Kuchyně zebrano: příroda říká (28 fotek)

Nemůžete mluvit o zebranské kuchyni, aniž bychom alespoň v kostce vysvětlili, co je zebrano. Toto je název speciálního vzácného druhu dřeva, vyrobeného ze stromů, které rostou v jižních zemích (například v západní Africe). Struktura struktury tohoto dřeva je velmi podobná barvě zebra: tmavé a lehké pruhy se vzájemně střídají. Tyto čáry mohou mít různé odstíny a šířky, nejčastěji se nacházejí vzájemně rovnoběžně ve vodorovné nebo svislé poloze, ale existují příklady dřeva s diagonálním vzorem.

Zebrano kuchyně

Zebrano dřevo v interiéru africké kuchyně
Zebrano kuchyně
Zebrano kuchyně

Zebrano kuchyně

Specifičnost barvení zebrano

Exotický design může být zastoupen v široké škále barevných odstínů. Tato odrůda dává možnost experimentovat s výběrem barev v designu kuchyně. Zde je seznam možností pro tonerovou paletu zebra:

  • Světlá barva: písek, šedá, světle béžová, karamelová barva.
  • Tmavé tóny: černé, hnědé (možná s nádechem červené, zelené, červené).
Zebrano kuchyně
Zebrano kuchyně

Kontrastní kombinace pásů neobvyklých odstínů a variabilita jejich umístění rozšiřují rozsah jejich použití v oblasti designu. Pokud přidáte správné osvětlení, zřetelná bude sofistikovanost takové kuchyně. Lesk fasád kuchyňských skříní hraje na slunci s bizarními přeteky, takže brilantně leštěné povrchy v případě zebrano mají výrazný prospěch ve srovnání s matnými.

Zebrano kuchyně
Zebrano kuchyně

Zebrano kuchyně

Přítomnost africké barvy v interiéru může dovolit osvobozenou povahu kreativního skladu, který miluje všechno světlé a neobvyklé.

Exotika vzácného dřeva se může stát hlavním rozhodnutím v designu kuchyně a v něm se také vyskytuje jako samostatná impregnace.

Pokud je Zebrano vybrána jako dominantní barva, nepřidávejte ho k mnoha detailům, zvláště chytlavým - vzorek tohoto stromu sama přitahuje pozornost k sobě samému.

Zebrano kuchyně
Zebrano kuchyně
Zebrano kuchyně

Styly, ve kterých je zebrano vhodné

Bright a originální zebrano přirozeně a harmonicky zapadají do jakéhokoliv stylu, charakteristický rys, který je zádržný systém, řád, úplnost, jasně definované linie a dokonce i některé úsporná opatření. Tyto styly se vyznačují minimální výzdobou a maximální praktičností.

Laconické formy a monofonní barvy dokonale propojují jižní temperament zebra.

Určete styly, ve kterých je Zebrano úspěšně používán.

Zebrano kuchyně
Zebrano kuchyně

Minimalismus

Minimalismus se vyznačuje jeho univerzálností a zdánlivou jednoduchostí. Styl neumožňuje sebe sama něco nadbytečné - čistotu a zdokonalení, pořádek a eleganci, téměř úplný nedostatek dekoračních prvků. Interiér kuchyně v minimalistickém stylu upřednostňuje hladké a hladké povrchy, aktivně využívá přírodní materiál (kámen, dřevo), ale plast je také velmi vážný.

Zebrano kuchyně
Zebrano kuchyně

Loft

Jiný styl striktních linek a odvážných rozhodnutí. Má rád prostor, neobvyklé uspořádání, neobvyklé kombinace barev, originální výzdobu. Prostorové zóny v kuchyni se vyznačují barevnými akcenty, nábytkem, rozdílem v návrhu detailů. Loft miluje funkčnost a ergonomii, kombinuje ostré prvky městských oblastech slumu v továrně (cihla lišty, omítky na stěnách, podlahy ze starých desek, trubek, starých schodišť, tovární design) a prvky moderního designu.

Zebrano kuchyně

Kuchyňská pracovní deska ze dřeva zebrano
Zebrano kuchyně

High-tech

Styl hi
gh-tech se blíží duchu prvních dvou stylů. Základní kvalita - přímost a srozumitelnost linek, jednoduchý dekor, který je vybaven sofistikovanými prostředky a mechanismy, maximální funkčnost a pohodlí, spousta prostoru a světla, studené barvy, lesklé lesk, lásky kovu a obdélníkový tvar.

1
Zebrano kuchyně
Zebrano kuchyně

Moderní

Moderní také nemá rád něco nadbytečného, ​​v takové kuchyni je každý kus volného prostoru pro cokoliv přizpůsoben, vše bude vždy po ruce. Každá malá věc je na jejím místě a nese nějakou funkci. Zebrano Kitchen ve stylu interiéru Art Nouveau je charakterizováno trendy moderního designu nábytku a doplňků, vysoce kvalitních domácích spotřebičů, jasný a neobvyklé kombinace barev palety, že spojuje různé materiály (dřevo, kámen, plasty), různé formy povrchu.

Zebrano kuchyně
Zebrano kuchyně

Jaké barvy lze kombinovat v kuchyni Zebrano?

Pokud je dno kuchyně zebrano barevně zdobeno tmavým dřevěným tónem, pak horní část by měla mít světlý odstín a naopak. Nejčastěji se však doporučuje první možnost, dává kuchyni lehkost a vzdušnost, zatímco tmavý vrchol kompaktuje prostor.

Zebrano kuchyně

Můžete kombinovat barvu exotického dřeva s libovolným světlem: smetanou, béžovou, pískovou, broskvovou, karamelovou, bílou, šedou, hořčičnou, terakotovou, zlatou. Kuchyně je zebrano, například, je dobré v následující variantě: spodní část náhlavní soupravy je vyzdobena zebrano a vrchol - v barvě vanilky. Tyto barvy učiní místnost teplou a útulnou.

Harmonická kombinace vzrušujícího Zebrano a uklidňující vanilky je vhodná pro každou kuchyni. Obzvláště dobré je jemný vanilkový odstín pro malé místnosti, vizuálně to dělá prostor prostornější, širší.

Přidat život k designu zebrano kuchyně může být jakákoli jasná barva kuchyňské doplňky: světle zelená, červená, oranžová, modrá, citron. Například, pokud všechny kuchyňského prostoru je navržena v neutrálních a pastelových barvách, jas lze přidat prodejní desce nebo zástěra (plocha stěny mezi pracovní plochou stolu a zavěšených skříněk), mohou být vydány s šťavnaté ovoce odstíny.

Zebrano kuchyně

Můžete kombinovat různé typy dřeva se zebranem, ale jejich vzor by měl být jiný. Nemůžete rozdělit podlahu a fasády skříní jediným druhem stromu a jedním tónem, které by měly kontrastovat jeden s druhým. Kuchyňská sada by také neměla sloučit se stěnami v barvě.

Zebrano kuchyně

Je žádoucí, aby na pozadí zebrano existovala pouze jedna jasně kontrastní barva, jiné pestré barvy jsou také možné, ale jen jako malé drobné inkluze. Například spodní část kuchyně je zebrano, horní část je jasně oranžová. Stolová deska může být také oranžová a váza na ní je světle zelená nebo modrá.

Zebrano kuchyně

Zebranská kuchyně vypadá nejen skvěle, ale i drahá. Koneckonců, toto dřevo je velmi vzácné a drahé. Není nutné jít rozbitou a koupit celou sadu nábytku z takového materiálu. Chcete-li dát drahý výhled na kuchyň může panely kuchyňské panely stylizované pod africkým stromem. V současné době je dýha (tenká vrstva dřeva) aktivně využívána pro obkladové fasády a kuchyňské skříně.

Zebrano kuchyně

Při výběru Zebrano kuchyně je důležité si uvědomit, že hlavní přízvuk v něm patří přesně k exotickému vzoru dřeva a všechno ostatní v interiéru má pouze zdůraznit jeho živou individualitu.

Zebrano kuchyně
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

73 − 68 =