Wymiana elewacji na zestaw kuchenny

Wcześniej czy później wiele osób jest zdumionych wymianą fasad kuchennych. Przyczyny tej lekcji mogą być bardzo wiele: od niewystarczających funduszy na zakup nowego zestawu słuchawkowego do tych "gier projektowych". Być może wymaga to wymiany oszklonych fasad lub aktualizacji blatów. A jeśli jesteś już mocno zakorzeniony w idei dokonania zmiany w najbardziej "pysznym" pomieszczeniu w domu, sugerujemy zapoznanie się z opcjami dla materiałów najlepiej dopasowanych do zestawów kuchennych.

Zastąpienie białych elewacji zestawu kuchennego

Zastąpienie turkusowych fasad zestawu kuchennego

Wymiana zestawu kuchennego z czarnymi fasadami

Profesjonalne narzędzia

Istnieje kilka materiałów, które mogą tchnąć nowe życie w nowy zestaw mebli do jadalni lub kuchni.

Najbardziej budżetowym rozwiązaniem jest zastąpienie przestarzałej elewacji zestawu słuchawkowego odporną na zużycie płytą wiórową. Dosyć powszechnym materiałem jest MDF. Jego zastosowanie w wymianie mebli kuchennych jest istotne w sytuacji, gdy istnieje potrzeba zamówienia elewacji z litego drewna, ale nie ma takiej możliwości.

Ponadto podstawowymi i pomocniczymi środkami do autoekspresji często są:

 • Nowoczesne tworzywo sztuczne;
 • Drukowanie zdjęć;
 • Farba, lakier;
 • Szkło dekoracyjne.

Jeśli chodzi o wymianę szyb bez zmiany elewacji kuchennego zestawu, praca w tym przypadku będzie najbardziej ekonomiczna i krótka. Twoja interwencja w proces produkcji będzie minimalna. Wystarczy wybrać rodzaj oszklenia - z abstrakcyjnymi wzorami lub motywami tematycznymi, przezroczyste lub pół-dopasowane, faliste lub nie. W każdym scenariuszu wymiany fasad na zestaw kuchenny półprodukty są dostarczane w standardowym rozmiarze. Jeśli chcesz wydać trochę więcej pieniędzy i jeśli masz niestandardowy zestaw mebli, możesz zamówić indywidualne rozmiary.

Wymiana fasady klasycznego zestawu kuchennego

Wymiana fasad kuchennych w stylu wiejskim

Zalety i wyniki wymiany elewacji

Przed i po wymianie fasad tylko jedna rzecz nie ulega zmianie: funkcjonalność zestawu kuchennego. Jeśli istnieje taka potrzeba, można ją podnieść na nowy poziom. W pozostałej części skuteczność przewyższa najbardziej odważne oczekiwania:

1
 • Oryginalna aktualizacja drzwi i szuflad, które straciły swój urok;
 • Poprawa stylistyki;
 • Poprawa eksploatacji poprzez zamykanie;
 • Wzmocnij walory estetyczne za pomocą listew, listew ściennych, frezów i innych.

Zwracając się do profesjonalistów, którzy mają imponujące i interesujące doświadczenie w zakresie wymiany elewacji, gwarantujesz nie tylko absolutną skuteczność korzystania z zestawu kuchennego, ale także najwyższą klasę wykonania artystycznego w rozsądnej cenie. Po zakończeniu wszystkich prac tylko ty i kot wiesz, że kuchnia nie jest nowa, ale przywrócona.

Wymiana elewacji kuchni z tablicy

Wymiana fasad nowoczesnej kuchni

Wymiana fasad kuchennych z umywalką

Materiały i cena

Cena wymiany elewacji w kuchni będzie zależeć bezpośrednio od wybranych materiałów wiodących i pomocniczych. Główną i decydującą właściwością jest całkowita zgodność z konstrukcją obudowy. Podczas przeprowadzania prac konserwatorskich całkowite szacunki mogą obejmować wydatki na:

 1. Płyty z płyty wiórowej. Materiał jest przyjazny dla środowiska i wyjątkowo przyjemny w wyglądzie. Żywotność wynosi około 10 lat.
 2. MDF. Atrakcyjny i poważny. Będzie trwać co najmniej 7 lat z wiarą i prawdą. Jest alternatywą dla płyt wiórowych.
 3. Drukowanie zdjęć z efektem błyszczącym lub matowym. Takie fasady są łatwe do czyszczenia i niewiarygodnie odporne na wpływy zewnętrzne.
 4. Plastik. Został wynaleziony (i nadal istotny) ze względu na niezrównaną odporność na zużycie i tolerancję na wszystko, co dzieje się w pobliżu.
 5. Szkło lub pleksi. Ta ostatnia opcja jest bardziej atrakcyjna, jeśli dom jest zamieszkany przez dzieci, które nie dbają o nowe i delikatne meble lub używają jako rozrywkę przerażającego atawizmu w postaci procy. Żywotność obu materiałów ma tendencję do nieskończoności.
 6. Farba, lakier, powłoka ochronna. Długopisy i akcesoria. Panele boczne i cokoły. Gzymsy, poręcze i oświetlenie. Ozdoby i elementy dekoracyjne ... Wszystko zależy od wyobraźni i sytuacji finansowej klienta. Wszystko, jak mówią, jest aktywne i poruszające. Jest wyobraźnia i są środki - dla zdrowia! Możliwe jest budowanie prawdziwej gastronomii podczas wymiany fasad kuchni. Ale koszty w tym przypadku będą rosły.

Każdy materiał, z reguły, jest pełen odmian kolorów: od znakomitej imitacji marmuru i cegieł, po standardowe odcienie drewna i monofoniczne wzory. Jeśli ograniczasz się do wymiany elewacji kuchennych bez przeszklenia, całkowita ilość wszystkich prac będzie z pewnością w rozsądnych granicach. Jest możliwe, że będziesz musiał kupić i umieścić nowy zlew lub wycisnąć kilka bardziej funkcjonalnych elementów w środowisku, a następnie koszty wzrosną. Co do zasady ostateczna cena za wymianę fasady powstaje po fakcie i jest w pełni kontrolowana i rozliczalna dla klienta. Wstępny układ projektu pomoże uzyskać pewność w polityce finansowej. Informacja zwrotna ze specjalistami to gwarancja wygodnej ceny na wymianę elewacji na zestaw kuchenny.

Wymiana pomarańczowych fasad kuchni

Wymiana różowych fasad kuchni

Niebieska kuchnia

Dodatkowe zalecenia przy wymianie elewacji kuchni

Wybierając odpowiedni typ wzoru, musisz wziąć pod uwagę taką nieprzyjemną cechę, jaką jest twoje własne lenistwo. Jeśli nie lubisz pocierać co pół godziny, jak się wydaje, po zatopionych elewacjach kuchni z przeszkleniem, którego wygląd dbać o wymianę, lepiej wybrać wysokiej jakości materiały vylevYagoszaschennosti. A także tych, którzy doskonale niosą również środki do czyszczenia materiałów ściernych i innych chemii gospodarczej. Do takich tutaj cierpliwych "facetów" fasad kuchennych ze szczególnym uwzględnieniem troski ochronnej. Następujące jes
t wystarczające czyszczenie na mokro:

 • Płyty z płyty wiórowej i płyty MDF;
 • Szklane wkładki;
 • Folia samoprzylepna.

Powierzchnie lakierowane i laminowane wymagają pielęgnacji suchą szmatką. Konstrukcje z litego drewna są najbardziej delikatnym materiałem. Jeśli zdecydujesz się wymienić tylko taką elewację zestawu słuchawkowego, w związku z tym potrzebujesz czyszczenia w postaci czyszczenia miękką szmatką ze specjalnymi narzędziami bez chloru. Mamy nadzieję, że te proste zalecenia pomogą zwiększyć czas aktywnej pracy odnowionej kuchni i radość z przyjemnych zmian we wnętrzu.

Lekki zestaw kuchenny

Zastąpienie narożnych elewacji kuchennego zestawu

Zastąpienie fasad waniliowych

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

+ 87 = 88