Interiér koupelového kamene a kamenné dlaždice (19 fotek)

Koupelna - jedno z nejdůležitějších a nejdůležitějších míst v domě. Hlavním rysem je zvýšená vlhkost této místnosti. Proto je nutné vybrat materiály, které se nebojí vlhkosti a vlhkosti, nepodléhají plísním a houbám. To je takový materiál je dekorativní kámen. V článku se zamyslíme nad tím, co má koupel z umělého kamene, budeme objasňovat vlastnosti dokončení koupelny s dlažbou z dekorativního kamene.

Kamenná koupel a dekorace

Výhody materiálu v designu koupelny

Zvažme, jaké výhody má obklad z kamene pro registraci koupelny.

Dekorativní kámen - přírodní nebo imitace - se vyznačuje vysokou pevností a trvanlivostí. Nebojí se mechanického poškození, nebojí se vysoké vlhkosti. Tyto výhody dělají dekorativní umělý a přírodní kámen jeden z nejžádanějších materiálů pro dokončení koupelny. Vhodný nábytek a doplňky by měly doplňovat pouze kamennou výzdobu.

Dekorativní kámen v koupelnové výzdobě

Kámen vypadá dekorativně, zdobí podlahu a koupelnu. Vany z přírodního kamene jsou stylový a luxusní nábytek.

Existuje mnoho možností pro dekorativní kámen, který může vyžadovat samostatnou konzultaci s projektorem, aby konečně konec stanovil. Každý rok, výrobci vyrábějí několik nových kolekcí, které zahrnují všechny druhy barev, textur, vzory, doplňky, takže volba může komplikovat pouze tento hojnost a rozhodně není nedostatek rozsahu. Kromě toho konec navrhne, že nábytek a příslušenství budou přizpůsobeny hlavnímu designu.

Kamenné lázně a dlažba v interiéru

Umělý dekorativní kámen je docela cenově dostupný. Kromě toho může být umělému kameni udělen jakýkoli, nejvíce bizarní tvar, který pomůže realizovat nejoriginálnější a nejobvyklejší vzory. Vhodný nábytek také vyzdobí interiér.

Pokud si vyberete mezi umělým a přírodním materiálem, je třeba poznamenat, že umělá dlažba má mnohem lehčí hmotnost odlitku - to usnadňuje jeho pokládku.

Dekorativní kámen lze rozeznat v interiéru koupelny všechno, co chcete - a vanou, stěn a podlahy a stěn a pult a umyvadlem, a dokonce i nábytek.

Koupelna z kamene

Pros

 • Dekorativní přírodní kámen dává místnost šlechtu, vypadá elegantně, bohatě. To s výhledem na koupelnu více výmluvně než nějaká slova prokáže solidní finanční postavení jeho majitele.
 • Materiál chrání stěny před vznikem škodlivých hub a plísní na nich. Tato "vegetace" vypadá špatně v interiéru, může zničit jakýkoli design. Ale neohrožuje kámen.
 • Různé typy kamenných povrchů dávají místě elegantní, stylový vzhled.
 • Moderní výběr dekorativního kamene vám umožní vybrat správné výrobky pro návrh koupelny v jakémkoli designu.
 • Dlaždice z dekorativního kamene se nebojí vlhkých postříkání a vlhkosti, mechanické namáhání se nebojí. Takové obložení, i když je to napodobenina přírodního kamene, je opravdu "věčným" materiálem.
 • Kámen nezpůsobuje alergie, není toxický, nevytváří rádioaktivní pozadí. Zvláště se to týká dokončování umělých dlaždic.
 • Je-li přírodní dekorativní kámen dostatečně komplikovaný při zpracování, umělé výrobky se snadno instalují, nevytvářejí prach, takový materiál se dají položit na podlahu a dokonce i majitel může stát na stěnách.
 • Je možné vyrobit kamennou lázeň, desky nebo dřezy na objednávku. Můžete si vybrat interiér pro zdobení koupelny v jakémkoli stylu a vkusu, který kombinuje vhodný nábytek a doplňky s dekorativním kamenem.
 • Materiál má antibakteriální účinek. Deska z litého kamene nevyžaduje komplexní údržbu.
 • Dekorativní kámen je odolný a odolný materiál. Chcete-li vybavit koupelnové stěny v různých police, skříňky a police pro uložení koupelnové doplňky, pak nezoufejte - žula, mramor nebo umělé kamenné zdi vydržely žádný nábytek a doplňky.
 • Pomocí dekorace dekorativního litého kamene můžete udělat koupelnu umělecké dílo. Je zde možnost vytvořit skutečné mistrovské díla - kresby, ozdoby, vzory. Samozřejmě, že takový design nebude dělat bez pomoci specialisty. Ale výsledek bude velkolepý, zvláště pokud si vyberete správné příslušenství a nábytek.
 • Tváří v tvář kombinaci kamene s různou strukturou a vzorem může být výsledkem designu velmi originální a zajímavé. Takže na podlaze může být imitace žuly nebo mramoru v kombinaci s krásnou dlažbou.
Dokončení koupelnové zdi s kamenem
Dekorativní kámen v koupelnové výzdobě

Nevýhody

Spolu s výhodami je třeba identifikovat nevýhody tohoto dokončovacího materiálu.

Dekorativní dokončovací kámen, stejně jako dlaždice, zvláště pokud mají tmavý odstín, nejsou vhodné pro dokončení malé koupelny. Vzhledem k tomu, že se objeví vizuální dojem, že jste uklidněni v pevné pevnosti. Ale kámen může být použit v malém pokoji, ne jako hlavní, ale dodatečný materiál k zastínění krásy jiných dekorů. Můžete například položit ornament na podlahu pomocí kamenné dlaždice nebo vybrat vhodné příslušenství.

Kamenné dlažby v koupelně

Náklady na dekoraci z dekorativního kamene, zejména - přírodního nebo litého - jsou poměrně vysoké.

Koupelna - jedno z nejdůležitějších a nejdůležitějších míst v domě. Hlavním rysem je zvýšená vlhkost této místnosti. Proto je nutné vybrat materiály, které se nebojí vlhkosti a vlhkosti, nepodléhají plísním a houbám. To je takový materiál je dekorativní kámen. V článku se zamyslíme nad tím, co má koupel z umělého kamene, budeme objasňovat vlastnosti dokončení koupelny s dlažbou z dekorativního kamene.

1
Drcený kámen v dokončení koupelny

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

31 − 28 =