Kute korytarze: plastyczność metalu (23 zdjęć)

Kute metalowe meble są zawsze unikalną grafiką, ponieważ nie są stemplowane, ale tworzone przez ręce mistrza. Tak, są produkowane na podstawie opracowanych gotowych modeli, ale nie mogą być absolutnie identyczne.

Biały kuty korytarz

Kute korytarz w stylu klasycznym

Wyroby kute ozdabiają każde wnętrze, świetnie prezentują się na świeżym powietrzu, w ogrodzie, na przedmieściach. Jednocześnie są silne, wytrzymałe, nie boją się nawet ognia i, w zasadzie, mogą służyć więcej niż jednemu pokoleniu.

Meble kute, ażurowe, kute z pojedynczego metalowego pręta, nie zaśmiecają pokoju, ale wręcz przeciwnie, tworzą poczucie przestronności, "popychają" ściany.

Kute hala w formie drzewa

Kuta hala w domu

Szczególnie odpowiednie są meble na korytarz, ponieważ zazwyczaj jest to najmniejszy pokój w domu, czasem nawet blisko. Dlatego korytarze z kutego żelaza są tak popularne. Może to być zestaw niezbędnych kutych mebli w przedpokoju, utworzony w jednym stylu lub pojedynczych przedmiotów: kuty stolik na korytarzu, wieszak podłogowy itp.

Przedpokój w wymyślonym kuciu

Zalety materiału

Hol wejściowy to miejsce, w którym goście są mile widziani. Ważne jest, aby wywoływał pozytywne wrażenie i świadczył o smaku właściciela. Kute meble w korytarzu przekształcą go, stworzą atmosferę wyrafinowania i luksusu.

1

Konstrukcja wykonana ręcznie z plastycznego stopu stali składa się ze skomplikowanych krętych detali, tworzących ażurowy wzór. Daje wrażenie lekkości, przejrzystości i jednocześnie siły.

Konsole

Wygodne i poręczne konsole kute na korytarz, małe stoły ścienne, szczelnie przymocowane do ściany lub osobno stojące. Blat wykonany jest ze szkła (przeźroczystego lub przyciemnionego) lub z drewna. Metalowa konsola jest w stanie wytrzymać dużą wagę, a nogi nie zginają się. Stoły mogą być również narożne, mają dodatkowe półki na czasopisma.

Przedpokój w kucia artystycznym

Kuty korytarz

Mirror

Szczególnie piękne i eleganckie może być kute lustro na korytarzu, którego rama często stanowi próbkę kucia artystycznego. Oprócz funkcji użytkowych, lustro może wizualnie powiększyć pomieszczenie, rozjaśnić. Dlatego jest to konieczne w korytarzu. Jeśli osiągniesz wrażenie szacowności, zamów lustro w ramie, przetworzone na stare złoto. Lustro może być szczegółem eleganckiego zestawu, który łączy go z wieszakiem i kutym galoshnitsey.

Kute haki na korytarzu

Korytarz w metalu w stylu loft

Wieszak

Kute wieszaki na korytarzu mogą być podłogą i ścianą. Podłogi są bardzo stabilne, niezależnie od tego, jak są krzywe: w stylu secesyjnym lub misternym baroku. Na przykład model "drzewo" przypomina drzewo, na "gałęziach", z których można powiesić ubranie i czapki.

Najbardziej pojemne - na dwóch regałach w kształcie litery T w formie wiszących, zapewniają wygodne ułożenie odzieży wierzchniej. Ściany pozwolą zaoszczędzić miejsce, stworzyć oryginalną dekorację na ścianie, a ponadto idealnie pasują do półek na buty. Kontynuacja wieszaka może służyć jako metalowe haki, również wykonane przez kucia.

Żyrandol z kutego żelaza na korytarzu

Kutego żelaza wieszak podłogowy

But

Kute obuwie w hali - najczęstsze urządzenie z powodu kuźni rzemieślników stanie się znaczącą częścią wnętrza.

Otwarte półki na buty, artystycznie zdobione, wyglądają elegancko. Są w stanie wytrzymać dużą wagę. Często w połączeniu z siedziskiem - poduszką, przykrytą skórą, zastępując w ten sposób bankiet lub ławkę, jeśli korytarz jest mały.

Obuwie kute

Kute półki na buty

Kute bankiet z patyną

Bancette lub ławka

Kute bankiety w holu, jeśli pozwala na to miejsce, tworzą wygodę i przytulność. Możesz wybrać model i tapicerkę do swoich potrzeb: sztuczną skórę lub dekoracyjne tkaniny. Wybór jest prawie nieograniczony: można znaleźć zgodność z każdym kolorowym rozwiązaniem wnętrza korytarza. Istnieją opcje na słoik z rozkładanym siedziskiem, z pustą przestrzenią wewnątrz. W korytarzu jest również kuta otomana - na niskim, miękkim siedzisku wygodnie jest zmieniać buty, zapinać buty na zamek. Takie otomany mają wszystkie zalety mebli z kutego żelaza, są piękne, trwałe i nigdy nie zostaną złamane pod tobą.

Kuta hala z półkami

Kuty korytarz w stylu Prowansji

Kute ławki w korytarzu lub na korytarzu - rzecz niezbędna, tak elegancka. W razie potrzeby można go przekształcić w sofę. Szczególnie przytulne kanciaste ławy lub sofy pozwolą ci racjonalnie zorganizować przestrzeń. Ławkę taką można łączyć z klockiem lub wieszakiem.

Kutego żelaza przedpokoju z bankietem

Kute ławki do przedpokoju

Inne akcesoria

Kute półki w korytarzu bardziej przypominają dekoracje. Półki ze
wspornikami w formie skomplikowanych loków mogą wyglądać bardzo efektownie. Uzupełnione metalowymi haczykami do odzieży, są one opcjonalnie kutym wieszakiem, którego góra służy do przechowywania czapek i kapeluszy.

Kutego żelaza stół ze szklanymi półkami

Kuty stół

Mistrzowie kucia artystycznego oferują również osobne kute stojaki przeznaczone do przechowywania parasoli i drobiazgów, kluczy, rogów do butów itp. Nie ma potrzeby wieszania parasoli na wieszaku, jeśli pozwala na to miejsce, dlaczego nie przechowywać ich w osobnym uchwycie.

Kąt wejściowy z kutego żelaza

Kutego wieszaka na korytarzu

Kute meble na korytarzu będą miały ten odcień, który najlepiej pasuje do Twojego wnętrza: czarny, czarny lub srebrny. Jeśli wybrałeś popularny prowansalski styl, metalowa koronka zostanie pomalowana na biało.

Lustro kute

Ręczne kucia na gorąco do metalu tworzy wszelkiego rodzaju meble i różne akcesoria wnętrza. Wyroby kute różnicują atmosferę domu, czynią go elementem wyjątkowości, unikalności. Mogą być wykonane w dowolnym stylu, na ile to tylko możliwe, zgodnie z życzeniem klienta, nawet w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie kierunku. Produkujemy kute meble i ekskluzywne projekty aranżacyjne. Każdy element ręcznego kucia, który znajduje się w korytarzu, zawsze zawiera odcisk zainwestowanego w niego dzieła twórczego. W tych właściwościach podrobionych produktów powody uporczywego, wiecznego zainteresowania tym rodzajem mebli.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

54 − 45 =