Pink Living Room (40 fotek): piękne przykłady wnętrz i kombinacji kolorów

Postanowiwszy, że trzeba się z salonu w różowych barwach, warto dokładniej zbadać, ponieważ ważne jest, aby zrozumieć, że dom to nie tylko tapety, meble, zasłony, okna i ściany, jest skład wszystkich wyżej wymienionych, to tworzy niepowtarzalną atmosferę w domu. Różowy salon stanie się centrum mieszkania, jeśli wybierzesz odpowiedni projekt.

Pokój dzienny w odcieniach różu
Różowy puf w salonie
Różowe ściany i sufit w salonie

Wpływ różowego koloru na osobę

Ta wersja koloru wywołuje uczucie lekkości i stopniowo absorbuje negatywne doświadczenia, jakby zastępując je w psychice swoim łatwym i przyjemnym doznaniem. Jest to przydatne dla tych, którzy potrzebują po powrocie z agresywnego środowiska, utopić się w czymś przyjemnym i nie wymagającym zbyt dużej koncentracji świadomości. Zwykle ludzie kojarzą różowy z lodami z dzieciństwa lub z czymś niepoważnym i nieważkości. Dlatego ten kolor jest dobrze wykorzystany do stworzenia atmosfery relaksu i relaksu. Robiąc to samo wnętrze salonu, musisz wziąć pod uwagę kilka zasad.

Różowe ściany i akcenty we wnętrzu salonu
Różowy w połączeniu z innymi kwiatami w salonie
Różowe zasłony i ozdobne poduszki w salonie

Różowe zasłony i ozdobne poduszki w salonie
Różowy i biały salon w stylu cheby-chic
Różowy stół i dywan we wnętrzu

Różowe akcenty we wnętrzu salonu
Różowe poduszki we wnętrzu salonu

Różowe poduszki we wnętrzu salonu
Różowe fotele w jasnym salonie
Różowe zasłony rzymskie w salonie
Różowe elementy w salonie w stylu loftu
Różowe poduszki w beżowo-niebieskim salonie

Zasady używania różu w projekcie salonu

Zanim zaczniesz tworzyć swoje wnętrze, przestudiuj wszystkie odcienie różu. Nawet jeśli naprawdę lubisz jedną z nich, nie spiesz się, ważne jest, aby nauczyć się jej właściwości i jak to będzie połączone z meblami i innymi kolorami, aby rozwiązać swoje problemy projektowe.

Różowy kolor może wizualnie zwiększyć przestrzeń w domu, więc jeśli zajdzie taka potrzeba, na przykład, w celu stworzenia bardziej atrakcyjnego wizerunku małego pomieszczenia do przyjmowania gości, trzeba będzie korzystać z niektórych poprawek projektowych, które nie są bezpośrednio związane z korzystaniem z tego koloru.

Ściana o bogatym różowym kolorze we wnętrzu salonu

Ściana o bogatym różowym kolorze we wnętrzu salonu

Należy pamiętać, że różowy kolor jest dobry tylko w połączeniu z innymi, dekorowanie salonu w całości opierając się na różnych odcieniach różu jest bardzo arogancki. W takim przypadku całe wnętrze zostanie połączone w jedno kolorowe miejsce i straci wszystkie pozytywne wrażenia z twórczego wkładu do projektu salonu.

Praktyczne podejście do wyboru odcieni różu. Jeśli we wnętrzu chcesz skupić się na tym, jak wyglądają zasłony, pozostaw wolną przestrzeń główną. Jeśli trzeba utworzyć z wnętrza osoby poczucie relaksu, odpoczynku i spokoju, ściany zostaną wyemitowane w żywszych kolorach. Ale ważne jest, aby wiedzieć, że od najjaśniejszych odcieni kolorów - purpura i fuksja, ludzki umysł wręcz przeciwnie, chodzi o stanie wzbudzonym, więc ich nie wykorzystać, jeśli twoim celem - aby stworzyć atmosferę relaksu. W przypadku łączenia salonu z jadalnią dobrze jest zastosować zasłony z lekkich odcieni wiśni. Ta konstrukcja pomaga w bardziej komfortowej absorpcji pokarmu i pobudza apetyt.

Różowy, jasnozielony, biały i beżowy w salonie

Zachowaj ostrożność podczas tworzenia ścian, podłóg i sufitów w różowym salonie, ważne jest, aby pamiętać, że nie powinny być
tylko różowe. Jeśli zachowujesz się tak lekkomyślnie, osoba w tym pokoju stopniowo będzie chorować na zawroty głowy i zachorować. Dlatego do projektowania powierzchni poziomych lub pionowych należy użyć koloru różowego. Na przykład różowa tapeta i biały sufit lub różowe zasłony, ciemne lub szare odcienie podłogi, białe meble i ściany z beżowych odcieni.

Różowe i białe zasłony i poduszki we wnętrzu salonu
Różowy i biały salon
Różowy, czarny, biały i beżowy we wnętrzu salonu
Różowa tapeta w salonie z jadalnią
Różowa ściana w salonie
Srebrno-różowy fotel w salonie
Różowa sofa w salonie
Różowa sofa w salonie z jadalnią
Miękka różowa sofa w jasnym salonie
Różowa sofa i akcenty we wnętrzu
Różowa sofa w minimalistycznym salonie

Kombinacje różu z innymi kwiatami

Miękkie wrażenia, które dają różowe wnętrze, mogą być doskonale uzupełnione takimi kolorami i odcieniami jak:

  • Czekolada;
  • Czarny;
  • Szary;
  • Biały;
  • Beżowy;
  • Zielony;
  • Niebieski;
  • Czerwony.
Różowe, czarno-białe kolory we wnętrzu salonu

Jeśli chcesz duży pokój, aby był bardziej zwarty i przytulny, warto skorzystać z odcienia czekolady. Aby to zrobić, użyj różowej tapety lub zasłon, na których tle umieszczone są szare i ciemnoszare odcienie mebli. Podczas korzystania z kombinacji czerni i róż, zaleca się kontakt z profesjonalistą, który opracuje dla Ciebie odpowiedni projekt. Jest to ważne, ponieważ bardzo łatwo stworzyć atmosferę pogrzebu w ponurym kolorze zamiast jasnej kombinacji, która przyciąga wzrok i oddaje jej niezwykłość.

Szaro-różowy wzór jest traktowany jako wygrany-wygrany, ponieważ użycie szarego tonu daje poczucie spokoju. Różowe tapety i meble w odcieniach szarości dają wspaniały relaksujący efekt. Kombinacja szary różowy stał się rodzajem classic, że doskonale nadaje się do tego stylu jako luksusowy barokowy, Empire, stalowo-szary high-tech i lekki kraju. Doskonałym dodatkiem będzie zastosowanie luster w projektowaniu pokoju o szaro-różowej kolorystyce.

Pastelowy różowy kolor we wnętrzu salonu

Różowo-biała para wraz z beżowo-różowym jest tradycyjna. Białe meble i różowa tapeta w połączeniu ze sobą, pozwalają na dobrze dobrany kontrast tonów tworząc różne wrażenia. Pojawia się lekkość i lekkość, jeśli biała skala jest mniejsza niż różowa, można dodać do niej szare odcienie. Jeśli biały komponent we wnętrzu jest większy, wówczas, szczególnie przy dodaniu złotych odcieni, można osiągnąć optymizm i pozytywne nastawienie w przyszłości. Połączenie beżu i różu jest uważane za wygrywające, ponieważ pozwala na dodanie naturalności do dekoracji salonu. Wyobraźnia natychmiast przenosi gości na beżowo-złotą plażę w ciepłych regionach. Meblarskie beże dobrze pasują do różowego tła pomieszczenia.

Różowa i biała sofa i dywan z różowymi akcentami w jasnym salonie

Wygląda na to, że zielony kolor nie pasuje do różowego koloru, ale to tylko pierwsze wrażenie. Prawidłowo dobierając odcienie, możesz stworzyć soczysty wiosenny klimat w swoim salonie. Korzystając z kombinacji różu i niebieskiego, należy uważnie podejść do wyboru odcieni. Jeśli połączyć Oferta najbardziej z nich, masz bardzo lekkie i przewiewne kombinację, która stworzy niepowtarzalną atmosferę w salonie. Całkowita gama czerwieni i różu pozwala im być dobrze dopasowane do siebie, ale ważne jest, aby pamiętać, że zbyt jasne czerwone podrażnione oczy, jako symbol zagrożeń w ludzkiej psychice. Dlatego używaj odcienia burgunda, tworzy przyjemniejsze wrażenie.

1
Różowe ściany w salonie
Różowe kratkę zasłony w salonie
Różowe ściany i ozdobne poduszki w salonie
Białe i różowe akcenty w salonie
Różowy i szary salon
Modułowe różowe meble w salonie
Sofa pastelowa różowa we wnętrzu
Różowy fotel i narzuta na łóżko w salonie
Złota różowa kanapa w salonie
Różowe akcenty i sofa w salonie
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

38 − = 36