Banket: krása a komfort na chodbě (23 fotek)

Divadlo začíná závěsem a dům je z chodby. Kolik to bude krásné a pohodlné pro majitele a hosty, v mnoha ohledech určuje příslušenství. Jedna z takových hezkých malých věcí (banket pro chodbu) se nenachází v každém domě, ale kdekoli je, je nenahraditelná.

Co je banket?

Strukturálně jde o malou lavici s tvrdým nebo měkkým sedadlem. Ve francouzštině znamená slovo "malá lavička". Dříve a nyní byl takový nábytek vystaven na večírcích pro hosty, kteří chtějí odpočívat mezi valčíky.

Bílá hostina

Černá hostina

Široce používaný moderní obchod nalezený v chodbách. Nevážné rozměry nezrušují jeho shodu s obecným stylem místnosti. Těsnost většiny malých bytů ji činí funkčnější. Nyní lavičky na chodbě vypadají působivě a plní několik povinností.

Černá hostina

Klasický stylový banket

Co jsou lavičky?

Moderní lavičky vypadají jinak. To je dáno rozměry a stylem chodby, kterým byl nábytek zakoupen.

Klasické

Klasická hostina na chodbě je navržena ve formě lavice s měkkou sedačkou, obvykle na nohou. Žádný jiný praktický přínos, s výjimkou místa k sezení, nesplňuje. Ale takový luxus si mohou dovolit pouze majitele prostorných bytů a přísných stoupenců tradic. Praktičtí lidé nebudou ocenit takové promarnění. Pro ně existují další, multifunkční nábytek.

Kbelík s květinovým čalouněním na chodbě

1

Dřevěné bankety na chodbě

S opěradlem

Banka s opěradlem na chodbě by měla být zakoupena z několika důvodů. Opěradlo je pohodlné při re-školení, které je zvláště důležité pro rodiny s dětmi, osoby se zdravotním postižením nebo starší osoby.

Praktickým přínosem je, že opěradlo chrání tapety proti oděru a odolnější obklad stěn s takovou banketou je méně špinavý.

Bancette ve stylu země

Kbelík z pole na chodbě

Pohovka

Banquet v podobě pohovky, to znamená s opěradlem a sklopným sedadlem, řeší několik problémů najednou:

  • pohodlné sedadlo;
  • skladování mnoha věcí;
  • estetické dekorace.

Podle hlasitosti obsazené pod sedadlem věcí zcela nahrazuje celou hruď, která v této podobě a nebudete si všimnete. Nicméně i malé pohovky na chodbě mohou dát majitelům prostorného pokoje.

S polici

Ti, kteří nechtějí zablokovat byt s masivními věcmi, jako banket na chodbě s poličkou. Vypadá minimalisticky a funguje trochu: jako dočasné místo uložení, například rukavice nebo kabelky hostů. Tento design často mají kované lavičky.

Balení MDF na chodbě

Kbelík z kovu na chodbě

S obrubníkem

Pevná volba použitá pro střední nebo velké chodby. V nich se banket s obrubníkem může stát prvkem zónového prostoru. Značný objem umožňuje uspořádání vnitřního uspořádání sekcí dle přání a potřeb majitele: od malých segmentů po oddělení s krabicí pro boty velkých rozměrů.

S podstavcem pro telefon

Klasická telefonní linka se nyní zdá být anachronizována: mobilní zařízení ji téměř vyměnily. Na banketách s poličkou na telefonu se však to příliš neprojevovalo. Za prvé, modely v klasickém stylu jsou požadovány těmi, kteří používají pevné telefony stejně. Za druhé, obvyklé a bezpečné pro design telefonu rohu - atribut některých stylů, například retro. Zatřetí, na takovém poličku bude mobilní telefon spolu s nabíječkami, sluchátky, jiným příslušenstvím sedět tiše. Na chodbě se nejčastěji objevuje zásuvka, v níž je volný prostor, a můžete jej z telefonu dobít.

Banket v secesním stylu na chodbě

Polstrovaná stolička na chodbě

S botou

Pokud jsou oblečení, které jsou nějak poskládané na podlaze, otravné, potřebujete botu na chodbě. Nicméně udržování čistoty, zejména v zimě a během deště, není snadné. Toto mínus neutralizuje hostinu na boty na chodbě s dveřmi: za nimi je snadné skrýt obsah. Skladování obuvi v uzavřené podobě je prospěšné, protože je chráněno před sluncem, prachem, poškozením.

Banket na chodbě s policemi na boty je pro fanoušky tohoto šatníku nepostradatelný, kteří se chtějí pochlubit sbírkou.

S krabičkou

Banket na chodbě se zásuvkou má design, který umožňuje provádět několik funkcí:

  • Racionálně využil značný prostor pod sedadlem. Pevná hloubka umožňuje umístit na něj věšák na prádlo.
  • Ergonomie: drobné předměty jsou vždy na místě; vše je jasně viditelné, takže nemusíte ztrácet čas hledáním.
  • Estetika: v uzavřených částech přidejte potřebnou, ale nikoli zvláště krásnou věc.
  • Můžete si koupit dlouhý model a ukládat v něm nadměrné věci, které je těžké najít jiné místo.

Na otevřených regálech takového pekařství ve vnitřku chodby jsou vystaveny dekorativní věci.

Bambusové boty na chodbě

Proutěné hostiny na chodbě

Úzké

Pro prodloužené malé místnosti je vhodný úzký banketový stůl na chodbě. Celá skříňka se nestane, ačkoli malé věci a boty to skutečně umístit. Není vždy možné vytvořit zadní stěnu, protože se snižuje hlasitost, ale područky používají tento nábytek mnohem pohodlnější.

Materiál

Banquet je nábytek s každodenním intenzivním využitím, a proto je vyroben ze silných, praktických a snadno ovladatelných materiálů.

Rám

Moderní modely jsou vyrobeny ze dřeva, kovu, plastu, dokonce i z ratanu, takže si můžete vybrat produkt na úrovni designu nebo jednoduššího modelu, v souladu s finančními možnostmi a preferencemi.

Kbelík s police na boty na chodbě

Kbelík s policí

Strom

Nejběžnější a cenově nejvýhodnější variantou je dřevotříska nebo podobné materiály. Jsou silné, krásné a šetrné k životnímu prostředí. I ve vstupním wenge se hodí dýhovaný model. Tento materiál je vybrán pro tradiční, konzervativní prostory. Vždy neobvyklé je banket ve stylu Provence ve vstupní hale venkovského domu nebo bytu podobného designu. Nejčastěji se jedná o zásluhu na originálním čalounění, které je vybráno pro pozadí interiéru a doplňků.

Zvláštní péče je nutná u výrobků z ratanu, takže se nepoužívají k ukládání například bot nebo deštníků. Nicméně, pro jiné věci, taková hostina v hale s regály je ideální jako ekologicky šetrná a prostě krásná.

Banket na chodbě

Kov

Banket je spojen s měkkostí, útulností, takže kovový model není často nalezen. Toto je volba pro amatéry. Je však nejsnadněji se o ni postarat, pokud ukládá boty. Obvykle je kovářská hostina v hale objednána ve dvojicích s jinými výrobky podobného provedení, například se zrcadlovým rámem nebo lustry.

Pohovka na chodbě

Lžíce s opěradlem

Plastové

Bílý nebo jasný model je umístěn v plicích, vzduchových průchodech. Nebo navržené jako high-tech, techno, minimalismus. Často se vyrábí s polici pro boty.

Banket ve stylu Provence

Šedá baseta

Filler

Měkká banket na chodbě má opěradlo a sedadlo s jinou náplní. Nejtrvanlivější, trvanlivější a zároveň pohodlná volba - jarní konstrukce. Nejoblíbenější a cenově dostupnější pěnová pěnová pěna. Expandovaná polyuretanová pěna, pro prémiový segment se používá latex.

Čalounictví

Banket v hale se sedačkou je vyroben ve dvou základních verzích:

  • Nábytkové tkaniny jsou klasické z velvetových, velur, tapiserie, žakáru a modernějšího hejna nebo šenilu. Jsou vybrány pro vnitřní pozadí a hustota je určena zatížením. Tkaninové čalounění je snadné dělat sami.
  • Kůže - přírodní nebo umělá. První typ jde do drahých modelů, druhý je rozpočtovější, ale bude méně. Kožené čalounění není vhodné pro žádný styl (například v minimalismu, hi-tech nebo říši, jeho použití je vyloučeno). Kované lavice s koženým sedadlem vypadají stylově, působivě, dokonce i brutálně.

Kbelík se sedačkou

Lavička na chodbě

Co je třeba vzít v úvahu při výběru?

Před zakoupením nebo objednáním je nutné přesně určit rozměry, budoucí funkčnost, čalounický materiál. Například by mělo být zřejmé, že bílá hostina nebo jiný světelný tón vypadá úžasně, ale bude vyžadovat zvýšenou péči v důsledku zvýšené pochodovosti. Nejméně škodlivým je měkký půlkruhový design, takže si to vybere rodiny s malými dětmi.

Rohové bankety

Vestavěná banket

Banket se zásuvkami

Chcete-li na chodbě stylový banket, je lepší se obrátit na profesionála, takže drahý vlastní model není chuť.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

− 3 = 7