často zakrývá jiné nabídky. Dispozice kuchyňského prostoru ve studiovém bytě je volbou pro milovníky svobody, kde každý čtvereční metr zůstává funkční.

1
Dřevěná fasáda rohové kuchyně
Kuchyňský design 11 m2 M s pohovkou
Návrh bílé kuchyně
Béžová, černá a hnědá ve vnitřku kuchyně
Fialový a červený přízvuk v interiéru malé kuchyně
Šedobílá kuchyně 11 m²
Červená a bílá stylová kuchyně

Zdobení místnosti

Při plánování s nebo bez výběru lišty je čas
začít s dokončením. Klasickým interiérem je použití keramických dlaždic a linolea. Krásný interiér je nejen nábytkem, ale také novými materiály. Jaké zásady pomohou řádně vykonat práci?

  • Kuchyně - prostor s vysokou vlhkostí. To je třeba vzít v úvahu při výběru materiálu, protože strop a stěny jsou nejvíce vystaveny zhoršení. U podlahy je lepší provést dodatečnou hydroizolaci.
  • Jeho plocha v místnosti naznačuje, že zvětšení prostoru nelze použít. Odmítáním lesklých povrchů můžete vytvořit lepší design. Takže matný strop bude stínit nábytek, takže i interiér s barovým pultem zůstane útulný.
  • Podlahová krytina může být libovolná. Moderní design kuchyně o velikosti 11 čtverečních metrů poskytuje dostatek příležitostí, takže při nákupu stačí objasnit odolnost proti vlhkosti, aby nedošlo ke zkažení interiéru v budoucnu.
Malá kuchyně s poloostrovem

Kuchyňský design ve stylu minimalismu

Kuchyňský design s ostrovem

Pokud je kuchyň dokončena správně, 11 m2 se změní na celý obrázek. Je doplněn o originální uspořádání, rohový nábytek a dekor. To naznačuje, že podlaha, strop a stěny by se také měly stát jediným systémem dekorace.

Fasádní úhlový náhlavní souprava wenge
Červená a bílá kuchyňská fasáda
Kuchyně 11 m² M ve skandinávském stylu
Béžová hnědá kuchyně ve venkovském stylu
Květinová zástěra v kuchyňském designu
Béžová rohová souprava
Bílá a hnědá kuchyňská sada

Výběr nábytku

Důležitým nuánem je nábytek. Před vybavením stojanu nebo jiného předmětu je třeba přemýšlet nad jinými prvky. Pro 11 m2 M můžete zakoupit různé možnosti, ale každý z nich musí splňovat přání osoby a vytvořit společný styl místnosti.

Hnědá-béžová kuchyň s barovým pultem 11 m2

Kuchyňský design kolem obvodu

Návrh přímé kuchyně

Praxe ukazuje, že rohový nábytek není náhodně populární. Obvyklé uspořádání bere v úvahu volný prostor, takže by měl být ponechán v prioritě. V tomto případě může být stojan na barový systém zdoben libovolným místem, a rodinní příslušníci se tak budou cítit pohodlně.

Béžová rohová lesklá sada
Útulná designová kuchyně 11 m²
Rohová kuchyně s dřevěnou fasádou
Purpurové akcenty v černé a bílé kuchyni 11 čtverečních metrů
Kuchyňský design 11 m² v ekologickém stylu
Moderní černobílá kuchyně
Bílá kuchyně 11 m²

Další funkce

Před zahájením opravy budete muset také promyslet návrh, pokud jde o malé prvky. Nechte zakoupit rohový nábytek, ale bude vypadat špatně v nesprávném osvětlení. Zde je příklad návrhářské rady, která na nic nezapomene. Jaké podrobnosti označuje?

  • Osvětlení;
  • Inženýrská komunikace;
  • Dekorace.
Bílá a hnědá kuchyně se šedou pohovkou

Šedá design kuchyně

Rohové kuchyňské provedení

Osvětlení je komplexní systém. Tradiční lustr je zastaralá volba, která zklamá lidi. Elegantní strop je lépe doplněn reflektory, které pomáhají identifiko
vat jednotlivé zóny.

Inženýrská komunikace je různorodá. V kuchyni se stávají jediným projektem, který zohledňuje jak větrání, klimatizaci, zásobování vodou, tak i kanalizaci. Návrhářům doporučujeme zvolit si optimální umístění a poté použít různé způsoby skrytí nepotřebných prvků.

Béžová a fialová kuchyně 11 m²

Kuchyňský design ve venkovském domě

Žlutá design kuchyně

Dekor kuchyně se skládá z různých objektů. Výrobci představují nekonečné katalogy, ve kterých vyniká nádobí, textilní a umělecké předměty. Pokud drahé nákupy nejsou k dispozici, můžete se obrátit na pokojové rostliny.

Nepřekonaný kuchyňský prostor o rozloze 11 m² se skládá z mnoha částí. Porovnáním jednotlivých částí můžete získat bezkonkurenční pokoj, kde se rodina ráda sejde na večeři. Takže se nevzdávejte rady, je lepší je následovat a uspět po opravě.

Klasický kuchyňský interiér 11 m² M
Šedobílá kuchyň s balkonem
Černobílá kuchyňská sada ve tvaru U
Lesklá podlaha v kuchyni
Fuchsia barvy kování v kuchyni 11 m²
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

2 + 8 =