Koupelna ve stylu podkroví (20 fotografií): průmyslová šik

Každý šťastný majitel vlastní koupelny chce vidět interiér této místnosti stylový, krásný a pohodlný. Začátek opravy proto majitel koupelny vyřeší všechny možnosti řešení svého stylu. Existuje mnoho možností - od klasického stylu až po ultra-moderní high-tech. Ale pokud člověk preferuje funkční, moderní interiér, pak stojí za to bližší pohled na řešení, jako koupelna ve stylu podkroví. V článku se budeme zabývat vlastnostmi takové koupelny a zjistíme, jaké požadavky má tato místnost splňovat.

Černá šedá koupelna ve stylu podkroví

Vlastnosti koupelny ve stylu podkroví

Styl podkroví v interiéru odráží přání městských obyvatel k přírodě a větší svobodě. Kromě toho půdní styl vyjadřuje druh osobního protestu proti nadměrné dekorativnosti obytného prostoru.

Loft znamená prostorný pokoj. Pokud necháte neupravené cihlové zdi v malé koupelně, můžete mít dojem, že opravy nejsou dokončeny. Ano, a místnost bude spíše skříň než luxusní koupelna. Zatímco v prostorných interiérech budou tyto stěny ekologicky šetrné. Ale dlaždice nebo kámen pro zdobení zdí, také udělá.

Bílá a hnědá podkroví v koupelně

Koupelna ve stylu podkroví musí nutně mít několik funkčních oblastí, které jsou od sebe odděleny různými dokončovacími materiály nebo jejich barvami. Prostory, nábytek a příslušenství mohou také pomoci zonat prostor.

Vynikající lidé v koupelně v loftovém stylu, kteří neváhají vyjadřovat své myšlenky, používali kreativní myšlení, ocenili originalitu a svobodu projevu.

Světlá koupelna ve stylu podkroví

Podkroví v koupelně vítá sofistikované moderní materiály. Tato sklenice různých druhů a odrůd a umělý dekorativní kámen a vysoce kvalitní odolný plast a průsvitný polykarbonát. Z těchto materiálů lze vyrobit nábytek, lampy a dekorativní dlaždice.

Drsné povrchy a záměrná neúplnost jsou charakteristické znaky loftového stylu. Obvykle se používají reliéfní textilní dlaždice a druh hrubého funkčního nábytku. Příslušenství a příslušenství jsou také vybrány tak, aby odpovídaly plochám.

Koupelna ve stylu podkroví s cihlovou stěnou

Průmyslové motivy jsou základem principu loft-style. Vzhledem k tomu, že směr podkroví "vzrostl" od zvláštní stylistiky prázdných opuštěných průmyslových prostor továren a továren, které byly navrženy pro rezidenční účely, je k němu velmi industriální téma. Zdobení koupelny s obrazy a detaily v průmyslovém stylu, lesklé povrchy, stylizované mosazem nebo ocelí, budete ovládat původní prostor místnosti. Správně vybrané příslušenství a nábytek doplní interiér.

Neobyčejné příslušenství bude vrcholem interiéru. Nepoužívá se nadměrná dekorativnost. Je důležité, aby všechny prvky dekoru, nábytku a svítidel měly hrubý a stručný povrch připomínající funkční konstrukci strojů nebo zařízení.

Útulná koupelna v půvabném stylu s cihlovými stěnami

Celá koupelna by měla být "jako v dlani", zvláště pokud je malá. Prostor ve stylu podkroví je vždy otevřený: nezapomeňte, jak vypadají výrobní haly - prarodiče stylu. Nábytek je tedy používán minimálně a svítidla by měly jasně osvětlovat pokoj.

Instalatérství může být aktuální, důrazně drahé a funkční a stylizované jako ročník. Ve druhém případě mosazné umyvadla, namalované v ocelové barvě WC a koupelně, jsou v interiéru vítány. Dlaždice by také měla být vhodná pro zbytek interiéru.

Útulná koupelna v podkroví

Trubky v koupelnovém podkroví zůstávají v dohledu a také hrají roli v interiéru. Mohou být barveny v barvě odpovídající celkovému designu nebo vyrobeny z nesmírně moderního plastu.

1

Výběr nábytku ve stylu podkroví, mějte na paměti, že i to musí odpovídat obecnému stylu. I když je dřevěný, měl by mít kov, plast a další prvky, které připomínají jeho funkční účel. Samozřejmě, v dekor nábytku by neměly existovat žádné vzory, roztomilý dekor a takové detaily. Dlaždice a lampy by také neměly mít nadměrný výzdobu.

Moderní koupelna v černém a bílém podkroví

Koupelna ve stylu podkroví vypadá skvěle, pokud má okno. Tento směr návrhu vítá mnoho světla, takže přítomnost přirozeného světla bude nadbytečná. Stojí za to přemýšlet o umělém osvětlení. Všechny žárovky a svítidla musí být vyrobeny z kovu nebo plastu. Bodové osvětlení doplní interiér. Použijte ne jeden, ale několik lamp, velké a malé - s jejich pomocí můžete snadno zonirovat interiér koupelny.

Černá cihlová zeď v koupelně v půvabném stylu

Bílo-hnědá koupelna v podkroví
Koupelna v podkroví s dřevěným obložením

Materiály

Zvažte, jaké materiály nejlépe zdůrazňují design koupelny ve stylu podkroví.

  • Reliéfní štuk. Textury jsou charakteristickým znakem stylu. Proto, co nejlépe pro dokončení stěn je vhodná omítka, vytvářet reliéf, nerovný povrch. Například by to mohl být slavný "kůrovec". Textury dekorativní dlaždice jsou také široce používány.
  • Nahý beton - záměrně, stylově stárl. Takový povrch by byl vhodný pro to, aby vypadal v koupelně ve stylu podkroví. Buďte opatrní - příliš mnoho betonu může způsobit, že prostor místnosti je n
    epříjemný, dá se neobývaný vzhled. Chcete-li rozjasnit vnitřní světlé mísy teplých odstínů "rozptýlených" kolem místnosti, pomůže to. Může to být jasná záclona nebo ručníky, jiné detaily.
  • Cihly, neupravené. Taková stylizovaná hrubá červená cihlová zeď je společným přivítáním při zdobení pokojů ve stylu podkroví. V prodeji je dokonce i speciální ozdobná taška, která simuluje takovou stěnu. Nezapomeňte vybrat vhodné příslušenství a nábytek, které doplní průmyslový interiér.
Malá koupelna v půdním stylu
Koupelna se sprchovým koutem ve stylu podkroví
Koupelna s bílými dlaždicemi ve stylu podkroví
Koupelna ve stylu podkroví se stříbrným doplňkem
Koupelna v podkroví s černou stěnou a stropem

Nábytek

Zjistíme, jaký nábytek by měl být použit pro koupelnu ve stylu podkroví.

  • Tento neobvyklý styl vítá a stejně neobvyklý nábytek. Může být dokonce vytvořen jako jeden exemplář. Možná nábytek v abstraktním provedení, trochu nepochopitelný a futuristický.
  • Materiál pro výrobu: kov, plast a sklo - nejběžnější kombinace. Moderní návrháři vytvářejí skutečné umělecké dílo z těchto jednoduchých materiálů, takže výběr nábytku nebude velmi obtížný.
  • Jednoduchá drsná lavice ze dřeva je ideální pro interiér takové koupelny. A bude doplněno stejnými regály nebo skříní a vhodnými dlaždicemi. Samozřejmě, velikost koupelny by měla být vhodná pro umístění všech těchto interiérových předmětů.
  • Chromované prvky jsou vhodné pro nábytek v půdním stylu. Mohou to být kovové rukojeti, obložení-rohy a další detaily. Budou doplnit interiér a poskytnou zvláštní atmosféru místnosti.
Koupelna v podkroví s dřevěnou špičkou
Módní koupelna v podkroví
Krásná koupelna v podkroví
Koupelna v podkroví s dřevěným stropem
Hnědá, šedá a bílá v designu koupelny v podkroví
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

+ 17 = 19